Zpět na web

  • načítám...

Centra asistované reprodukce | 11-12 den po et (5denní)

Ahojky, co si myslite o testu? Moc dobry pocit z toho nemam, je to dost slabe :( (vcerejsi je ten slabsi. Prvni fotka je po zaschnuti, samotny test je ten cerstvejsi) Mela jste to nektera podobne? Po ivf nebo 16-17dpo? Dekuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...