Časté změny nálad

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.7.14 15:02

Časté změny nálad

Trápí mě už od nového roku časté změny nálad, ráno přijdu do práce, mám veselou náladu, najednou mi v hlavě přepne a jsem naštvaná s nikým nemluvím a za chvíli se zase směji, takhle to jde celý den. Taky mívám často halucinace, vidím lidi nebo pohyby i když se nic neděje. Mám problém nastoupit do MHD aby na mě lidi nekoukali. Stres žádný neprožívám, léky neberu, doma i v práci naprostá pohoda.
V poslední době mě na to i lidé upozorňují, ale nechci si nějak připustit že bych měla nějaký psychický problém. Je tu někdo, kdo tohle taky zažil? Děkuji za rady všem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
cher
18.7.14 15:07
@Anonymní píše:
Trápí mě už od nového roku časté změny nálad, ráno přijdu do práce, mám veselou náladu, najednou mi v hlavě přepne a jsem naštvaná s nikým nemluvím a za chvíli se zase směji, takhle to jde celý den. Taky mívám často halucinace, vidím lidi nebo pohyby i když se nic neděje. Mám problém nastoupit do MHD aby na mě lidi nekoukali. Stres žádný neprožívám, léky neberu, doma i v práci naprostá pohoda.
V poslední době mě na to i lidé upozorňují, ale nechci si nějak připustit že bych měla nějaký psychický problém. Je tu někdo, kdo tohle taky zažil? Děkuji za rady všem

Změny nálad může vyvolat i hormonální porucha nebo nedostatek hořčíku, nicméně halucinace nejsou sranda a osobně bych šla k odborníkovi, nejdřív na kompletní krevní rozbor k obvoďákovi a dál on už doporučí, možná neurologa.

• Citovat
  • Nahlásit
3356
18.7.14 15:08

Já myslim, že už jsi to připustila. Běž k psychiatrovi, než to přestaneš zvládat. Nemáš se za co stydět. Je dobře, že máš sama náhled-je to vzácné a všichni to určitě ocení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8976
18.7.14 16:09

Přesně jak píší děvčata, hlavně k doktoru než bude pozdě. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26593
18.7.14 16:35

Psychiatr, neurolog. Muze to byt kde co od maniodepresivity ke zmenam na mozku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8200
18.7.14 16:38

Určitě odborníka, může se u tebe začít projevovat duševní nemoc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8200
18.7.14 16:41

Zkus tento test, třeba tě to navede k nějakému problému:

http://www.psychotesty.psyx.cz/…t/vedma0.php

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8976
18.7.14 16:52

Podle těch příznaků to i vypadá na tu maniodepresi ale je třeba fakt neodkláat lékaře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.14 17:21

Děvčata děkuji za povzbuzeni, v pondeli dojdu k obvodacce a uvidim co mi rekne

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.14 11:46

Děvčata děkuji za povzbuzeni, v pondeli dojdu k obvodacce a uvidim co mi rekne. Myslíte že k návštěve psychiatra potrebuji jeji doporuceni, kdyby nahodou mela dovolenou. pokud to totiz odlozim už tam nepujdu znam se

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.14 10:20

Doporuceni urcite nepotrebujes. A k obvodacce vem i ranni moc, je to jistejsi. Jednou jsem tam byla taky s podobnymi priznaky a chtela prave moč. Drzim palce

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.14 09:58

Tak obvodacka ma tri tydny dovolenou, myslite ze mam pockat nebo radsi zkusit zastupujiciho doktora?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat