Kniha na tábor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jahru
Ukecaná baba ;) 1645 příspěvků 25.06.19 17:21
Kniha na tábor

Ahoj, potřebuju poradit - balíme na tábor a potřebuju pro kluka vybrat nějakou knížku s sebou. Věk 10 let, náruživý čtenář, 3týdenní tábor - takže to chce něco delšího. Váhám mezi scifárnou Smrtelné stroje, nějakou Pratchettovkou, Společenstvem prstenu a Dobrodružstvím v temných uličkách (Foglar - Záhada hlavolamu + navazující díly). Synáček by si nejraději vzal všechny :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sagina
Echt Kelišová 8034 příspěvků 25.06.19 17:46

@Jahru tak mu je pobal všechny, když je chce, ne? :mrgreen: tak asi záleží na tom, co je to za tábor, jestli jim dovezou kufry až k táboru, nebo jestli je bude muset poskládat do báglu a vláčet na vlastních zádech kdovíkam. ale tři týdny je na současnou dobu celkem dost, neplánujete návštěvu? že by se při té příležitosti případně část knížek vyměnila za jiné.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1645 příspěvků 25.06.19 18:01
@sagina píše:
@Jahru tak mu je pobal všechny, když je chce, ne? :mrgreen: tak asi záleží na tom, co je to za tábor, jestli jim dovezou kufry až k táboru, nebo jestli je bude muset poskládat do báglu a vláčet na vlastních zádech kdovíkam. ale tři týdny je na současnou dobu celkem dost, neplánujete návštěvu? že by se při té příležitosti případně část knížek vyměnila za jiné.

To už se mu do kufru nic dalšího nevejde :mrgreen: Tábor je to skautský, návštěvy jsou zakázané (což chápu), takže co si přiveze, to bude mít až do konce.

ivašot.
Echt Kelišová 8327 příspěvků 25.06.19 18:30
@Jahru píše:
To už se mu do kufru nic dalšího nevejde :mrgreen: Tábor je to skautský, návštěvy jsou zakázané (což chápu), takže co si přiveze, to bude mít až do konce.

A knížku poslat poštou v průběhu tábora nejde?

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17549 příspěvků 25.06.19 19:11

Mam jny dotaz, ty uz balis, dojdes i k nam? :mrgreen:

Ja zatim nakoupila tri velky baleni ponozek, odmitam vysypat kost a hledat :lol:.Uz to tak delam treti tok a je to uleva

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17549 příspěvků 25.06.19 19:12
@Jahru píše:
To už se mu do kufru nic dalšího nevejde :mrgreen: Tábor je to skautský, návštěvy jsou zakázané (což chápu), takže co si přiveze, to bude mít až do konce.

Taky mame skautsky, ale mame navstevu pro rodice, coz je super

tulipán
Závislačka 4552 příspěvků 26.06.19 09:44

Sbalila bych aspon dve. I pro pripad, ze by treba jedna nebavila. Idealne je rozecist uz doma. Ctecku mit asi nemuzou, ze? Ze by si ji dal vzdycky nabit treba do kuchyne nebo k vedoucimu.

sagina
Echt Kelišová 8034 příspěvků 26.06.19 10:14

@Jahru tak to bych dala Foglara, ten tak nějak víc zapadne do atmosféry skautských táborů :-)

elen-ka
Extra třída :D 14114 příspěvků 8 inzerátů 26.06.19 10:20

Pokud je náruživý čtenář, dala bych mu dvě.

Ale přiznám se, že si nepamatuji, že bych na jakýkoliv typ tábora tahala knížky a to jsem četla ráda a dost. A nikdy jsem se na táborech nenudila. Dceři také nebalím knížku.

sagina
Echt Kelišová 8034 příspěvků 26.06.19 10:40

@elen-ka já si vždycky čítávala o povinném poledním klidu, to byla spousta času, ve kterém jsme stejně nic „pořádného“ dělat nemohli, jenom klidové činnosti :nevim:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1645 příspěvků 26.06.19 16:40

@tulipán Čtečku mít nemůže, není tam elektrika. Nikde.
@sagina Přesně ta, knížku bude mít na polední klid, to mají být zalezlí ve stanu.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 26.06.19 16:44

Jooo, Foglara, toho jsem taky na třítýdenním táboře jako malá měla. Takže doporučuju. Ačkoliv většinou jsem toho za ten tábor přečetla výrazně míň, než klasicky doma, spíš jsem volné chvíle trávila s ostatníma, maximálně chvíli večer před spaním při baterce (jo, dej mu hodně náhradních baterií, mně vždycky došly :D.

O poledňáku jsme spíš hráli karty, Bang, nebo na kytary.

tulipán
Závislačka 4552 příspěvků 26.06.19 18:03

@Jahru Ani vedouci si nenabiji telefon? Ale treba by mu to ani tak nepovolili a brali by to neco jako mobil.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 26.06.19 18:56
@tulipán píše:
@Jahru Ani vedouci si nenabiji telefon? Ale treba by mu to ani tak nepovolili a brali by to neco jako mobil.

Nepřijde mi na tom nic divného, ty skautské tábory se prostě staví někde na louce v údolí. Vedoucí mobil v nutném případě zapne, vyřídí, co je potřeba, a vypne, tak jsme to dělali. Případně si mohou brát powerbanku.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1645 příspěvků 26.06.19 21:55
@tulipán píše:
@Jahru Ani vedouci si nenabiji telefon? Ale treba by mu to ani tak nepovolili a brali by to neco jako mobil.

Vedoucí si nechávají ve vsi nabít powerbanku a mobil zapínají jednou denně na kontrolu zpráv anebo když je nutné urgentně někam zavolat. Jinak ne. A asi bych i měla obavu, že čtečka ve vlhku nepřežije.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama