CAR Ostrava a okolí 2021

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.11.21 08:53

CAR Ostrava a okolí 2021

Ahoj holky, v lednu už to bude rok co se snažíme o miminko ale pořád nic. V lednu mám jít ke své lékařce na preventivku a po případne se chci domluvit ať nás někam pošle. Už rok beru já i přítel vitaminy, mě doktorka predepsala gynprodyl na úpravu cyklu a podporu těhotenství ale zatím se nic nekoná. Proto se chci zeptat na jaké centrum se nejlépe obrátit v Ostravě a okolí. Prostě jaké máte zkušenosti a jak probíhá prvotní vyšetření. Ať víme na co se připravit. Děkuji moc za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
613
2.12.21 10:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky, v lednu už to bude rok co se snažíme o miminko ale pořád nic. V lednu mám jít ke své lékařce na preventivku a po případne se chci domluvit ať nás někam pošle. Už rok beru já i přítel vitaminy, mě doktorka predepsala gynprodyl na úpravu cyklu a podporu těhotenství ale zatím se nic nekoná. Proto se chci zeptat na jaké centrum se nejlépe obrátit v Ostravě a okolí. Prostě jaké máte zkušenosti a jak probíhá prvotní vyšetření. Ať víme na co se připravit. Děkuji moc za odpovědi.

Ahoj, my jsme chodili do Eurofertilu. Byli jsme spokojeni, vyhovovalo mi, že lékaře kterého si zvolíš na začátku, tak k němu budeš docházet. Nestřídají se ti doktoři při ultrazvucích jako na běžícím pásu. :D Co se týče kvality vybavení a služeb jsou na tom všechny centra na stejné úrovni. :palec: První konzultace je informativní, vše lékař vysvětlí a promluvíte si, co vás bude čekat, jaké vyšetření a úkony. Není třeba se na první návštěvu nijak připravovat. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat