Casualplay S4 - kdo ho má?:-)

23.6.07 18:06

Casualplay S4 - kdo ho má?:-)

Ahoj maminky,
která z Vás má Casualplay S4,jste s ním spokojené?Napište prosím pro a proti!!Já měla vybraný od Peg Peréga GT3,ale nikam se mi nevejde a pak také přemýšlím o klasice Slalomu :-) ale manželovi se pořád nejvíc líbí S4 a já nevim co si o něm mám myslet,na pohled se mi moc líbí,dnes si nám do něj lehla i 2,5letá holčička av pohodě by se v něm vyspala a dle maminka je vysoká na svůj věk,tak já furt nevim do čeho jít:-)Napište mi prosím názor na S4 ten kdo ho má.........díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2617
23.6.07 19:07

Ahoj,

dnes jsme ho akorát koupili. Je sice koupený pro mimčo, které se má narodit v září, ale náš syn 2,5 roku se chtěl pořád svést, tak jsme ho dneks av něm vozili a byl moc spokojený. Kdyby ještě v kočáře spal, tak by s etam v pohodě i vyspal.
Maminky strašily nízkou opěrkou zad, je sice nižší. V těch 2,5 letech to má tak tak, ale žádná tragédie.
Jezdí se s ním dobře, ale jen dnešní zkušenost :lol: Manžel mi ho ani nechtěl půjčit, byl z něj nadšenej. :wink:
Já jsem původně chtěla Mutsyho, ale nakonec jsme koupili S4. Tak uvidíme v září, to už ho budeme používat stále, teď asi jen výjimečně. Prcka už moc v kočárku nevozím a máme pro něj Zappky. Ale oproti Zappkám je jízda s S4 balsám :lol:
Kdyby jsi chtěla ještě nějaké udaje, tak klidně napiš.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
23.6.07 19:50

Ahoj Koutnakovko-jak se daří malé?? Koukám, že pořád pátráš po kočárku, když ti to s GT moc nevyšlo,co?? A co se týče Jané, také poslední dobou začínám mít averzi vůči této volbě, ne že by byla špatná, ale čeho je moc toho je moc. I když to asi určitě o něčem svědčí..Já jen, jak jsem četla tvůj dotázek, napadlo mě, že se mi taky S4 líbila, ale zarazila mě právě malá plocha sedačky a opěrky a taky teda ta cena ( I když za sporťák to je asi běžný)..Ale sousedka má jiný kočárek do města, taky trojkolku, o té uvažuji jako o další variantě, je to Red Castle Whizz. Někdo může namítnout, že má malou boudu, že bude na mimi foukat atd, ale sama víš, že každý kočárek má něco. Kamarádka si ho chválí, měla před tím hluboký kočárek a tohle je podle mě ideální do města. Akorát nevím, jak je to s délkou, ale mě tak dlouhý nepřišel. :wink: No je to jenom návrh, tak se jukni a uvidíš. Třeba se nakonec ozve Sisi a poradí :D
Pěkný den !!

http://www.babyportal.cz/…castle-whizz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2617
23.6.07 20:08

Koutnavko- tady je náš prcek 2,5 roku, jak si tam lebedí :wink: A to není opravdu žádný prcek, má 15 kg a výškově odpovídá průměru.
Je mu to taktak, ale 2 léto dítko v tom bude určitě lépe.

http://www.baby-cafe.cz/…3%20037_.jpg

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.07 09:20

Ahoj Pezo,malá je super:-) je to moje štestíčko,je hrozně ukecaná a pořád vysmátá:-)tak jsem zvědavá co nám z ní vyroste:-)navíc je to divoch,furt kope nohama,nevydrží v klidu,takže mám o zábavu postaráno a to jí jsou 2měsíce:-)
No kočár,ten Casualplay zlevnily v Puntanele o 20% a manžel pro do něj zase zblbnul a když si nám do něj lehla ta holčička,tak to bylo furt v pohodě a bylo jí 2,5roku…ten od Red Castlu je moc dlouhý,musim holt vybírat ty co se nám vejdou do výtahu:-)ale jinak díky za tip.

Lenak - jsem ráda,že jsi spokojená,mě to od včerejška hlodá jestli do něj jít,10000kč je přece jen sumička:-)tak uvidíme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
24.6.07 10:24

Ahoj, no je fakt, že tenhle kočárek bude tak do těch dvou let stačit, já už teď používám jenom golfky, protože Adina spíš běhá, než jezdí. A jestli se manželovi líbí, tak to je dobrý, protože u nás jsou kočárky tabu :(
No, podle mě chybku neuděláš, jestli nebude vyhovovat, můžeš ho prodat, dneska je o tyhle kočárky zájem :D Nicméně jsem ráda, že malá je čiperka, mě to čeká na leden, jestli se toho všichni dočkáme, bude to pro mě skok, měla jsem letní mimčo a teď zimní, tak udivíme. Takže přeju pěknou a pohodovou neděli a zase někdy napísanou !!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.07 10:44

Ahoj Pezo,o kočárky je sice zájem,ale maminy o nich moc nepíšou:-)už se na něj těšim, furt jsem říkala,že koupim po někom,že za to ty prachy dát nechci a ted mam radost,dnes pro něj jedem,stojí 9064kč bez podložky a nánožníku,podložku koupím pak,v tý nový kolekci mají hezčí barvy:-)co se týče tvýho mimča,tak já bych brala zimní,sice se víc oblíká,ale zase tyhle vedra pro mimča taky nic moc,aspon ta naše Ájuša je teda moc nebere,nespí a je protivná,takže radči příšte zimní nebo počasí jako je dnes:-)přeji taky pěknou neděli..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
24.6.07 12:10

Koutnakovko-ještě jsem si vzpoměla, že v časopise Maminka o tomhle kočárku psala šéfredaktorka, tak se ti na to juknu, jestli to najdu. Hodně si ho chválila a teď jsem koukala, že má zase TFK Buggstera, kterýho si zase chválí Sisinka, tak je to i typ, jak potom pokračovat dál :wink: Je fakt, že mě se Casual S4 taky líbí, dobře se s ním jezdí, jenom za celou kombinaci s doplňkama chtěli fakt hodně peněz. Stejně tak u Mutsyho.
S tím zimním miminkem je to fakt, až budou vedra, bude už o něco větší a snad to bude ok. Zatím ale trpím já a to nejen na počasí. Nesmím nic, co nadýmá, jinak umírám. A mám děsnou chuť na Mekáče, jsem celý víkend sama, manža vzal Adélku na chatu, tak jsem po hodně dlouhé době hřešila a Mekáče si dopřávám. Ale jenom jeden víkend, pak zase budu vařit :wink:
Juknu se na tu Maminku a jestli to najdu, písnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.07 12:27

ahoj Pezo,já jsem o tom četla,nenapsala nic negativního,ale podle mě by do toho časopisu nic negativního ani nenepsala:-)co jsem našla diskuze,tak všechny odradila ty kratký záda,ale jen o tom píšou maminy co ten kočár nemají,ty co ho mají píšou,že je to v pohodě,kdyby mi do něj včera nesedla ta 2,5letá holčička,tak bych řekla to samý,ale přišlo mi to na ležení v pohodě:-)ale je pravda,že ležela,že v sedu jsme to nevyzkoušeli,no dnes na něj dnem,tak tam zkusim odchytnout ještě nějaký to dítko:-)ten Slalom jsem chtěla,jenže já jsem trochu taková,že když ho má moc lidí,tak ho nechci mít taky:-)navíc starej prodávají kolem 8000,– a tenhle budu mít komplet za 10000,–,tak to už radči nový,jak jsi psala prodat ho můžu vždycky,ale doufám,že ho jen tak neprodám,už jen kvůli manželovi,ten by to nerozdejchal:-)
jinak ten bugster nebo jek se to píše:-) je pěknej,jen na zimu ty malý kolečka mi moc nepřijde v pohodě..........no snad neudělám s tímhle chybu,ale stejně moje srdce touží po Gtéčku:-)ten je dokonalej…škoda,že tak velkej
Jo,jinak mekáč mě neláká,já bych si dala něco pálivýho,jenže kvůli kojení taky nic nemůžu…to je hroznej trest:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
24.6.07 13:30

No, je fakt, že slibovali, že ty testy těch kočárků tam budou psát pokaždý a skončilo to jenom u S4 :wink: od tý doby ticho po pěšině. Taky mi přijde, že by ho nepohanila. S tou opěrkou jsem to četla i na Rodině, je to prý jejich slabina, tak to zkuste. Jinak se Slalomem tě chápu, já bych do něj už taky nešla, hlavně proto, že se mi nelíbí, jak s ním jezdí všichni. Někdo je úchylnej na hadry, někdo na kočárky a já prostě vím, že chci GT. A propo-já zase doma bojuju, abych si ho mohla pořídit, chtěla bych ho i s Navettou, když bude mimi na zimu, tchyně mi pořád říká,že je to zbytečný, ale jak jsi napsala, někdy je to srdcovka a to se musí 8O
Ten Bugsster je jenom od jara do podzimu, na zimu stejně skoro všichni oprašují velké kočárky, ale tenhle by měl vydržet. Je fakt, že ta cena je zajímavá. No, až půjdu do Špuntíku nebo do Dětského Ráje koukat se po nové matraci a cestovní postýlce, juknu se na něj pořádně. A vy taky, fakt to hodně poměřte, aby pak z toho nebylo rozčarování. :roll:
Krásný zbytek neděle, volal mi manžel, že chce zůstat na chatě, tak mám další den jen pro sebe. Zítra jdu na krev brrr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2617
24.6.07 13:34

Ahoj,
teď jsem na seznamu koukala, že A. Bendová má S6 :wink:
Taky jsem ve všech diskuzích četal o těch zádech a je pravda, že o tom psaly jen maminky, které ho nemají.
Já jsem chtěla původně Mutsyho, ale je opravdu dost robustní a těžký, tak jsme skončili u tohoto.
Koupili jsme ho v akci. V krámě v Hradci králové měli slevu 20%. Takže sportovní kočárek stál 9064, -což si mylsím, že je super kup :D

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.07 13:38

Super kup to je,doufám,že budeme spokojeeeeeeeeeeený:-)
zatím sem nepapsal skoro nikdo kdo by ho měl:-(tak mamky pište:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.07 19:28

Ahoj holky,tak už ho máme doma,jsem nadčená:-)ta jízda s ním je super,už se těšim až malá vyroste,že jí tam šoupnem:-)dávali jste děti v 6měsicích do sportáku nebo později?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.6.07 21:57

Ahojky,

já ho mám, ale zatím jezdíme s hlubokou korbičkou a autosedačkou. Máme ho 3 měsíce a zatím je bezúdržbový (jen na začátku jeden vadný ventilek - výměna jehličky za pár korun). Je lehký, hrozně snadno ovladatelný, zvládne snad všechny povrchy (město, vesnice, zahrada, les), krásně se skládá, je malý (výtahy), elegantní a zároveň sportovní, složí se do malé kostky, dá se s ním dobře jezdit na bruslích. Výhoda proti Jané je, že je korbička posazená daleko výš (což už tě nezajímá), a taky že ho zatím nemá každý… A sporťák bude vůbec super, na něj přejdem na podzim. Zimy se v něm nebojím, podle toho, jak je vymakaná korbička i autosedačka…
Takže ať slouží:-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
24.6.07 22:01

Jo, ještě něco…taky plánuju přejít na sporťák cca v 6 měsících věku miminka. Ale kamarádka má Jané a 5ti měsíční miminko už jezdí ve sporťáku. A sousedka tady to dělala stejně. Pokud v něm netráví 24 hodin denně, tak se zádičkům nic nestane.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama