Dobčické rybníčky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smutná máma
Kelišová 5142 příspěvků 49 inzerátů 15.12.16 06:35
Dobčické rybníčky

Znáte někdo www.dobcickerybnicky.cz
Dcera nám chce koupit k Vánocům pobyt, vybrala toto.Byl jste tam někdo?

Reakce:
ontar
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 15.12.16 07:58

Teda čumím, jako tele na co všechno lidi nepřijdou…ale je to nádherný i když by za tu cenu bylo moře, ale to už je trochu okoukaný…akorát jsem trochu rozpačitej z toho „rybolovu“…

Samy
Závislačka 3542 příspěvků 15.12.16 08:46

Slyším o tom poprvé, takže neznám. Ale je to fakt originální a podle fotek hezky vybavené. :palec:

smutná máma
Kelišová 5142 příspěvků 49 inzerátů 15.12.16 08:50

Měli jsme se rozhodnout, jakou chatičku, tak jsme už zvolili Verunku.Ten sud na koupání mě láká, ale nevím, chystáme se jet i s 3 leťákem, jak ta voda všude kolem.

Elishka1
Závislačka 2953 příspěvků 15.12.16 10:19

Na těch fotkách to vypadá krásně, přeju hezké počasí :)

smutná máma
Kelišová 5142 příspěvků 49 inzerátů 15.12.16 11:25

@Elishka1 děkuji,ale my máme termín až listop.2017,je to plné

smutná máma
Kelišová 5142 příspěvků 49 inzerátů 08.11.17 20:27
oživuji diskusi

Nebyl z vás někdo poslední dobou? Máme zaplacený víkend 10.-12.10.2017 chata Verunka. Koupací sud prý opět mimo provoz. Docela jsem zklamaná. Za ty peníze… :? :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >