častá stolička

2245
13.4.07 10:40

častá stolička

Ahoj holky!!!

chtěla bych se zeptat jak často Vám dětí kajdí?náš malý kaká 3× denně už jsem z toho docela nestastná a bojím se aby to neznamelnalo něco špatného.

nekojím a tak přikrmujeme dopoledne malý dostává ke svačině ovoce,které zapíjí mlíkem a k obědu nějakou zeleninu s masem a k večeři kaši a mezitím mlíčko.jí tedy 5× za den.

dáváme mu i ovocné šťávy,které mu ředíme s bylinkovým čajem a tak nevím zda není problém tady,ale zase jsme koupili i šťávu,která byla ovocno-bylinková.

můžou ho takhle prohánět ty šťávy?jinak stolička je jako pasta takže vyloženě průjem to není.

prosím o Vaše zkušenosti.díky Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
13.4.07 11:21

Lucie, nemej strach

nas m ladej v tomhle veku kajdil 4-6× denne
ted je to tak 1× denne

asi ma hodne jidla a nestravi to dokonale beze zbytku, proto casteji kaka......je to myslim normalni.......Jenda taky nikdy nemel bobky, proste kakani pasticky......takove tenoucke klobaasky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2245
13.4.07 11:24

Katko moc Ti děkuji za uklidnění,tak mu ještě zkusím změnit jídelníček.

příjemné těhulkovství a hezký porod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
13.4.07 11:51

My kadíme 1-3× denně, někdy máme bobky, jindy je to řidší. Ale zase nepijeme žádné ovocné šťávy, jen mateřské mléko nebo koj. vodu. Syn toho moc nesní a stejně kadí v průměru 2× a čůrá snad permanentně :) Myslím, že u vás je to naprosto v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.4.07 12:22

Ahoj, tak pro mě je to co píšeš úplný normál, když byl Pepi v tomhle běku tak kajdil standartně 3-4× a teď mu budou dva roky a kajdí 2× - vždycky po spaní :lol:
A nemyslím si, že by to bylo množstvím jídla. A vlastně mě vůbec nenapadlo, že by to mohl být nějaký problém. Když byl úplně malé mimčo všude jsem četla, že se tohle různí od kajdění 1× za 5 dní až po kajdění po každém pití - což byl náš případ. Takže jsem ráda, že postupně ubírá, holt byl vždycky kajdící :twisted: :D

Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
6915
13.4.07 12:43

Ahojky,

taky bych si s tím nedělala velkou hlavu:-) 3× to není ještě tak hrozný a pokud nejsou hovínka nějaký podezřelý, tak bych ani změnu jídla neprováděla:-) Byla bych ráda, že pěkně a všechno dlabe:-) Však on si z toho vezme, co potřebuje a zbytek šup ven:-)
Náš prcek v tomto věku kadil tak 4-5×, žádní tuhoušové to také nebyly a protože byl v pohodě, že by nějak moc jedl, to říci nemůžu… No a vyrostl z toho, jen co začal dlabat víc „normálnější“ stravu a kadí 1-2× denně:-)
Tenkrát jsem nad tím dumala a došla jsem k závěru, že kdybychom my dospěláci jedli to co prckové, tak bychom nejspíš běhali taky častěji:-) Zeleninky všeho druhu a pěkně povařené, rozmixlé a ještě s oliv. olejem, ovoce, přesnídávky, kaše, mlíko, sem tam rohlík, nějakej ten „zdravej“ jogurt… Já bych po tom teda lítala pořád:-)))))

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
13.4.07 13:09

Ahoj myslím že je to normálka… Nějaký děti jsou vysírací) Michal kadil do 6 měsíců téměř po každém jídle, od toho půl roku už jen tak 4-5× Od roku cca 3-4× a ted jsou mu dva a většinou kadí 2× někdy 3× - má to po mě:o)

Matýno nepustí ani chlup… klidně 14 dní nic… holt každej to máme jinak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2245
13.4.07 17:50

holky díky moc za Vaše zkušenosti tak už jsem se uklidnila.je fajn,když se má člověk koho zeptat :P hezký sluníčkový víkend

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama