Reklama

Dobčické rybníčky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smutná máma
Závislačka 4856 příspěvků 67 inzerátů 15.12.16 06:35
Dobčické rybníčky

Znáte někdo www.dobcickerybnicky.cz
Dcera nám chce koupit k Vánocům pobyt, vybrala toto.Byl jste tam někdo?

Reklama

Reakce:

ontar
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 15.12.16 07:58

Teda čumím, jako tele na co všechno lidi nepřijdou…ale je to nádherný i když by za tu cenu bylo moře, ale to už je trochu okoukaný…akorát jsem trochu rozpačitej z toho „rybolovu“…

Samy
Závislačka 3422 příspěvků 15.12.16 08:46

Slyším o tom poprvé, takže neznám. Ale je to fakt originální a podle fotek hezky vybavené. :palec:

smutná máma
Závislačka 4856 příspěvků 67 inzerátů 15.12.16 08:50

Měli jsme se rozhodnout, jakou chatičku, tak jsme už zvolili Verunku.Ten sud na koupání mě láká, ale nevím, chystáme se jet i s 3 leťákem, jak ta voda všude kolem.

Elishka1
Závislačka 2573 příspěvků 15.12.16 10:19

Na těch fotkách to vypadá krásně, přeju hezké počasí :)

smutná máma
Závislačka 4856 příspěvků 67 inzerátů 15.12.16 11:25

@Elishka1 děkuji,ale my máme termín až listop.2017,je to plné

smutná máma
Závislačka 4856 příspěvků 67 inzerátů 08.11.17 20:27
oživuji diskusi

Nebyl z vás někdo poslední dobou? Máme zaplacený víkend 10.-12.10.2017 chata Verunka. Koupací sud prý opět mimo provoz. Docela jsem zklamaná. Za ty peníze… :? :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama