KET (DE) listopad 2021

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
59
1.11.21 22:54

Pálení žáhy a šimrání v břichu po aKET

Ahojky holky💐 Je tu některá? Já jsem KET darovaného embrya podstoupila včera. Takže 13dní bude dlouhé čekání. Dnes pociťuji šimrání a takovou jakoby jemnou elektriku :mrgreen: nevím jak to nazvat. A mám šílené pálení žáhy 8o Jaké máte zkušenosti? :andel: děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
155
3.11.21 07:58

@Lawre ahojky nás teprve Ket čeká, nemohli mi udělat ET, takže budu čekat s tebou :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.11.21 08:20

Ahoj, ja cekam na ms a zacnu s pripravou na ket :-) et nam skoncil biochemickym tehotenstvim :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
3.11.21 08:31

@Miracleelcarim jsem na tom úplně stejně, plus jsem měla Hyper stim. Takže zítra kontrola na gynekologii :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 08:33
@Loreve píše:
@Miracleelcarim jsem na tom úplně stejně, plus jsem měla Hyper stim. Takže zítra kontrola na gynekologii :roll:

Jak muzete byt hyperstimulak u darovaneho embrya? Nejste ve spatne diskuzi?

• Citovat
  • Nahlásit
155
3.11.21 09:10

K anonymu: po odběru vajicek, ty máme svoje!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.11.21 09:48

@Loreve ja jsem tomu unikla jen o vlasek…mela jsem asi 16 folikulu…po transferu mi bylo teda tech 14dnu dost spatne, ale zvladla jsem to nastesti doma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
3.11.21 10:11

@Miracleelcarim my měli 21 a zamrazenych máme 10, zítra jdu na kontrolu se na vše zeptám ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.11.21 10:56

@Loreve teeda tak to je pekne skoro :potlesk: nam jich zbylo jen :roll: a ted uz jich mam vlastne u ledu jen 3 tak doufam, ze jeden z nich se k nam uz tesi…tak dej vedet, jak jsi dopadla :) ja uz netrpelive vyhlizim ms…po tom biochemku mam nejak prodlouzeny cyklus, jinak ho mam jak hodinky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
3.11.21 16:49

@Loreve @Miracleelcarim já jsem koncem srpna podstoupila IVF měli jsme údajně krásnou morulku. A nepovedlo se :roll: v pondělí mi zavedli darovanou blastocystu, tak teď čekám… U mne je to v pořadí 4.IVF l, ale v předešlých dvou nedošlo ani k ET. Beru Clexane, Oestrogel, Lenzetto, Amelgen, Prednison.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
3.11.21 18:22

@Lawre ach to mě hrozne mrzí, já první Ivf podstoupila před 14 lety, teď bude druhé asi jsem se zblaznila :roll:, jen jsme se doma bavili kdybychom věděli, ze budou komplikace a nemocnice, plno injekci a všeho, ze si nejsme jisti zda bychom do toho sli. Už jsem šílené psychicky unavená :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
3.11.21 18:37

@Loreve už máš nějaké dítko? Mne bude tenhle měsíc 31 a nemám žádné :,(, mám PCO, nemám vejcovody a vlastně jdu do přechodu. IVF řeším asi od 2014… :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
3.11.21 19:04

@Lawre mám dceru, Ivf nevyšlo a pak jsem otěhotněla normálně asi zázrak :roll: pošle mě teď jak tím vším prochazime, bych řekla ze hormony rozbouřené a jedna zatoulana spermie 8o. Teď nás chystají na Ket, víc budu vědět zítra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
3.11.21 19:06

@Lawre mě je 36 hlavu vzhuru :srdce: verim ze šance je a povede se☝️Js se bála ať mám vůbec vajíčka k odběru a nakonec jich bylo 21 8o moje tělo samo neovuluje děla si co chce no :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
3.11.21 19:16

@Loreve tak dej vědět co a jak…Snazim se nemyslet vůbec na to, kromě šetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat