Neschopenka při stimulaci ivf

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.11.21 16:01

Neschopenka při stimulaci ivf

Ahojky, chci se zeptat jestli jste šly na neschopenku hned při stimulaci? Mám jak psychicky tak fyzicky náročnou práci 12tky-sociální služby. Chodím do Zlína tak by mě zajímalo zda tam neschopenku nabízí nebo ne :)Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1290
17.11.21 16:06

Nebylo to teda ve Zline, ale behem ivf mi nikdy nikdo neschopenku ani nenabizel. Taky jsem delala 12, i nocni. A mam i praci navzdory po ivf dve deti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1426
17.11.21 16:09

Znama byla taky na IVF ve Zline a neschopenku dostala, tez narocna prace. Byla na ni asi 2 mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
17.11.21 16:12

@Mgree já se právě tahám s těžkými lidmi a do toho na oddělením ze zvláštním režimem takže docela mazec. Tak mě pravé zajímalo zda ve Zlíně dávají nebo ne. Samosdřejmě vůbec nevím co mě čeká, je to první ivf tak mam z toho všeho strach a chci pro to udělat maximum aby se to povedlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
17.11.21 16:33

@Dobii ahoj, chodíme do Zlína a neschopenku ti v pohodě dají. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
17.11.21 16:42

@Dobii Ahoj, taky chodíme do Zlína a od zítra jdu na neschopenku :).. Neděle-úterý jdeme na odběr.. Ke komu chodíš? :)

Příspěvek upraven 17.11.21 v 16:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.21 16:47

Já dělám sestru v intenzivní péči. Takže dvanáctky, denní, noční, tahání se s lidma. Stimulace při práci šla úplně v pohodě. Po opu jsem si zářídila volno pár dní, přehodila jsem si služby. Na neschopenku jsem šla až po druhém ketu.

• Citovat
  • Nahlásit
2245
17.11.21 16:59

Ja jsem podstoupila 2× ivf v Gennetu a jelikoz pracuju ve skladu jednoho eshopu, tak mi doktorka nabidla neschopenku od prvniho dne stimulace. Jasne mi rekla, ze nesmim tahat nic tezkyho, aby folikuly nepopraskaly!

Po OPU jsem byla doma dalsi 4 tydny, protoze jsem mela fakt bolesti.

Na neschopenku jsem sla i po kazdem ET a KET (10 dni).
Pokud bych sedela na zadku v kancelari, tak bych normalne pracovala.

Clovek plati docela velky castky za to, tak si to chce trosku pojistit a ne ze pujdu na nocni tahat buhvi co 8)

Příspěvek upraven 17.11.21 v 17:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
17.11.21 17:00

Já jsem neschopenku neměla, a při stimulaci mě to vůbec ani nenapadlo si o ni žádat.
Každopádně jestli cítíš, že by to bylo pro Tebe lepší, tak se přeptej, je to individuální.

Každopádně je pravda, že se to nemusí hned podařit a já si myslím, že pak je náročnější se zase z té neschopenky vracet a čekat na další kolo.

Já si vzala týden dovolené na ET
a pak do práce

Ovšem jestli zvedáš těžké věci, tak to je jiná
Nemůžeš se tomu vyhnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
17.11.21 17:33

@sarah1618 No jelikož pracuji jako pečovatelka tak se těžké praci nemůžu vyhnout a navíc jsme na směně jen dvě takže to právě nelze. A na noční jsem sama a ráno chystám 17 lidí. Normálně bych to řešila dovolenou, ale u nás musí být dovolená vybrána do konce listopadu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
17.11.21 17:34

@Karolína117 chodím k MUDr Karabcové a ty? :) tak přeji hodně štěstí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
17.11.21 17:37

@Dobii Jéé k ní chodíme i my :srdce: Je úžasná… Já už odedneška píchám Cetrotide. A od min. týdne i Pergoveris…Zítra ještě krev + kontrola a dozvím se přesný den, kdy půjdeme na odběr ….zatím je tam pořád rozmezí neděle- úterý ☘️ :) Jak jsi na tom ty? :) Taky přeji mnoho štěstí…

Příspěvek upraven 17.11.21 v 17:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
17.11.21 17:39

@Karolína117 Taky jsem s ni velice spokojená. Je strašně příjemná a vše hezky vysvětlí. Já čekám na MS za 10 dni by měla přijít :lol: a jak zvládáš tu stimulaci je ti zle nebo něco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
17.11.21 17:42

@Dobii Zatím to snáším dobře.. Dnes už jsem poprvé pichala zmíněný Cetrotide.. A od min. týdne pichám Pergoveris.. Mám k tomu ještě prášky na snížení stres. hormonu.. Měla jsem ho zvýšený skrz práci… Jsem sice víc unavená, chce se mi pořád spát :D Ale to je asi i tím počasím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
17.11.21 18:01

@Karolína117 tak to je dobré že jseš zatím jen unavená. Horší je bolest břicha, ale každý to snáší jinak tak uvidím :D a je to tvoje první IVF? :) a nabídla ti paní doktorka sama neschopenku nebo sis o ni řekla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat