Rektální rourka

59
7.11.05 12:07

rektalni rourka

ahoj holky,
muj maly trpi na prdiky, hlavne rano, tak jsem se rozhodla, ze pouziji rektalni rourku, treba mu to pomuze. Byslim v zahranici a nasi mi to zrovna poslali, ale jak se to vlastne pouziva ? Byla jsem udivena, ze je to takova normalni rourka…takze se to asi strci do zadecku a ceka se, az prdiky vylezou ?
diky Sona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

327
7.11.05 12:10

Přesně tak na chvilku mu ji tam naolejíčkovanou zaveď. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
7.11.05 12:13

Ahoj

Přesně tak. Na chvilku mu jí tam natřenou (třeba Infadolan) zaveď a čekej. Ono mu to podráždí zadeček, tak dej pozor, protože se může stát, že začne i kadit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
509
7.11.05 12:42

Ahoj Soňo,
holky mají pravdu, namazat, zavést a čekat. Anička se většinou i pokakala, ale už jsme trubičku nějakou dobu nepoužili. K ránu, když začne hekat a bručet a mručet, jí vyndám na přebalovací podložku, přitisknu jí nožičky k bříšku a začnu s nimi hýbat jako když se jede na kole. Jak se Anička rozpohybuje, rozhýbou se jí i střeva a už prdí a kaká o 106. Třeba už se to obraí k lepšímu a půjde jí to za nějaký čas samo. Držím palce, ať Mathisovi rourka pomůže.

Ahoj Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
7.11.05 14:32

...

Ahoj,

Pavlík na prdíky trpěl teda abnormálně, takže jsme rourku taky párkrát použili (když bylo nejhůř…)

A taky mi nebylo jasné použití…

Nám se nejvíc osvědčilo, když si v koupelně sednu a položím si ho na kolena tak, aby byl do pravého úhlu (samozřejmě nohama dolů :lol: ) a do vystrčeného zadečku mu opatrně zavedu tu naolejovanou rourku, kterou párkrát povytáhnu a znova zavedu … a pak to začne :-) … a končí to obvykle totálně pokaděnou koupelnou :lol: :lol: :lol:

Říká se, že by se neměla používat moc často, takže my jsme ji použili tak dohromady 4×, když už jsme brečeli zoufalstvím oba dva…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
7.11.05 14:33

...

--- a ještě něco ---

… nám pomáhá masírování bříška ve směru hodinových ručiček při večerním koupání …

--- tak to jen takový malý tip na okraj ---

:wink:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
7.11.05 14:37

Ahoj

Taky jsme ji použili tak 4× nebo 5×, a to když už mu nešlo vůbec nějak pomoct. Jinak nám asi nejvíc pomáhá cvičení nožičkama a masírování bříška. A taky večer kdy usíná nebo už spinká mu držím svou ruku na bříšku a ráno je to mnohem lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
8.11.05 06:22

ahoj holky,

dekuju vam za rady. u nas to je rano, tlacime, mrucime…tak jsem se rozhodla, ze kdyz uz to bude hodne silny, tak ji pouzijeme. Jinak Verko, taky cvicime, ale ucinek se nedostavi hned :cry: . No, a jinak taky vse vyzkouseno - masaze, cviceni, krem, sab kapky…myslim, ze uz je to ale celkem lepsi, uz asi tyden mathis strasne prsi a vetsinou to vyprdi sam (pres den), rano to ale jeste neni nic moc.

ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.11.05 21:31

Ahoj,
my jsme taky strašně trpěli na prdíky a rektální rourku jsem používali skoro každý den.Nic jinýho nám vůbec nepomáhalo a doktorka řekla, že jí to nijak neublíží. Pak najednou ze dne na den to malou všechno přešlo a je to v pohodě. Teď už teda dávám zeleninový příkrmy v poledne a občas má zase s prdíkama problémy, ale to už jenom cvičíme nožičkama :)

Přeju klidný rána a celý dny.

petra

• Nahlásit
  • Citovat
178
10.11.05 06:15

Ahojky,my na prdíky trpěly skoro do roka a i teď se někdy stává,že to malýho v noci zlobí.Přes den v pohodě,protože lítá jak o život,ale v noci nás to pozlobí i několikrát týdně.Rourku sme taky používaly dost často skoro do roka.Malej by se jinak nevyspal a já taky ne.Fenyklový čaj a masáže bříška byly k ničemu.Holčičky na to většinou trpí jen do určitého věku,kluci celý život…to mi řekl doktor :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4706
30.3.12 14:03

prosím o radu

jak často používat tu rourku za den??? já od rána nic jinýho nedělam, než kojim, uspávam a pak masíruju bříško, dávam rourku… :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22993
30.3.12 14:39

podle mé doktorky můžu roukru používat dle potřeby…i několikrát za den, takové to, že se pak bez rourky nevyprdí a nevykadí je podle mě i jí blbost…
malý byl na rource svýho času pořád (měl kýlu a tak bylo tlačení na prdy o to složitější) a ve třech měsících, po operaci té kýly, prdí i kadí jedna báseň a sám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5090
30.3.12 14:48

Taky jsem používala rourku často a malá normálně pak kakala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TessAg
30.3.12 14:52

Používala jsem jí jednu dobu opravdu hodně často a malá je už tak 2m v pohodě, kaká úplně v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
4706
30.3.12 15:03

no mimik po ní jen kaká a prdíky ňák nic… :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie