IVF zima 2021

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.11.21 15:09

IVF zima 2021

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda i některá z Vás podstupuje IVF, nyní končím stimulaci a ze zdravotního důvodu mi nemohou hned udělat transfer a musím čekat po další menstruaci, což bude až po novém roce…tak jsem z toho docela zklamaná a smutná a moje nervozita se o to víc prodloužila… tak se chci zeptat, zda tu není někdo, kdo má obdobný problém a chtěl by si o tom popovídat :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22
18.11.21 18:40

Ahoj my jeste nejsme az tak daleko. Ale tenhle mesic nam zacinaji vsechny testy :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
19.11.21 23:39

Ahoj, ja uz mam cca 10dni po OPU doufam, ze do vanoc transfer stihnu. Kazdy ztraceny mesic ma u me cenu zlata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
20.11.21 14:00

Ahoj, já čekám na ms abych mohla začít stimulovat :) jinak u nás to bude na dýl emryo musí projít genetikou takže další měsíc čekání na víc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
20.11.21 20:14

Ahoj, nás ceka na začátku příštího roku také transfer - již 4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
20.11.21 20:25

@Lira123 ahoj na jednu stranu vam zavidim ze mate tolik embryi (my jen 3 a genetika sla udelat jen u 1 a na vysledek cekame)na druhou stranu je to mazec ze jiz 3krat se neuchytilo preji vam at je mezi nimi ten spravny bojovnik. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
20.11.21 20:29

@targa007 My jsme tedy nedělali genetiku embryí - prý nebyla potřeba, ale pokud se žádný nechyti, tak určitě budeme chtít. Je to někdy hodně náročné, ale máme ještě 5 mrazácků, tak stále doufám, ale je to těžké 🙈. Teď nás čeká ještě nějaké vyšetření.
Budu držet palce, ať tohle je ten správný bojovník! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
20.11.21 20:36

@Lira123 ano je to narocne tohle je ted nase 3. IVF a jediny uspech bylo 1 embryo ktere se sice chytlo ale pak dutinka byla prazda…revize… ted mame 3 embrya pro nas vlastne mega moc…ale jiz vim ze pozitivni test jeste neznamena uspech. Mate jeste 5 pokusu nekde tam ten vytouzeny darecek bude preci nemuze byt vsech 9 spatnych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
20.11.21 20:41

@targa007 To mě mrzí, ze za sebou máte takovou zkušenost 🙈, a problém je u tebe nebo u partnera?
Já si říkám, že je to hrozně nespravedlivé a nechápu proč 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
20.11.21 20:50

@Lira123 asik u obou pritel sperma nic moc a ja mam PCO. Jak rikas je to nespravedlive. Ale je pravda ze ted uz to 3. IVF moc neprozivam nejak jsem se uz citove otupila. Uz jedu nejak na autopilota. Ze zacatku jsem tady cetla jednu diskuzi za druhou a ted jsem se zaregistrovala abych se spis podelila s neuspechem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
20.11.21 21:00

@targa007 Já mám také pco. Já to mám jak kdy, někdy mám měsíc, že jsem v klidu a pak mám měsíc, ze mam potřebu řešit a pročítat si diskuze - asi v nich hledám spíše nějakou útěchu a naději.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
23.11.21 15:35

Já se přidávám, ještě jsem na stimulaci a v sobotu bych měla mít OPU 🙂 Taky mám PCOS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
23.11.21 15:44

@Pakchoi tak ti drzim palce at vam vsem dobre dopadne ja uz jsem se domlouvala na transfer jdu pristi tyden na ultrazvuk tak snad vse klapne. Po kolikate jdes na OPU?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
23.11.21 16:56

@targa007 Poprvé, je to moje první IVF, takže jsem ze všeho dost vyplesklá. Děkuji, taky držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
23.11.21 19:14

@Pakchoi Tak budu držet palce, ať je co nejvice zralých a kvalitních ✊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu