Castorama Polsko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Dadys
Echt Kelišová 8675 příspěvků 03.02.13 01:47

@digestor my máme už přes rok v koupelně i kuchyni a jsou ok netečou, nekapou a stále pěkný

Savinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.13 17:52

Nevíte o nějakých www polských stránkách se sedačkami?

Dadys
Echt Kelišová 8675 příspěvků 10.03.13 16:54

www.sklep.meble.pl tam je všechno možný(nábytek) a několik obchodů dohromady

Savinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.13 11:45
@Dadys píše:
www.sklep.meble.pl tam je všechno možný(nábytek) a několik obchodů dohromady

Díky. Mají tam pěkné sedačky a za dobré peníze. Už jsem si vybrala! :D Ale je to dost daleko. Nevíte, jestli třeba nemají pobočku někde blíž k hranici na Moravě? :roll:

Dadys
Echt Kelišová 8675 příspěvků 11.03.13 13:44

To bohužel netuším…já si tam také vybrala a pak se podívala na net u nás…a při propočítání dopravy mě to nevyšlo o moc dráž
Zkuste www.nejlevnejsinabytek.cz
www.hmnabytek.cz
www.mt-nabytek.cz
Tito všichni mají polské věci…a s nejlevnejsinabytek mám velice dobré zkušenosti…jak komunikace, tak dodaní zboží, vždy v pořádku a vše bez problémů a odkud mám sedačku zkusím pohledat

Dadys
Echt Kelišová 8675 příspěvků 11.03.13 13:51

Tak bohužel email s objednávkou jsem už smazala, ale hledala jsem podle názvů a pak dle ceny…tak hodně štěstí :mavam:

Savinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.13 15:40
@Dadys píše:
Tak bohužel email s objednávkou jsem už smazala, ale hledala jsem podle názvů a pak dle ceny…tak hodně štěstí :mavam:

Super, moc díky, já to obhlédnu. Já taky, jsme dva roky v novém a co jsme zainvestovaly dražší věci, tak kvalita nic moc, tak proto si radši koupím levnější sedačku, než nějakou drahou. Myslím, že je ta kvalita kolikrát na stejném bodě. Díky díky moc! :D :lol:

Savinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.13 17:52
@Dadys píše:
To bohužel netuším…já si tam také vybrala a pak se podívala na net u nás…a při propočítání dopravy mě to nevyšlo o moc dráž
Zkuste www.nejlevnejsinabytek.cz
www.hmnabytek.cz
www.mt-nabytek.cz
Tito všichni mají polské věci…a s nejlevnejsinabytek mám velice dobré zkušenosti…jak komunikace, tak dodaní zboží, vždy v pořádku a vše bez problémů a odkud mám sedačku zkusím pohledat

Tak super sedačku jsem tam našla přesně tu, co na těch polských, ale musela bych po změření zazdít o 3 cm okno :cert:. Asi se zbláznim. Vždycky, když mi nějaká padne do oka, tak mi kousek vyčnívá někde! Tak budu hledt dál. Ale díky jinak.

Dadys
Echt Kelišová 8675 příspěvků 11.03.13 19:28

Už jsem ti našla tu sedačku…
http://www.nabytek-helcel.cz/…milano-.html
a jsem s ní moc spokojená, tak ještě koukni na tyto stránky

Savinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.13 16:37
@Dadys píše:
Už jsem ti našla tu sedačku…
http://www.nabytek-helcel.cz/…milano-.html
a jsem s ní moc spokojená, tak ještě koukni na tyto stránky

Díky, už obhlížím! Dokonce jsem narazila na jednu stejnou jako v Asko nábytku, tady za 24.500,– v Asku o 5 tisíc dražší. Budu vybírat, snad vyberu! Je to velký výběr! Líbí se jich spousta, ale vadí mi místo opěrek ty polštářky, kdo by to pořád uklízel! :nevim:

KaLantka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.13 18:15
Leroy Merlin

Nevíte prosím, jak je to s placením v Polsku, konkrétně v Merlinu? Chystáme se tam v pátek, tak jestli je možné platit kartou přes terminál… a taky jak to tam mají se zbožím, jestli na místě nebo na objednávku… budeme kupovat hlavně věci do koupelny, obklady, dlažby, atd… Díky moc:)

Dadys
Echt Kelišová 8675 příspěvků 15.03.13 09:43

Ve všech větších obchodech mají placení kartou…Castorama, Obi, Nomi tak určitě i Merlin(kor pokud tam prodávají takovéto věci, které mohou jít do desítek tisíců…)Takže nebála bych se toho a jela určitě jen s kartou

Mevlana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.13 10:40
Castorama

Nevíte někdo jestli mají v Castoramě v Těšíně stejný sortiment zboží jako v Bielsko-Biała?

Jíta1000
Nováček 1 příspěvek 16.04.13 16:02

Nevite někdo, jestli je možné v Merlinu nakoupit na živnostenský list a žádat o vrácení DPH jako to má Castorama?

fatin
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 04.12.13 08:42

Ahoj, nevíte, co je v Jelení Hoře za obchody? Chystáme se tam o víkendu, pojedeme z Liberce. Chceme koupit něco dceři do pokojíčku a také nějaké jídlo, případně hračky… Možná i oblečení. Je tam nějaký obchoďák? Moc děkuji.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama