Krátký protokol - kolik vajíček?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.11.21 21:58

Krátký protokol - kolik jste měly vajíček?

Ahoj holky,
absolvovala jsem na jiné klinice IVF s dlouhým protokolem, bohužel neúspěšně. Nyní mi na jiné klinice nabízejí krátký protokol, ale obávám se menšího počtu vajíček (při dlouhém jsem měla 19, z toho 14 zralých). Kolik vajíček při krátkém protokolu jste prosím měly vy? :-) Vím, že je to individuální, ale jen jestli je to opravdu tak, jak se říká, že při dlouhém jich je hodně a při krátkém málo :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.11.21 15:29

A jak vysoke mas AMH? Proc ti doporucili poprve dlouhy protokol? A proc jdete do IVF?
Ja meka vzdy kratky protokol.
1 IVF 12 folikulu- 2 prazdne, 4 zrala vajicka, 4 nezrala
2 IVF 8 vajicek- 3 zrale, 1 napul zrale, 4 nezrale
3 IVF 15 vajicek- 5 nezralych, 5 zralych, 5 napul zralych, co v laborce dozraly

A nic z toho…ani duch

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 16:17
@Anonymní píše:
A jak vysoke mas AMH? Proc ti doporucili poprve dlouhy protokol? A proc jdete do IVF?
Ja meka vzdy kratky protokol.
1 IVF 12 folikulu- 2 prazdne, 4 zrala vajicka, 4 nezrala
2 IVF 8 vajicek- 3 zrale, 1 napul zrale, 4 nezrale
3 IVF 15 vajicek- 5 nezralych, 5 zralych, 5 napul zralych, co v laborce dozralyA nic z toho…ani duch

AMH mám 7,5 a do IVF jdeme kvůli PCOS a horšímu spermiogramu. Dlouhý protokol mi řekli, že je pro PCOS nejlepší, ale na jiné klinice tvrdí opak. Bojím se, že ta stimulace při krátkém nebude tak efektivní na moje PCOS a že vajíček bude hrozně málo nebo nestihnou ani dozrát.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 16:40
@Anonymní píše:
AMH mám 7,5 a do IVF jdeme kvůli PCOS a horšímu spermiogramu. Dlouhý protokol mi řekli, že je pro PCOS nejlepší, ale na jiné klinice tvrdí opak. Bojím se, že ta stimulace při krátkém nebude tak efektivní na moje PCOS a že vajíček bude hrozně málo nebo nestihnou ani dozrát.

Aha, to je docela zajimave. Ja mam take vyssi AMH (pres 4) a prave dlouhy protokol mi nedoporucovali kvuli vyssimu riziku OHSS. Myslim, ze neni rovnitko v tom, ze dlouhy protokol automaticky znamena vice vajicek.
Myslim, ze i pri kratkem protokolu muzes mit pekny vysledek. Kam chodis?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 22:05

Já 30 let, AMH 3,63 v říjnu první ivf, krátký protokol. 15 folikulů, 15 vajíček, 12 zralých, 8 oplodněno, 4 embrya po prodloužené kultivaci. První se bohužel nechytlo, v prosinci jdeme na KET.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 23:26

Ahojky, omlouvám se za anonym, snad nevadí.

My podstupujeme prvni IVF. Mam AMH 1,73, kratky protocol a dnes na utz 15 folikulu + nejake, co ještě mozna dojdou. V pondělí jdu na OPU, takze se uvidí, co z toho bude. Ale snad alespoň ve 3 embryjka tise doufam.

Věřím, že by ti lekari neporucili neco, co ti nezafunguje nebo ublizi :think: Držím pěsti, aby dalsi pokus byl uspesny :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 05:49
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
absolvovala jsem na jiné klinice IVF s dlouhým protokolem, bohužel neúspěšně. Nyní mi na jiné klinice nabízejí krátký protokol, ale obávám se menšího počtu vajíček (při dlouhém jsem měla 19, z toho 14 zralých). Kolik vajíček při krátkém protokolu jste prosím měly vy? :-) Vím, že je to individuální, ale jen jestli je to opravdu tak, jak se říká, že při dlouhém jich je hodně a při krátkém málo :mrgreen:

Já krátký protokol, 24 vajíček, 22 oplodněných, všechno se rozpadlo a zůstaly 2 blastocysty ve špatné kvalit :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat