Hotel Vintíř Hartmanice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rezulka
Závislačka 2877 příspěvků 01.01.17 13:01
Hotel Vintíř Hartmanice

Dobrý den, nebyl jste někdo v tomto hotelu na Šumavě? Díky za info.

Reakce:

Kacka2
Závislačka 4266 příspěvků 01.01.17 14:48

Do Harmanic jezdíme, máme tam rodinu, ale do Vintíře bych na dovolenou nejela. Tam tak na pivo po výletě :D I když v létě už by se tam nemělo kouřit, ale i tak je to v podstatě jediná hospoda v Harmanicích, takže se tam schází takoví ti místní co musí denně na pivo a pod.

rezulka
Závislačka 2877 příspěvků 01.01.17 15:03

@Kacka2 Aha, tak to jsi mě moc nepotěšila, já tam chtěla jet na pár dní v zimě o jarních prázdninách. Na stránkách píšou, že je to už nekuřácký teda. A nějaký jiný tip? Děti neumí moc lyžovat, tam by nám stačil ten kopec co píšou že je u toho a když by nebyl sníh, tak chodit někam po výletech, do bazénu…

Kacka2
Závislačka 4266 příspěvků 01.01.17 15:48

Jo už jsem se dívala, že píšou, že je nekuřácký. Ale myslím, že v té hospodě to bude smrdět ještě dlouho :D Byla tam teda i nekuřácká místnost, ale většinou byly otevřené dveře do kuřácké. A kopec s vlekem máš na druhém konci Hartmanic. Pěšky v lyžácích by se to nedalo. Ale tip bohužel nemám, v zimě jsem na Šumavě nikdy nebyla.

Jitulinaja
Kecalka 356 příspěvků 06.01.17 17:04

@rezulka
Hartmanice fakt spíš ne, ale mneší vleky jsou ve Velharticích, Nezdicích na Šumavě, potom Kašperské Hory. V každé vesnicu jsou penziony.

hotel vintíř
Nováček 1 příspěvek 01.02.17 14:35
Reakce na diskuzi

Dobrý den, od 1. 12. 2016 je náš hotel kompletně nekuřácký. Včetně restaurace. Tedy čistý a voňavý. Preferujeme příjezdy rodin s dětmi. Máme dětský koutek a společenskou místnost, která je pro rodiny s dětmi vybavená. Sjezdovka je vzdálena cca 5 minut pěšky a naši hosté běžně chodí přímo v přeskáčích. V restauraci se schází asi 5 štamgastů, kteří jsou slušní lidé a kouřit chodí ven na terasu. Všechny zdraví zaměstnanci hotelu Vintíř :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >