CAM Cortina X3 Evolution-sportak

Anonymni
31.7.07 14:09

CAM Cortina X3 Evolution-sportak

Maminy ktore mate tento kocik, ste spokojne? zvazujem kupu ale potrebujem vedie trosku viac z praxe 1)Nevadi , ze kolesa nie su nafukovacie?

1. aspon trosku odpruzeny?
  2. Zmesti sa do klasickeho paneloveho vytahu? :oops: to je dolezite kriterium

4)Aka je sirka sedaka? je dost priestranny? Co v zime s fusakom? pohoda?

Vela otazok, ja viem, ale bdem vdacna za vase nazory a postrehy.a este nie je velmi tazky? A ako sa s nim manipuluje ked sa ta sportova cast otoci proti smeru jazdy?

dakujem
Denisa

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2475
31.7.07 15:45

Ahoj,
my přímo kočárek nemáme ale vozím ho u sousedů,tak ti trošku napovím.Bydlíme na vesnici kde je samý nerovný terén a manipulace s kočárkem je hrozná,ale ve městě se ovládá úplně sám. Sousedka nadává že pružiny na kočárku jsou jen na parádu a už zvažuje že tenhle prodá a koupí si novej a to ho má od března.Doufám že jsem ti trošku pomohla ale holky budou mít určitě i kladné zkušenosti s tímto kočárkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
31.7.07 21:37

My Cortinu mame, ale zatim jezdime s hlubokou korbou.

To odpruzeni fkt nic moc, ale moc terenem nejezdime, tak mi to neva a navic Martovi se libi, kdyz to s nim hazi … to je zarucene uspavadlo :D. Ve meste je ale fakt super, uzasna manipulace, do bre se sklada a vleze i do naseho panelakovehop vytahu. My mame ten s tema vnitrnima dvirkama, kt se musi dovrit, aby se vytah rozjel a taky je predni otocne kolecko luxusni vec!!! Jinak bychom tam asi nevlezli, protoze trikola je dlouha. Co se tyce vytahu malych bez vnitr dvirek, tak je to tak tak, ale vlezem se. Ale jen s nekolika cm rezervou … snad 2-3 cm, fakt tak tak.

Manzelova sestrenice na stejny kocarek, ale jen sport. verzi a malyho vozila v poho v zime ve fusaku a mel tam plno mista. Je to fakt slusne velkej sportak. A co jsem mohla vyzkouset, jet se sportakem, tak je to mnohem lepsi nez s hlubokou korbou … je stabilnejsi, ma niz teziste … no uz se moc tesim, az Martu supnem do sportaku!!! Vychazi to na zimu, tak ocenime teplej nanoznik. Sedak ti ale nezmerim, sport. nastavbu mame u rodicu.

Tak dobre vyber!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3730
8.12.10 22:26

a holky mam dotaz-dnes teda jsem se chystala ven-malýho oblíct,pytel do kočaru......a­le........mam cortinu x3 ,už se dáááááávno nevejdem do hlubokýho a jak mu dam ty pásy přez pytel?sjíždí mi dolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
15.12.10 00:35

kAMARÁDKA HO PŘED MĚSÍCEM KOUPILA V BAZARU ZA 4900 A DRUHÁ MÁ PODOBNÝ,JEN POLSKÝ NOVÝ SE VŠÍM TÍMTO ZA 5126KČ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3730
15.12.10 00:58
janika1975 píše:
kAMARÁDKA HO PŘED MĚSÍCEM KOUPILA V BAZARU ZA 4900 A DRUHÁ MÁ PODOBNÝ,JEN POLSKÝ NOVÝ SE VŠÍM TÍMTO ZA 5126KČ.

Já ho mám od známé po 1 dítěti za 5000 kč a docela zničenej,nebyl to dobrej nákup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama