Camarelo Malaga - převrhává se

2344
19.8.15 21:27

camarelo malaga převrhává se

Hezký den,
v obchodě jsem si vybrala Camarelo Malagu. Líbila se mi, malého jsem si dala i do sportovní verze, abych vyzkoušela, jak se mu tam sedí a vše se zdálo v pořádku, doma jsem nenašla žádné špatné recenze, tak jsem ho objednala a dala zálohu. Teď jsem ale našla na jedné diskusi, jak maminky řeší, že se ta sportovní verze převrací. Když není dítě připásáno těmi originál pásy a přilepené na zádíčkách, ale sedí volně a nahne se před madýlko, tak se kočár převrhne. Vzhledem k tomu, že ho pak chci i pro druhé dítě, bude občas bez dozoru, když poběžím za prvním dítětem nebo mu zatím budu třeba pomáhat sejít schody u bytovky, druhé dítě bude v kočárku na pár vteřin bez dozoru. I se budu bát nechat dítě v kočárku spát po oknem, když se vzbudí, může kočár převrhnout. Jakou s tím máte zkušennost??? Docela mě to teď vyděsilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Camarelo Malaga?

Přidejte zkušenost s Camarelo Malaga
Napsat příspěvek

Reakce:

9266
19.8.15 21:31

Je mozne, ze jsem to resila ja. Me se prevrhavala sportovni verze. Jednou jsem platila na kase, malej se ke me trodku natahl a cely kocar letel.

Jako hluboka korba je super, ale sportak i po neudpesne reklamaci je ve sklepe a koupili jsme jiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9266
19.8.15 21:33

Jo a kocar nesmis nechat bez dozoru. Vyrobce nam vzkazal, ze se musistale hlidat a drzet :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
19.8.15 21:38

@Schara
Samozřejmě nenechám kočár bez dozoru a půjdu pryč. Ale myslím takové ty situace, že mám jedno v kočárku a druhé se mi někam řítí, tak ho půjdu chytit, byť odběhnu jen na dva metry a kočár zatím poletí. Vzhledem k tomu, že je malej divokej a plánuju druhý mimčo, tak se toho obávám. A když teď koukám na fotky toho kočárku, tak to těžiště je tam fakt na prd. Já mám teď V-cross a ať si malej poposedne kam chce, vždy sedí mezi koly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9266
19.8.15 21:47

@misaatom ja vm jak to myslis ;) kdybych mela dbat rady od vyrobce tak ani nemuzu zaplatit v obchode.
ale tak treba jsme meli jen my vadny kus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
19.8.15 21:53

Ach jo. Zítra tam sjedu a zkusím se s pánem nějak dohodnout a znovu to vyzkoušet. Tak děkuji za zkušennost. A ještě se zeptám, ta hluboká byla v pohodě? I když v ní mimčo pak už sedělo a sedlo si víc dopředu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3876
19.8.15 22:05

Nikdy se mi to nestalo ze by se mi prevrhl. Doted jsem ani nevedela ze dite v kocaru nesmi byt bez dozoru, casto jsem to delala tak ze jsem do nej malou uksirovala a sla se teprve oblect a vzdycky byla tam kde mela ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
19.8.15 22:26

Máme. Ela je dost živé díte, v kočáře má kšíry. Na originál pásy jsem navlékla kovová očka, abych ty kšíry mohla lépe připnout. Jezí čelem ke mně. Mám teda jinou tašku - ta originál byla na mě malá. Teď mám babymoov a tu mám zavěšenou níž. Možná, že když se dítě nakloní a na tom madle je taška tak to letí. Mně se kočár líbí vzhledově, ale sporťák bych brala jiný - pevnější, stabilnější, sportovnější s přehazovacím madlem a s větším prostorem pod. Mám přesně takový kočárek na chalupě jako druhý a zdá se mi lepší. Tenhle kočárek je lehký a to má i své nevýhody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2205
20.8.15 00:39

@misaatom ahojda,kdyz jsme meli korbu, tak to bylo v pohode, ale sportovni verze byla pro me podstatne horsi. Jednak mi vadil horsi pristup do kosiku, dale caste uvolnovani popruhu, takze se musely porad utahovat a co se tyce stabilnosti, tak to me stvalo take. Kocarek se mi dvakrat malem prevratil i s prckem a to jsem se treba jen otocila abych zamkla. Urcite bych nenechala prcka bez dozoru. Je teda fakt, ze jsem ho pak vozila celem ve smeru jizdy aby lepe videl a to podle me melo hlavne vliv na tu nestabilnost. Ted uz bych to udelala tak, ze bych koupila pouze korbu a sportak nejaky jiny, znova bych do dvojkombinace nesla. Maly mi ze sportaku hrozne brzo vyrostl, takze jsem stejne po par mesicich porizovala jiny kocar a kdyz bych ho porovnala s malagou, tak je to vazne neco jineho - i co se tyce stabilnosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9266
20.8.15 07:24

@Paaajka jizda po smeru totrochu vyresila, ale zase kdyz jsem chtela dat maleho takto spat, takletel zas v lehu :nevim: takeuz bych nesla do dvojtrojkombinace.

@misaatom Korba byla supr i kdyz my ji meli jen pul roku, pak uz syn sedel a potreboval ksiry. Takze v te mi nikdz nesedel, pac by vyskocil. Radsi si to vyzkousej i s malym v kovarku jeste.dej si tu cast na nozicky pekne dolu. v sedu se prevracel kdyz jel v protismeru. A kdyz jel po smeru tak sed dobry, ale zase spatny leh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
20.8.15 08:59

@Schara Ja se do toho kocarku zamilovala, je nadhernej, ale bezpecnost je dulezitejsi.Holt vyberu jiny.Jsem taky trochu limitovana financema a tenhle vypada fakt luxusne a neni z tech nejdrazrich. A ty barvy :lol:.Ach jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9266
20.8.15 12:22

@misaatom i my se do nej zamilovali. A nebo koupit korbu Camarela a sportacek jiny. Ten my ted kupovali bazarkovy Jane slalom pro a jsme spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
21.8.15 09:56

@misaatom taky bych koupila korbu a sporťák pak dle situace jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
21.8.15 21:08
@Honska píše:
@misaatom taky bych koupila korbu a sporťák pak dle situace jiný.

To se mi nechce. V korbicce bude dite pul rokua pak je mi k nicemu. Na to je dost drahy.Je pekny, ale radsi koupim jiny. Nebudu trnout, ze maly vypadne. Zustanu verna tomu, co mam a koupim k rodicum ten samy. Navic v obchode rekli, ze kdyz bude dite pripoutany pasy, tak se nezvrhne.To nikdo stejne nedela.Ja ty pasy original nikdy nepouzivam, davam ksirky nebo bez. Jednou jsem ho pripoutala a chudak se nemohl hnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.10.15 06:16

@koala123 převracení se vůbec nemusíte bát - já v něm dceru vozím 15 měsíců, z toho 4 měsíce ve sportovní verzi, každý den mi v něm spí dvakrát, jinak sedí a kočár se ani nehne a to jí mám čelem k sobě - je pravda, že když jedu na plavání a mám extrémně narvanou tašku na rukojeti a nepřipoutám dítě, a ona se nahne za taškou, tak pak stačí položit ruce na madlo a kočár se jakoby převrátí - ale to je tlakem na madlo, sám od sebe se nepřevrátí! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama