Reklama

Caorle, Bibione - komáři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evina81
Stálice 57 příspěvků 02.01.17 23:53
Caorle, Bibione - komáři

Dobrý den všem,
jaké máte zkušenosti s komáry v oblasti Caorle ( popř. Bibione)? Je vůbec možné vybrat kemp, kde nejsou, nebo jsou po setmění všude? Má cenu vybírat bydlení co nejdále od jezírek či říček nebo je to jedno?
 Děkuji

Příspěvek upraven 03.01.17 v 00:00

Reklama

Reakce:

Koty
Závislačka 3795 příspěvků 02.01.17 23:59

Z Bibione mám nejhorší vzpomínky, co se komárů týče. Myslela jsem, že mě po setmění sežerou zaživa. Během pár minut jsem byla poštípaná od hlavy až k patě. Je to zážitek pár let starý, ale nikdy víc bych tam nejela.

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 03.01.17 06:12

Caorle jak kdy. Jezdíme tam 7 let. Některý rok jsme pozobaní šileně, ale třeba loni nic.
Repelent kupuju až tam. V apartmánu používáme takové ty odpuzovače do zásuvek.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama