Drogově závislý otec a soud

101
9.3.16 21:15

Drogove závislí otec a soud.

Mám s byvalim přítelem dvouroční dcerkum jsme před soudem. Ale přítel je drogové závislí. Do návrhu jsem na soud jsem psala, ze chci aby se s malou vidal budto s treti osobou, nebo aby byl nejdrive testovany nez si malou bude brat. Na schůzce na OSPODU, kde se mi soc. Pracovnice pomalu vysmála, že to takhle nefunguje, jsem šla do K-centra žádat o pomoc (už jsem tam byla dříve )… Teď cekam, kdy se soc. pracovnice ozve paní do K-centra a půjdeme na schůzku společně. Můžete mi prosím někdo napsat vaše zkušenosti? Ať vím, jestli mám aspoň nějakou naději? Děkuji moc. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.3.16 21:21

Já mám stejný problém, rozvádíme se a manžel bere, i mi to přiznal a řekl ze přestat nechce kdyz přišel o rodinu… Já jsem to u soudu řekla ze bere ale at to nepisou nikam, ale ze kdyby něco zkoušel pouziju… Chci aby si malého bral pouze ke svým rodičům ale nevím jestli to projde… Já si zas sem téměř jista ze by malého nikdy nijak neohrozil, miluje ho hrozné moc, ale je otázka jestli závislý člověk může uvažovat realne porad… Je to těžké všechno hrozné…

• Citovat
  • Nahlásit
brko
9.3.16 21:24

@Miruska S no nevim, tady si maloktera z nas upichla dite s drogove zavisl-Í-m. Mimochodem, i kdyby si otec prebiral syna pod podminkou negativniho testu na drogy, kde beres jistotu, ze si neslehne hodinu potom? Ja bych navrhla zakaz styku otce s ditetem.

• Citovat
  • Nahlásit
101
9.3.16 21:25
@Anonymní píše:
Já mám stejný problém, rozvádíme se a manžel bere, i mi to přiznal a řekl ze přestat nechce kdyz přišel o rodinu… Já jsem to u soudu řekla ze bere ale at to nepisou nikam, ale ze kdyby něco zkoušel pouziju… Chci aby si malého bral pouze ke svým rodičům ale nevím jestli to projde… Já si zas sem téměř jista ze by malého nikdy nijak neohrozil, miluje ho hrozné moc, ale je otázka jestli závislý člověk může uvažovat realne porad… Je to těžké všechno hrozné…

Tak to mě mrzi, je to šílená situace. Bývalí přítel malou taky miluje, ale žila jsem s ním dostatečně dlouho na to abych viděla jak a vcem ho droga ovlivni. Takže já bych bohužel v klidu nebyla ani kdyby s ní měl sám přejít jen přes cestu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
9.3.16 21:29
@brko píše:
@Miruska S no nevim, tady si maloktera z nas upichla dite s drogove zavisl-Í-m. Mimochodem, i kdyby si otec prebiral syna pod podminkou negativniho testu na drogy, kde beres jistotu, ze si neslehne hodinu potom? Ja bych navrhla zakaz styku otce s ditetem.

Jo, tak necekam že vás bude plno, ale myslím že určité nejsem jediná… S těmi testy máte pravdu, ale pervitin je v moci 7dni, a jestli si ji bude brat jednou týdne, tak by se to na dalším testů ukázalo. Každopádně, proto bych radši tu třetí osobu. Ale spíše mě zarazilo, že to na OSPODU vůbec nerešili, proto ten dotaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.16 21:31

@Miruska S můj začal brát az kdyz synovi bylo necelý rok… Dlouho jsem to neviděla nebo nechtěla vidět, samozřejmě ze když jsme odešli říká ze nemá nic ani důvod se snažit, je z něj téměř bezdomovec a me ho bylo kolikrát lito, vzala jsem ho i zpátky a pak toho litovala třeba i po dvou dnech… Psychiku už ma poznamenanou

• Citovat
  • Nahlásit
1109
9.3.16 21:33

Ja chapu, jak to myslis, ale myslim, ze podminka negativniho testu asi nebude pruchozi… jsi si jista, ze chces, aby se stykal s ditetem, dokud nema za sebou treba lecbu? Nebo proste nejakou jinou podminku styku? Ta treti osoba - to chapu, ale kdo by to mel byt…? Soc. pracovnice? Nevim, je to slozite, ale je otazka, jestli by nebylo pro nej vychovnejsi mu styk zakazat, dokud nebude cisty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.16 21:35

@Miruska S jj můj taky pervitin… Kolikrát mám na něj takovou zlost, prosím at se jde léčit ale on nechce… Ubiji me co se stalo z člověka kterého jsem si brala a milovala… Ale můj vyhání čerta ďáblem… Začal v těhotenství hodně pít, pak automaty kdy třeba i 6 tis za noc, pak ty drogy, proto jsem odešla… Nebyli to jen ze drogy a já hned utekla… Platim dluhy, od synovo ani ne dvou let chodim do prace… Šílený no, spis mi je líto ze když se nezmění nemůže můj syn byt hrdý na svého tatu, vidět se v něm… :,( :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
101
9.3.16 21:41
@lear píše:
Ja chapu, jak to myslis, ale myslim, ze podminka negativniho testu asi nebude pruchozi… jsi si jista, ze chces, aby se stykal s ditetem, dokud nema za sebou treba lecbu? Nebo proste nejakou jinou podminku styku? Ta treti osoba - to chapu, ale kdo by to mel byt…? Soc. pracovnice? Nevim, je to slozite, ale je otazka, jestli by nebylo pro nej vychovnejsi mu styk zakazat, dokud nebude cisty.

Prvotně jsem chtěla zákaz styku, ale když jsem viděla že od doby co jsme ho vystěhovala malá ho pořad hledala, pořad se po něm ptala, tak jsme se kvůli ní začali stýkat, proto asi nechci. Já si stejně myslím že za čas přestane mít zájem, ale asi nechci být já co ji sebere otce když ho má řada, jestli chapete jak to myslim. a ta třetí osoba by byla jeho matka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
9.3.16 21:42
@Anonymní píše:
@Miruska S jj můj taky pervitin… Kolikrát mám na něj takovou zlost, prosím at se jde léčit ale on nechce… Ubiji me co se stalo z člověka kterého jsem si brala a milovala… Ale můj vyhání čerta ďáblem… Začal v těhotenství hodně pít, pak automaty kdy třeba i 6 tis za noc, pak ty drogy, proto jsem odešla… Nebyli to jen ze drogy a já hned utekla… Platim dluhy, od synovo ani ne dvou let chodim do prace… Šílený no, spis mi je líto ze když se nezmění nemůže můj syn byt hrdý na svého tatu, vidět se v něm… :,( :zed:

Můžete mi napsat soukromou zprávu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9439
9.3.16 21:49

Kamarádka má dítě s týpkem, co je alkoholik a hulič… malího ohrozil 2×.. z toho jednou skončil v nemocnici s otravou..
za chvíli bude klukovi 8let s tátou se vídat nechce, že prý je „divnej“
(při minulí návštěvě šel akorát z hospody, kde měl „jen“ 5piv a nějaký špeky)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
9.3.16 22:22
@Miruska S píše:
Prvotně jsem chtěla zákaz styku, ale když jsem viděla že od doby co jsme ho vystěhovala malá ho pořad hledala, pořad se po něm ptala, tak jsme se kvůli ní začali stýkat, proto asi nechci. Já si stejně myslím že za čas přestane mít zájem, ale asi nechci být já co ji sebere otce když ho má řada, jestli chapete jak to myslim. a ta třetí osoba by byla jeho matka.

Kasli na to zda diteti beres otce nebo ne, pokud jde zazadat o zakaz styku, tak nevim nad cim vahas, takhle diteti muzes vzit zivot, buh vi co on muze zpusobit! A nechavat dite s nim u tchanovcu? Co kdyz jim ho vezme na pul dne, oni mu to dovoli, pujde se nekam vyfrcet a ani nebude vedet kde dite nechal, jeste ti ho nekde proda aby mel na davecku.. Nevim jak moc v tom jede, ale tady docela hazardujes holka, nedelej to:// Lepsi si vycitat, ze dite nemelo tatu, nez si vycitat neco nad zmracenym ditetem. Nebo at se stykaji jen s tvym dozorem, kdekoliv… Neblbni :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34044
10.3.16 05:41

Skvělá volba partnera a otce dítěte, gratuluji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
10.3.16 06:44
@brko píše:

Třeba si nešlehá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
10.3.16 07:00
@Burj Chalifa píše:
Skvělá volba partnera a otce dítěte, gratuluji.

Prosim, to vím i bez vás tak se zdrzte arogatnich komentářů. Vůbec se tento komentář netýká mého dotazum děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat