Časté noční kojení u dítěte

Anonymní
19.11.20 19:27

caste nocni kojeni u ditete

Ahojky holky chtela bych znat vas nazor bude nam 8mes malou stale kojim ale uz zacala papat temer vse…ma prisun jak zeleniny ovoce masa…tak mlecnych vyrobku…pres den kojim kdyz jde spinkat a to dopoledne a pak odpo spis to ma i takovou uspavacku to prso…uz mi pije teda jen z jednoho prsa druhe odmitala…ale jde mi o to ze vecer kolem 6h dostane namazany krajicek chleba s lucinou kolem pul 8jde spinkat to ji dam jeste prso..usne a tak kolem 10 se zbudi na prso taha docela dlouho kdyz si myslim ze uz spi chci ji prso vzit a ona zacne nanovo kolikrat kdyz ji prso chci vzit tak ho pomalu taham a ona jde s hlavickou s prsem minule si malem. i sedla :mrgreen: :mrgreen: ale jde mi o ze kasi pres flasku nechce ani jine mlicko ze lzicky sni kase tak 5lzicek a konec…nejhorsi je ze se vzbudi ve 22h pak kolem 1h ve 4 a v pul 7 nekdy ma ty intervali kratsi a ja jsem z toho uz vyrizena…nevim jestli to bere jako pocit i bezpeci protozze od narozeni v kontaktu semnou ma porad pocit se me drzet pevne :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5592
19.11.20 19:30

11ti měsíční sice na um ale má mlíko v 18.00 to jde spát, pak 21.00, 2. 00, a okolo 4.00 poslední. Naprosto normální buzení… Přes den se cpe jak dívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
772
19.11.20 19:34

U kojence by mělo mlíčko pořád převazovat, asi to dohání v noci 🤔. A jinak to noční buzení mi přijde celkem normální, nerostou třeba zuby? A proč jí dáváš jiné mlíčko po lžičkách když kojíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5592
19.11.20 19:43
@K92 píše:
U kojence by mělo mlíčko pořád převazovat, asi to dohání v noci 🤔. A jinak to noční buzení mi přijde celkem normální, nerostou třeba zuby? A proč jí dáváš jiné mlíčko po lžičkách když kojíš?

Myslim že tam chybí čárka… :lol: kaši ze lžičky. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 19:45

@K92 zuby ma dole dva…ona kolikrat ani netaha jen dudla…proto prso chci vzit a ona nepusti…kdyz jo zacne se vztekat..nedavam ji jine mlicko zkouseli jsme to jen jesli materske neni slabe a myslela sem ze ji nestaci.ale nahrazku nechce zadnou..

• Citovat
  • Nahlásit
13544
19.11.20 20:04

Za me úplně normální jak dcera na UM tak syn pri kojeni. Ten dokonce do 12m vstaval co 2 hodiny.
Prijde mi ze ji malo kojis přes den. Do 12m je to kojenec tak se ma hlavně kojit.
V 8m syn i dcera spíše ochutnavaly a hlavním zdrojem bylo mleko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
19.11.20 20:10

Podobné staré dítě, myslím, že kojím cca co dvě hodiny (nesleduju to, spí se mnou, takže jen vyndám prso a spíme dál), někdy pije hodně, někdy jen cucne. Přijde mi to normální :nevim: a slabé mléko neexistuje ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6007
19.11.20 20:14

Souhlas s holkám, toto není časté kojení, to je normální kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1569
19.11.20 20:20

Ano je to normální, teď se do tohoto stavu vracím s malou, je ji 11.mes,ale poslední 2-3 měs. Ji trápily zuby a to byla u prsa pořád, v noci jsem spala 2.hod. Teď je to paráda, asi 3× vzhůru, takže se vyspím i já

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3022
19.11.20 20:20

Normální, je to kojenec. Spíš ten chleba k večeři mi prijde vtipnej :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 20:59

@Martina84 co je na tom vtipneho nechapu..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 20:59

Jinak vsem dekuji za nazory… :palec: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
826
19.11.20 21:14

Je to vyčerpávající, ale normální. Mně se dítě dále 2× za noc budilo i po roce a po přechodu na UM, někdy i 3-4×. Může to být kde co, hlad, potřeba kontaktu, zuby, žízeň… už jsem kolikrát byla vyčerpaná, ale nedá se s tím podle mě moc hnout, a jen tak mimochodem kaše na noc dětem často naopak spánek zhorší, je v bříšku dost těžká, takže tím, že zrovna kaši nesní, bych se netrápila. U nás třeba množství jídla přes den nemělo nejmenší vliv na noční buzení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
20.11.20 12:13

Ahoj maminky.
Mám prvni dítko 4 měsíčního synka. Zatím plně kojeneho. Od očkování Bexserem - už je to měsíc se v noci budí každou hodinu a půl. Přes den spinká jen když s ním vyjedu v kočárku. Předtim spinkal v noci krásných 5 hodin někdy i déle.
Premyslela jsem o UM na noc jestli ho víc nezasyti.. Navíc posledních asi 10 dní začal u kojení zlobit- vydrží 4 - 5minut jíst a potom se zacne kroutit odtrhavat a zase priucavat. Rve si do pusinky ručičky vzteka se a pláče..
Včera jsme byli na kontrole a vše se zdá být v pořádku. Dostala jsem Nutrilon na zkoušku s tim ze to ale zřejmě nepomůže. Prý mají miminka taková období.. ještě mi bylo řečeno že mužem začít s prikrmy. Připadá mi že má víc hlad a možná mu přestává stačit mléko. Má někdo podobnou zkušenost? Začal někdo takhle brzy s prikrmy u kojeneho miminka?
Dekuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
826
20.11.20 16:23
@Novbor píše:
Ahoj maminky.
Mám prvni dítko 4 měsíčního synka. Zatím plně kojeneho. Od očkování Bexserem - už je to měsíc se v noci budí každou hodinu a půl. Přes den spinká jen když s ním vyjedu v kočárku. Předtim spinkal v noci krásných 5 hodin někdy i déle.
Premyslela jsem o UM na noc jestli ho víc nezasyti.. Navíc posledních asi 10 dní začal u kojení zlobit- vydrží 4 - 5minut jíst a potom se zacne kroutit odtrhavat a zase priucavat. Rve si do pusinky ručičky vzteka se a pláče..
Včera jsme byli na kontrole a vše se zdá být v pořádku. Dostala jsem Nutrilon na zkoušku s tim ze to ale zřejmě nepomůže. Prý mají miminka taková období.. ještě mi bylo řečeno že mužem začít s prikrmy. Připadá mi že má víc hlad a možná mu přestává stačit mléko. Má někdo podobnou zkušenost? Začal někdo takhle brzy s prikrmy u kojeneho miminka?
Dekuji za rady

Může to být čímkoli. Spánková regrese, zakládání zoubků (když teď u toho kojení dělá, co dělá)… Za mě jediná fungující ráda je: smiř se s tím, že spánek dítěte se různě s věkem mění a vyvíjí, a ne vždycky jsou ty změny a vývoj jen k lepšímu :nevim: moje osobní zkušenost - u nás na délku spánku nemělo vliv ani zavedení zeleniny, ani večerní kaše, ani přechod na UM (u nás až v roce, stejně se dál budil jako dřív ještě několik měsíců). Ono zas z logiky věci, zavedení příkrmů fakt nepomůže k větší sytosti, vždyť co asi zasytí dítě lépe, pár lžiček mrkve s kapkou oleje, nebo mateřské mléko, které má v sobě bílkoviny, tuky a spousty živin? Mě by teda trocha mrkve moc neuspokojila :lol: UM můžete zkusit no, ale já bych se asi nevzdávala kojení kvůli něčemu, co u většiny dětí na lepší spánek prostě nezabere :nevim: vím, že to noční vstávání v krátkých intervalech dává zabrat, tak člověk hledá způsoby… hodně sil. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat