caryfuk.cz

327
7.11.05 12:08

caryfuk.cz

Napište mi , prosím vaše zkušenosti s tímto inetovým obchodem. Chtěla bych si u nich objednat zboží a tak budu ráda za vaše postřehy. věrka 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2221
7.11.05 12:17

Ahoj

Sice nemám zkušenosti s tímto internetovým obchodem, ale slyšela jsem, že jim dlouho trvá vyřízení reklamace reklamace. Ale taky chci u nich objednat, tak jsem zvědavá na reakce :)

Jo jinak nevím, jestli víš o tomhle - http://www.todo.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
7.11.05 12:22

Koupě

Já u nich chci koupit židličku, mají tam dobrou cenu. Sice mám starší po dcerce, ale Míša je blintoš, má reflux a tak mi přijde super to napolohování ihned po jídle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16762
7.11.05 12:47

ahojky,
ted jsem u nich nakupovala. Nejprve jsem poslala emailový dotaz a to v pátek po jejich prac. době. Majitel mi hned ten den odpověl. a zboží bylo nachystáno v podstatě do týdne,kromě jednoho výrobku,který jim ještě nedošel poštou. Jelikož jsme z Brna, tak to manža osobně vyzvedl. Jen pozor, od 1.11. mají novou adresu. zatím žádné negativní zkušenosti nemám a ceny mají nízké :lol:

Irias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
7.11.05 13:25

My jsme u nich kupovali loni autosedačku a byli jsme maximálně spokojení, reagovali rychle na e-maily, chování při osobním vyzvednutí bylo taky příjemné. Proto jsme u nich chtěli letos v létě koupit větší autosedačku a tak jsem je dvakrát nebo třikrát poprosila e-mailem o radu a nedočkala jsem se žádné odpovědi, takže nevím, co si o nich mám myslet a samozřejmě jsme si autosedačku koupili jinde.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
7.11.05 14:00

Já jsem tam před nedávnem kupovala židličku (výborná cena), došla v pořádku, ale až po 3 nedělích a to po mojí telefonické urgenci :roll: Lhůtu 3 neděl mají v dodacích podmínkách, ale stejně jsem byla docela zklamaná. A kdybych tam nevolala, kdo ví jak dlouho by jim to trvalo…

Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
7.11.05 14:03

Já mám super zkušenost!! Objednávali jsme tak autíčko od Chicca …a na moje početné maily mi paní odpovídala vždy do několika minut, jednání super, dodání bleskurychlé :)

Baghira

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
7.11.05 17:39

Máme dobrou zkušenost, jen jsme zatím naštěstí nic nereklamovali. Dokud nic nereklamuješ, jsou všechny internetové prodejny v podstatě stejné. Caryfuk má dobré ceny, koupili jsme tam zidli Bambi a auto Chicco, došlo do týdne a vše o.k.
Dobře pořiď
Pihule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
7.11.05 20:08

dilema

Holky díky moc za odpovědi. Jen mám ještě dilema, že Míšan je těžká váha, už teď má dost přes 9 kg a tak nevím jak mi pak dlouho vydrží ta židlička, jakou má nosnost. No popřemýšlím. Jedině jestli nemáte typ na židličku pro jedlíky :P
Zatím ahoj věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
7.11.05 20:09

Já jsem z Čáryfuka objednávala fusak,hned druhý den mi přišlo potvrzení objednávky a za necelé 3 týdny fusak přišel,vše bylo v pořádku.Ty 3 týdny mají ve smlouvě,tak jsem s tím počítala.
Reklamaci jsem zatím na žádném netovém obchodě neřešila,takže nevím…

Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
8.11.05 18:43

My jsme taky těžká váha (6m 9,8kg 8) ), máme Cam Campione a ta teda vypadá, že by unesla i mě :lol: Má mohutný plastový „nožičky“ nebo spíš podstavec, takže zatím váhu neřeším :)
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
8.11.05 19:04

Já mám od nich baťůžek na kočárek, bylo to zboží, co neměli na skladě, trvalo to cca 4 týdny, ale ještě před odesláním z jejich strany mi přišel mail s dotazem, zda o něj stále stojím a po potvrzení mi baťůžek přišel během 3 dnů…vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama