Cam Protofino Evolution

803
15.6.06 09:17

Cam Protofino Evolution

Ahojky maminky,

vlastníte, některá tenhle typ kočárku? Pokud ano, písněte, prosím, vaše zkušenosti.

http://www.mimishop.cz/…a/detail.php?…

Díky, Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

551
15.6.06 09:54

Ahoj,
my máme asi 3 měsíce Portofino, ale loňskou kolekci. Podle obrázku a popisu se liší jen nánožníkem a barvami, jinak je to úplně stejný kočárek.
My ho máme jako rychlogolfky když jedem na výlet do města, jsou lehké, vejdou se mě do kufru od auta. Na to jsou dobré, ale jako hlavní kočárek bych si je nepořizovala.
Nejsou odpružené, takže na nerovnostech (kostičky) se malej docela naklepe (to asi vadí spíš mě, Pepi se tváří spokojeně :wink: ),
nemají podpěru pro nožičky, takže když se trefíme na spaní, musí to vydržet s nohama dolů (taky se mě zatím zdá, že to vadí spíš mě :) ),
nánožník není dostatečně prostorný, Pepi musí mít nožičky v botech č. 23 vybočené do stran, aby se tam vešel (ten nový už vypadá větší)
jízdní vlastnosti mě zas tak dobré nepříjdou - Pepi teď může mít tak 12,5 kila, težiště je hodně vepředu, takže díky poměrně malým kolečkům musím na sebemenší nerovnost šlapat na šlapátko na košíku, zapřít se a golfky zvednout. Na hladkém povrchu (kachle v obchoďácích) se kolečka kloužou a zatočit na místě skoro nejde.
Taky je dobré vyzkoušet jestli nebudeš při chůži kopat do brzdy- mezi zadníma kolečkama je tyčka. Mě (asi 167cm a krátké nohy 8) ) nevadí, ale o 10cm vyšší manžel do ní občas kopne.
Tohle jsou hlavní nevýhody, co jsem zatím zaznamenala.
Na druhou stranu je ta lehkost a skladnost, obrovský nákupní košík, bezvadné a lehce oddělávatelné madlo, jednoduché sklápění pevných zad až do lehu, nastavovací rukojeť (já nastavuju pořád, když jedu z kopce, do kopce… :D ), a taky cena. Závadu jsme zatím neměli žádnou.
Nechci aby to vypadalo, že je jen haním. Jako s golfkama občas do města jsem s nima spokojená, ideální golfky do 4 tis. jsem prostě nenašla, každým něco chybělo. Když měly nožičky a větčí kolečka, byly moc težké, když byly lehké neměly madlo, nebo jsem si pak všimla, že to je váha bez výbavy, když se mi líbily Chicca, reference byly špatné… a tak pořád do kola…
Když se budeš chtít na něco zeptat klidně napiš.
Dobrý výběr,
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama