Čekám 3.dítě s milencem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.19 21:11
Cekam 3.dite s milencem

Je mi 38, Mám s partnerem 2 deti (7 a 3roky) a celkem fungujeme jako rodina. Neni to a nikdy nebyla zadna laska ale mozna i diky tomu nemáme nejake krize nebo vykyvy, nehadame se ale ani spolu vlstne prilis nekomunikujeme…z me strany je to tak že kdyby přítel odešel asi by mi to nijak nevadilo. Spojuji nas hlavne ty deti, máme i pravidelny sex ale taky je to po tech letech takove nic moc. Ale je to tak už par let a vicemene jsem spokojena… jenže bohužel před pulrokem jsem se poblaznila do synova učitele…píšeme si aasi 6× jsme měli sex. V sexu perfektni, už dlouho jsem tak krasny sex neměla… je to takový hodny clovek. Ale zit bych s nim asi neuměla…stalo se, že jsem otehotnela! jsem v soku davali jsme pozor ale na 95% je to jeho. On je ženaty manželku má rad, deti ma dospělé už, řekl mi že ho to strasne mrzi že me ma strasne rad nechce o me prijit ale neumi si predstavit že by se to díte narodilo…že on už deti nechce, manželku asi nechce opustit.. Já vlastne kvuli detem taky nechci nic menit aktualne. nicit nám zázemi, co jsme vybudovali atd.. ale je mi 38 a protože jsem da se říci zamilovana..a myslím že je to ma posledni sance mit díte… s přítelem bych třetí díte nechtela určite ale když se to takto vyvrbilo tak mám chut si ho nechat. kdybych byla sama s detma necham si ho určite.. ale v soucasnem stavu jako jedina možna varianta pokud si ho chci nechat je ta, že budu memu pritelovi tvrdit že je to jeho.. on se vyjadřil že by mu 3 dite nevadilo… ale samozřejme netuší že neni jeho… co by jste delali???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Cenarius
Kecalka 498 příspěvků 26.05.19 21:14
:potlesk:
zudina
Ukecaná baba ;) 2474 příspěvků 2 inzeráty 26.05.19 21:14
8o
viky23
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 26.05.19 21:15

:nevim: nevim no, jestli bych mela. zaludek na to pritelovi takhle lhat. Ale milence teda rovnou odpiskej, ten s tim nechce mit nic spolecnyho :nevim: Moc nechapu, kdyz mas s pritelem pravidelny sex, proc jsi si jista, ze tehotna jsi s milencem? Asi kapni bozskou a ono to nejak dopadne :zed:

Russet
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 26.05.19 21:15
@Anonymní píše:
Je mi 38, Mám s partnerem 2 deti (7 a 3roky) a celkem fungujeme jako rodina. Neni to a nikdy nebyla zadna laska ale mozna i diky tomu nemáme nejake krize nebo vykyvy, nehadame se ale ani spolu vlstne prilis nekomunikujeme…z me strany je to tak že kdyby přítel odešel asi by mi to nijak nevadilo. Spojuji nas hlavne ty deti, máme i pravidelny sex ale taky je to po tech letech takove nic moc. Ale je to tak už par let a vicemene jsem spokojena… jenže bohužel před pulrokem jsem se poblaznila do synova učitele…píšeme si aasi 6× jsme měli sex. V sexu perfektni, už dlouho jsem tak krasny sex neměla… je to takový hodny clovek. Ale zit bych s nim asi neuměla…stalo se, že jsem otehotnela! jsem v soku davali jsme pozor ale na 95% je to jeho. On je ženaty manželku má rad, deti ma dospělé už, řekl mi že ho to strasne mrzi že me ma strasne rad nechce o me prijit ale neumi si predstavit že by se to díte narodilo…že on už deti nechce, manželku asi nechce opustit.. Já vlastne kvuli detem taky nechci nic menit aktualne. nicit nám zázemi, co jsme vybudovali atd.. ale je mi 38 a protože jsem da se říci zamilovana..a myslím že je to ma posledni sance mit díte… s přítelem bych třetí díte nechtela určite ale když se to takto vyvrbilo tak mám chut si ho nechat. kdybych byla sama s detma necham si ho určite.. ale v soucasnem stavu jako jedina možna varianta pokud si ho chci nechat je ta, že budu memu pritelovi tvrdit že je to jeho.. on se vyjadřil že by mu 3 dite nevadilo… ale samozřejme netuší že neni jeho… co by jste delali???
Říct současníkovi, že bude vychovávat kukačku. A uvidíš, jak velká je jeho láska… :zed:
aiwwa
Nadpozemská drbna 25577 příspěvků 26.05.19 21:18

Chudák tvůj muž.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 323 příspěvků 26.05.19 21:21

Neumím si představit, že bych manželovi lhala, že je dítě jeho a celý život se bála, že to rupne.

Maminanamatersky
Kecalka 479 příspěvků 26.05.19 21:21

Ve 38 se neumis chranit, aby jsi neotehotnela, kdyz uz? :roll: Jinak v tomhle případe bych si doma vymyslela, ze musim na nejaky smysleny zakrok do spitalu a mezitim sla na potrat…

Caboverde
Kecalka 439 příspěvků 26.05.19 21:22
@M-i-ch-e-l-l-e píše:
Neumím si představit, že bych manželovi lhala, že je dítě jeho a celý život se bála, že to rupne.

No, já bych se bála i toho, komu bude dítě vizuálně podobné, takže bych radila nelhat.

katintheBOx63
Kecalka 438 příspěvků 26.05.19 21:22

Chudák přítel :roll: Statisticky sice tuším každý 4tý muž vychovává cizí dítě a ani o tom neví, no pokud bude hodně podobné tatínkovi tak to neukecáš.. Navíc když milenec ví, že je jeho je jen otázkou času, kdy se to provalí. Buď mu to časem nedá a bude se k němu chtít hlásit, nebo jak to bývá ozve se někdo jiný kdo to na vás ví, nebo alespoň má podezření, že se něco dělo a nedá si ujít příležitost si rýpnout. Klidně může dát anonymní tip jeho ženě, i takový případ jsem zažila v okolí. Já bych na tohle asi neměla žaludek, dlouhodobě žít ve lži a přítelovi tvrdit, že je jeho i když není - tuplem pokud má rád děti a viděla bych jak se k němu má. Hodně by mně trápilo svědomí. No ale zase každý jsme jiný, že :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.19 21:23
@Anonymní píše:

Heled já Ti rozumím. Na potrat bych nesla a dítě si nechala. Manželovi nic neříkej… jemu se akorát pritizi, zničis život svým dětem a i manželovi. To si nezaslouží. Navíc budeš žít s pocitem, ze jsi zabila dítě??
Nerozbijela bych rodinu ani sobě ani učiteli. Holt to poneses na svých bedrech. Nechej sk to pro sebe.
Prosím ponechat anonym, chodí sem rodina.

sediza
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 26.05.19 21:24

Ja bych si to dítě nechala. Nebudu vas nabádat, abyste byla upřímná. Myslete na to, co je nejlepší pro vase stávající děti i to nenarozené.

Russet
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 26.05.19 21:27
@Anonymní píše:
Heled já Ti rozumím. Na potrat bych nesla a dítě si nechala. Manželovi nic neříkej… jemu se akorát pritizi, zničis život svým dětem a i manželovi. To si nezaslouží. Navíc budeš žít s pocitem, ze jsi zabila dítě??
Nerozbijela bych rodinu ani sobě ani učiteli. Holt to poneses na svých bedrech. Nechej sk to pro sebe.
Prosím ponechat anonym, chodí sem rodina.

Taky se může stát, že dítě mu nebude vůbec podobné a pojme podezření. Může se stát, že povede dítko do školy a sejde se jeho pravým otcem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.19 21:28
@Russet píše:
Taky se může stát, že dítě mu nebude vůbec podobné a pojme podezření. Může se stát, že povede dítko do školy a sejde se jeho pravým otcem.

Muže ale nemusí.

Alkata
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 26.05.19 21:29

Jdi normálně na potrat a je to vyřešené. Ty tmářské řeči o zabíjení děti ani neposlouchej.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama