CASUAL PLAY S4

8
23.1.07 14:05

CASUAL PLAY S4

ahoj, jake mate zkusenosti s kocarkem casual play S4?

• jak jezdi na snehu? nevadi dvojite predni kolo?
  • pri skladani jdou odstranit i kolecka? je skladani do auta jednoduche?
  • jak je polohovatelna operka zad? uplne do lehu? jaky princip? - popruh, packa…
  • prumer kolecek, mela by byt nafukovaci.....

diky za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26
23.1.07 23:15

Ahoj Helo. Měla jsem Casualplay S4 ( jsem takovej ten kočárkovej fanda). Sporťáček je lehoučký, úplně dorovna položit nejde, ale téměř. Vsedě je také trochu zakloněn. Polohuje se popruhem, zatáhneš za něj a je to.Díky dvojitému přednímu kolu je stabilita výborná, kola jsou nafukovací. Jedině když jedeš na hodně nerovném terénu, tak to přední nadskakuje a hrčí. Myslím si, že i pro mimi je pohodlný. Při skládání jakoby zajede přední kolo pod kočár a ty zadní odděláš, přesto ho považuji za méně skladný. Nákupní koš je mini. Má teleskopickou vysunovací rukojeť. Pro mamky pod 160 cm je dost vysoko. Jinak si myslím, že je fajn a vypadá exkluzivně :D markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jupik82
1.2.11 11:17

Zrovna jsme ho koupily

Ahoj holky, my jsme ho zrovna koupili a dokonce s parádní slevou http://www.mamedite.cz/…/180-kocarek
Už se nemůžu dočkat až nám dojde

• Nahlásit
  • Citovat
Kikolineczka
1.2.11 16:02

**Ahojky taky jsem si casual s4 koupila,jsem snim opravdu spokojená nemůžu si stěovat…Nafukovací kola jsou super takže je jasné, že v zimě se sním jezdí perfektně…Já snad ani lidem co maj na to penízky jinek nedoporoučuji,,, :dance:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama