Car-Gennet Letná/ Cube

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.1.22 18:11

Car-Gennet Letná/ Cube

Ahoj :)
Máme dva žhavé adepty na Car a jsme pořád nějací nerozhodní.
Proto mě zajímají vaše zkušenosti..všechny pojmy i dojmy a jako plus bych brala, kdyby jste mi k dané klinice, vždy napsaly, jaké Ivf jste podstoupily a na kolik vás to celkem vyšlo :)
Moc díky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
14.1.22 18:29

Dr Jarošová

Ahoj ženy, prosím o nějaké recenze o pani dr … rozhodli jsme se změnit car a máme první konzultaci u teto pani doktorky…a úspěšnost v Gennetu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.22 09:10
@Anonymní píše:
Ahoj :)
Máme dva žhavé adepty na Car a jsme pořád nějací nerozhodní.
Proto mě zajímají vaše zkušenosti..všechny pojmy i dojmy a jako plus bych brala, kdyby jste mi k dané klinice, vždy napsaly, jaké Ivf jste podstoupily a na kolik vás to celkem vyšlo :)
Moc díky :)

Ahoj, Gennet, dr. Langerová, IVF krátký protokol, gonal + cetrotide, 15 vajíček, metody: ICSI, prodloužená kultivace, microfluid sperm sorting chip, Embryoscope, mražení. Léky asi za 4000 celkem, metody za 31000, druhy transfer s Embryoglue 11000. Celkem tedy asi 46000 a druhy transfer vyšel a jsem v 7tt. Spokojena s touto doktorkou jsem maximálně.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.22 14:10
@Anonymní píše:
Ahoj, Gennet, dr. Langerová, IVF krátký protokol, gonal + cetrotide, 15 vajíček, metody: ICSI, prodloužená kultivace, microfluid sperm sorting chip, Embryoscope, mražení. Léky asi za 4000 celkem, metody za 31000, druhy transfer s Embryoglue 11000. Celkem tedy asi 46000 a druhy transfer vyšel a jsem v 7tt. Spokojena s touto doktorkou jsem maximálně.

Moc díky a gratuluju :) jsem teda mile přakvapená, čekala jsem od soukromé kliniky větší sumičku :D Prosimtě a tobě byla paní Dr. přidělená, nebo jsi měla možnost volby? Já teď právě netuším, jestli to nebyl právě Gennet, kde si pacientka mohla vybrat lékaře sama :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 22:17
@Anonymní píše:
Moc díky a gratuluju :) jsem teda mile přakvapená, čekala jsem od soukromé kliniky větší sumičku :D Prosimtě a tobě byla paní Dr. přidělená, nebo jsi měla možnost volby? Já teď právě netuším, jestli to nebyl právě Gennet, kde si pacientka mohla vybrat lékaře sama :)

Mně byla přidělená, ale asi jsme měli štěstí, protože podle všeho co kde čtu, tak je zrovna ona fakt dobrá. Ale myslím, ze si můžeš i vybrat, jen třeba budeš čekat o něco málo déle, protože třeba ten vybraný lékař bude zrovna vytížený. No a jinak ta suma… my si priplaceli hodně metod, třeba ten čip anebo embryoscope nejsou úplný standard, ale my to chtěli :) je to proste hlavně o tom, jaký mate problém a podle toho se budou metody vybírat :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat