Častá trhlinka u konečníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 20:01
Častá trhlinka u konečníku

Často se mi dělají trhlinky u konečníku. Krev žádná neteče. Jen to štípe. Nevíte, čím by to mohlo být? Anonymn prosim :oops:

Reakce:

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 13.02.17 21:00
@Anonymní píše: Často se mi dělají trhlinky u konečníku. Krev žádná neteče. Jen to štípe. Nevíte, čím by to mohlo být? Anonymn prosim :oops:

A netrpíš na zácpy? :think:

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 13.02.17 21:02

Způsobuje to tvrdá stolice.
Tlačí na zdurele žilky v konečníku nebo v ústí.
Chce to zmekcit stolici.
Pokud se objeví jasně červena krev, tak ta holka už je praskla. Řešení je buď operaci nebo konzervativní úpravou stravy, ale to už by bylo třeba rektoskopie.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 21:10

@JetLi vždycky je to bez krve, zatim se neobjevila (ťuk, ťuk :oops: )

fialína
Závislačka 4542 příspěvků 13.02.17 21:13

Každopádně můžeš zkusit mast na hemeroidy, docela funguje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 21:14

@fialína z dubové kury? Ano, tu mam vyzkousenou a paráda :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >