Částečná obřízka versus "neobřízka"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 16:20
Částečná obřízka versus "neobřízka"

Syn je po částečné obřízce, je mu skoro 8.Důvody byly zdravotní. Jak má vysvětlit kamarádovi v bazénu, který se ho ptal, proč má pinďu useknutýho? Nic mě nenapadá, o fimoze říkat nechci, vysvětlení vhodné věku, i třeba vymyšlenè, mě nenapadá. poradíte? prosím anonym…díky.

Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5186 příspěvků 2 inzeráty 30.06.19 16:23

A synovi jsi to vysvetlila jak? Proste ho mel nemocneho :nevim:

Ou
Echt Kelišová 8144 příspěvků 30.06.19 16:34

Hledat nějaké vymyšlené důvody je špatný nápad - posléze se synovi za to vysmějí za to že věří takovým pitomostem.

normálně mu vysvětli princip fimozy - tedy že někdo se narodí s kůžičkou volnou a někdo s příliš pevnou a protože to pak hrozí nemocemi, tak se ta přebytečná kůžička odřízne.

Plus dodej, že v USA je obřezaný prakticky každý, protože američaní jsou přesvědční, že je to tak zdravější.

Nevymýšlej žádné pohádky, na téhle realitě není nic, co by nepochopil a nebo mu ubližovalo.

mau-mau
Závislačka 4082 příspěvků 30.06.19 16:47

Určitě nelhat. „Něco mě tam zlobilo a bolelo to, tak jsem musel na malou operaci. Není useknutej, je to z té operace. Teď už mě to nebolí.“ Děti to chápou už ve školce, vyzkoušeno. Na jiné operaci teda. :palec:

M_Vladim
Echt Kelišová 9346 příspěvků 30.06.19 18:00
@Ou píše:
Hledat nějaké vymyšlené důvody je špatný nápad - posléze se synovi za to vysmějí za to že věří takovým pitomostem.

normálně mu vysvětli princip fimozy - tedy že někdo se narodí s kůžičkou volnou a někdo s příliš pevnou a protože to pak hrozí nemocemi, tak se ta přebytečná kůžička odřízne.

Plus dodej, že v USA je obřezaný prakticky každý, protože američaní jsou přesvědční, že je to tak zdravější.

Nevymýšlej žádné pohádky, na téhle realitě není nic, co by nepochopil a nebo mu ubližovalo.

Ten dodatek bych z taktických důvodů vynechal. :mavam:
Některý děti jsou totiž… :pocitac:

gin 124
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 02.07.19 13:10

Třeba bude věřit, že mu to v pubertě doroste, jak veřil sousedovic kluk, který je pouze o deset dní starší než já a tu kůžičku mi jako děcko těžce záviděl. Na 95% obřízek ze zdravotních důvodů je zcela zbytečných. Průměrný věk, kdy je ta předkožka stažitelná, pokud se to nechává na pokoji je až 10,4 roku.

Váš příspěvek
Reklama