Let Ostrava - Dubaj s Travel Servis

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivulka
Ukecaná baba ;) 1074 příspěvků 28.12.16 17:16
Let Ostrava Dubaj s Travel Servis

Letěl někdo z vás letos z Ostravy do Dubaje s Travel Servis? Je to prý stejné letadlo jako lety po Evropě - to znamená málo místa na nohy. Uvítám pozitivní i negativní zkušenosti.

Reakce:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 28.12.16 17:23

Pokud jsi letěla s Travelservis, tak víš o čem to je. 3 sedadla vedle sebe, úzká ulička a opět 3 sedadla. Za vodu si zaplatíš, za jídlo taky, tak jak bys letěla do Turecka či Řecka. Netřeba komentovat služby travel servis.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 28.12.16 17:25

@ivulka Co zkusit raději Emirates z Prahy anebo Katowice? Tam ty služby budou o něčem jiném.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28976 příspěvků 28.12.16 17:27

TS je hladolet na úrovni MHD. zažito, přetrpěno. Takový létající dobytčák. Let s Emirates je sám o sobě zážitek, letenky s nimi přesto nejsou tak drahé.

dickys
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 28.12.16 17:29

My jsme letos v únoru letěli s TS Praha - Dubaj a světe div se, dostali jsme normální teplé jídlo, co se dostávalo dřív, i jednou nebo možná dvakrát chodily letušky s pitím. Jinak letadlo stejné jako při letech po Evropě, ale vydržet se to dá.

ReTraktor
Kecalka 120 příspěvků 28.12.16 17:30

Ano je to stejne letadlo. nicmene temer 5
totozne rozestupy sedacek jsou i u emirates. rozdil je hlavne v tom ze travel ma letadlo jednoulickove a emirates ma dvouulickove takze je to celkove vzdusnejsi a prostornejsi a samozrejme lepsi servis

ivulka
Ukecaná baba ;) 1074 příspěvků 28.12.16 17:34

Ono je problém, že chceme letět přes Fischer a ti létají výhradně s Travel Servis ať už z Ostravy nebo z Prahy.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 28.12.16 17:40
@ivulka píše:
Ono je problém, že chceme letět přes Fischer a ti létají výhradně s Travel Servis ať už z Ostravy nebo z Prahy.

TAk buď bude Fischer a travel servis, anebo bude jiná CK a lepší komfort. Dělám v cestovce, jestli chceš, poradím, mrknu se, kdo jak lítá i ceny pořešíme.

ivulka
Ukecaná baba ;) 1074 příspěvků 28.12.16 17:42
@hudečice píše:
TAk buď bude Fischer a travel servis, anebo bude jiná CK a lepší komfort. Dělám v cestovce, jestli chceš, poradím, mrknu se, kdo jak lítá i ceny pořešíme.

Netrvám na Fischeru, ale chci kvalitu s tím, že si klidně připlatím. To zprávy napíšu mail. A moc díky za nabídku a za čas

Verkom
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 28.12.16 20:17

@ivulka - jinak to není pravda, že fischer létá jen s TS, letíme teď v únoru FlyDubai a nabízeli i Emirates… Toť moje zkušenost. Jinak TS jsme letěli v říjnu, jídlo teplé bylo 1×, potom i svačina a několikrát za letu pití - bez jakýchkoliv poplatků :think:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 29.12.16 10:38

@Verkom lítá s TS z Ostravy do Dubaje. Z Prahy s Emirates.

Verkom
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 30.12.16 17:41

@hudečice - Ostravu jsem nezaregistrovala :oops: moje zkušenosti jsou s odlety z Prahy

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 30.12.16 17:44
@Verkom píše:
@hudečice - Ostravu jsem nezaregistrovala :oops: moje zkušenosti jsou s odlety z Prahy

Od letošního podzimu jsou i odlety z Ovy do Dubaje, bohužel je obhospodařuje Travel Service.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >