Gennet-Genetika Mudr.Pokorná

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
589
11.11.21 08:32

Gennet-Genetika Mudr.Pokorná

Ahoj všem :srdce:
Čeká nás příští týden návštěva u paní doktorky v Gennetu na Letné.

Byla jste některá konkrétně u téhle paní doktorky? Jaké máte z paní doktorky pocity?
A vlastně by mě i zajímalo jak to vše bude.

Trošku k tomu proč tam jdeme.
Já nemám ovulaci, takže při nasazení clostilbegytu otěhotnim vždy hned…ale první cyklus biochemické, pak druhý cyklus dvojčátka zdravá naprosto ale ve 20tt spontánní odtok plodové vody(vypočítané vysoké riziko preeklampsie),po „porodu“ přišla jedna ovulace v sprnu také ale biochemické těhotenství…od té doby žádná ovulace takže v říjnu mi byl znovu nasazen clostil ale zase v 5tt začalo klesat HCG…menstruace přišla až po vysazení utrogestanu dříve ne.
V rodině máme Leidenskou mutaci, cukrovku, arytmie…jenže jsem to zjistila až teď (ano já vím špatná komunikace v rodině )
Mě je 26let a mému muži 32let.
(Snažíme se už déle ale nechávali jsme volnější průběh, po zjištění že nemám ovulaci jsme hned začali řešit s lékařkou.)

Takže s tím co jsem vše teď říkala doktorce nám hned vypsala zadanku do Gennetu ten jsme si vybrali my protože jsme tam chodili s dvojčaty a byli jsme spokojený.

Ale nějak na mě padá nervozita…na první schůzku máme přijet oba dva i s vyplněným rodokmenovym dotazníkem.

Jak vše bude probíhat prosím? :srdce:
Momentálně mám v sobě strach že snad to mimco nikdy mít nebudeme :zed: tak asi i někdo kdo byl na tom podobně a může mě uklidnit nebo napsat jak vše probíhalo postupně u něj.

Holky děkuju moc za každou odpověď :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat