Časté krvácení z nosu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.11.21 16:19

Časté krvácení z no

Nemáte někdo zkušenost s tímto problémem? Často mi teče krev z nosu. Naposledy včera a trvalo to cca hodinu než se mi to podařilo zastavit. Na doporučení od doktorky beru Ascourit( z dr.Max sem měla i Rutimax).
Ale žádný účinek :nevim:.
Známá mi řekla že to může mít i vliv na nedostatek vitamínu.
Nemáte někdo zkušenost na nějaké jiné léky či něco jiného jak se toho,, zbavit,,?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
973
2.11.21 16:23

Ja bych asi zkusila zajit na ORL aby do toho nosu koukli..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 16:26

@Vladusxx na ORL jsem byla. Chodím tam od doby co mi dali pryč nosní mandle. Nic nenašli, prý je vše v pořádku takže už vážně nevím co. Proto už se ptám zda s tím nemá někdo zkušenost.

• Citovat
  • Nahlásit
2410
2.11.21 16:41

Taky jsem s tím měla problém, ale mně pomohl ascorutin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 16:50

@Jolka86 mě bohužel moc ne. Ale mužů se zeptat jak jste ho brala? Mě bylo řečeno že stačí 2 x denně 1 tableta, ale v papíru v krabičce je napsáno že i 6 tablet za den. včera to bylo fakt něco, nikdy se mi nestalo že by mi to nešlo zastavit a hodinu sem stala a teklo to hodně, už sem hledala na internetu něco na zastavení z lékárny ale byla sem mimo ČR, lékárny zavřené ( Slovensko státní svátek). :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2410
2.11.21 16:59
@Anonymní píše:
@Jolka86 mě bohužel moc ne. Ale mužů se zeptat jak jste ho brala? Mě bylo řečeno že stačí 2 x denně 1 tableta, ale v papíru v krabičce je napsáno že i 6 tablet za den. včera to bylo fakt něco, nikdy se mi nestalo že by mi to nešlo zastavit a hodinu sem stala a teklo to hodně, už sem hledala na internetu něco na zastavení z lékárny ale byla sem mimo ČR, lékárny zavřené ( Slovensko státní svátek). :nevim:

Ono je to dobré na cévy, určitě bych zkusila brát víc tabletek, to nemůže uškodit. Jednou jsem taky měla problém, šla jsem z práce, po cestě jsem se vysmrkala a začalo mi krvácet z nosu a nešlo to zastavit. Teď ty velké krevní sraženiny. Už jsem chtěla jet na pohotovost, ale pak se to zastavilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4233
2.11.21 17:01
@Anonymní píše:
Nemáte někdo zkušenost s tímto problémem? Často mi teče krev z nosu. Naposledy včera a trvalo to cca hodinu než se mi to podařilo zastavit. Na doporučení od doktorky beru Ascourit( z dr.Max sem měla i Rutimax).
Ale žádný účinek :nevim:.
Známá mi řekla že to může mít i vliv na nedostatek vitamínu.
Nemáte někdo zkušenost na nějaké jiné léky či něco jiného jak se toho,, zbavit,,?

Ahoj, taky mi poslední rok pořád teče krev z nosu. Na ORL jsem též byla a nic. Tlak mám v pořádku též. Byl mi taky navržen Ascorutin, ale zatím ho nechci brát. Já beru několik psychiatrických léků a Dr. mi říkala, že to může být z AD Trittico, to jsem brala v lednu a krev mi tekla skoro každý den. Po jeho vysazení se to trochu zlepšilo, ale v létě mi opět krev téct začala. Mně to ale tolik nevadí, tak už to asi víc řešit nebudu. Krevní obraz mám též v pořádku. Ale pokud ti krev teče hodinu, tak to je tedy dost dlouho a řešila bych to asi u praktika nejdřív, když na ORL nic nenašli. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18045
2.11.21 17:04

A nejde tu žilku vypálit laserem? Jinak taky mi na to kdysi pomohl Ascorutin, ale až asi po 9 měsících braní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 18:00

@Lollitka zkusím se ještě poradit s praktickou dr.
Včera to bylo fakt dlouho, už sem měla strach, motala se mi už i hlava a to jsem jen ráno smrkla.
Ale už se mi stalo že z ničeho nic mi začala téct.
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 18:01

@MartinaIrena
Takhle dlouho to neberu. Začala sem s tím asi v červnu kdy sem to začala řešit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat