11-12 den po et (5denní)

• Fotoalbum (5)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
656
23.11.21 10:15

11-12 den po et (5denni)

Ahojky, co si myslite o testu? Moc dobry pocit z toho nemam, je to dost slabe :(

(vcerejsi je ten slabsi. Prvni fotka je po zaschnuti, samotny test je ten cerstvejsi)

Mela jste to nektera podobne? Po ivf nebo 16-17dpo? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9
23.11.21 11:34

Ahoj, gratuluji, určitě jsi těhotná. Duch bude sílit. :) mám za sebou třetí zkušenost. I slabá čárka se počítá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
23.11.21 13:16

@Valejka děkuji moc :dance: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
23.11.21 13:45

Já jsem nyní ve svých 43 letech potřetí těhotná. Jsem ve 24. týdnu. Manžel tomu odmítal věřit a to je lékař :roll: Ale já jsem věděla své :lol: Po druhém testu, kdy už byla čárka silnější jsem mu říkala, že nám ten duch nějak sílí. Máme už velké kluky a teď se těšíme na holčičku. Buď v klidu a vše si pěkně užívej a tak za týden si skoč k lékaři, už by se na ultrazvuku mohlo něco rýsovat :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
23.11.21 13:50

@Valejka jee taky gratuluju :) ja bych mela prvni dite :srdce:
No… uvidime, co bude, porad si ctu jak mel nekdo v takovem case uz carky stejne silne, tak bud budu vyjimka nebo nic
Ale aspon bych vedela, ze to jde a muzu to zkusit znova :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
24.11.21 09:07

Tak ja uz testovat nebudu :mrgreen: dnesek dva testy, jeden at je stejna znacka, plus jsem chtela zkusit stary znamy mamatest, na kterem jsem lovila marne leta duchy :lol:
jeste koupim asi za tyden digitalni at vidim taky neco, co potesi :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
24.11.21 10:59

Ještě jednou moc gratuluju, užívej nový pocit z těhotenství. :hug: Digitální si nekupuj, raději si za to kup něco pro radost. Toto je více než jisté, Za týdne bych již byla u doktora a požádala ho o ultrazvuk. Nějaká tečka už by mohla být vidět. Mně manžel vzal 5 dní po vynechání menstruace ke kolegovi, který potvrdil, že vidí zatím ne embrio, ale vytvářející se dutinu v děloze a náznak gestačního váčku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
24.11.21 11:01

Omlouvám se za tu hrubku. Mě nikoli mně :pocitac: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
24.11.21 11:26

@Valejka ja taky delam chyby, mam pocit, ze po kovidu mi paradne kleslo iq.
:lol:
Na utz bych nejradeji sla az v 9tt :D nechci pak hledat na emiminu, kdy nejpozdeji videl dr. srdicko.
Dost se tim plasi.
I ty testy se divim, ze jsem tak dlouho vydrzela netestovat a kdyz koukam na ten prvni, tak jsem udelala dobre :lol:

uvedu se do hybernace a proberu se ve 14tt to uz je tak trochu za vodou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
24.11.21 11:38

Tak takový přístup se mi líbí. Nic nestudovat a nechat všemu volný průběh. U nás byl nervózní manžel, jediné, co chtěl vědět, že je těhotentví v děloze. Vzhledem k mému věku. Jeden vejcovod mi vzali kvůli neprůchodnosti a deformaci. Byla velká pravděpodobnost, že takto mohl dopadnout i ten druhý… Ale zázrak se stal. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat