Čekám dítě, UPT, bývalý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 15:46
Čekám dítě, UPT, bývalý

Přeji hezký den všem…

Budu stručná… Je mi 21..doma mám 17 ti měsíční dceru. Po roce vztahu s bývalým přítelem (nyní tež 21) jsem otěhotněla. Dítě jsme si nechali. Pak ale partner vůbec s ničím nepomáhal, nezajímal se o to, že je třeba nachystat plno věcí (omítky, vymalovat, vše) a nebyl během konce těhotenství skoro doma..po narození se to trochu zlepšilo. Ale prostě já vyčerpaná, nevyspana, on Dos z práce a uměl leda říct, že jakto, že ještě nemám uvařeno, že se jede najíst jinam, přitom jsem měla 15min do konce vaření.. No nějak jsme spolu žili, sex byl chvíli dobrý, pak se mi zprotivil, jak jsme se pořád hádali… V 9 měsících dcery jsem nevydržela jeho: práce-ve 3 doma- pobýt doma 10 minut- jeho volný čas a návrat v 9-10 večer, kdy už dcera i já spala téměř.. tohle dělal měsíc v kuse… Potom už ani nedošlo z práce domů a vždy jen napsal, že jede spravovat svoje vysněné sportovní auto..moc jsem ho milovala… Pak jsem ale poznala staršího, povahou úplně protiklad otci dítěte… Přišlo mi, že to je ono… Že tohle je ten pan božský. Nebyla jsem tak zamilovaná, jako do otce dítěte, ale ta povaha, charakter…i tak jsem ale místy na ex myslela… Po půl roce se starším partnerem jsem otěhotněla, ale musela jsem na upt ze zdravotních důvodů. Je to 2 měsíce, jsem těhotná znovu… Ale naráz nevím, jestli to je dobrý… Partner mě začal nepřitahovat, doslova mi „nevoní“. Bývalí měl chvíli přítelkyní, ale rozešel se s ním a došlo mu, že má rád pořád mě.. sice to tak úplně nevypadá, píše, volá a navštěvuje malou tak různě ale zajímá se víc, než předtím… Nevím, jestli současného přítele můžu milovat bez té přitažlivosti, bez těch „feromonů“… myslím, že to je špatné… sex nějak dokážeme mit… ale vadí mi třeba zápach jeho podpaží… no říká se, že by měl partner vonět. Zrovna tohle u otce malé fungovalo neskutečně… vůbec nevím, co mám dělat… :(

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 15:50
Antikoncepce

K antikoncepci - prášky jsem nejedla, nedělali mi dobře. Ale jsem alergická na latex, ovoce, různé alergeny. Praktikovala jsem tedy přerušovanou společně s pharmatex..první těhotenství se současným bylo bez této antikoncepce, druhé s ní…

Rive
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 10.05.19 15:53

A přestal ti vonět až jsi otěhotněla?
To můžou být hormony, neřešila bych nic s horkou hlavou.

K bývalému bych se nevracela, lidi se nemění, navíc budeš mít děti dvě a jedno není jeho…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 15:59

Já nevím.. moc si to neuvědomuju. Ale nikdy mi nevoněl jako bývalí… Kůže mi třeba voní, líbat se, ano… Sex byl výborný, úžasný. Ale prostě pak došlo (i netěhotná ) jakési prozření hormonů, feromonů…bývalí se jinak o dceru stará, bere si ji, vlastně jsme vcelku v kontaktu..až na to, že prostě já byla věčně sama na vše, tak zas tak hrozný nebyl..pracoval, nepil… Ale furt byl pryč, pro mě samotnou si čas prostě skoro nikdy neudělal. Současný přítel je na rodinu připravený, aby ne, je o 10 let starší, povahou by takového mohly všechny ženy hledat. Nicméně tohle mě tíži…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19024 příspěvků 10.05.19 16:01

K bývalému bych se nevracela! Ted nejste spolu, tak jsi pro něj zajímavá, ale pak by to zase upadlo do starých kolejí! A těhotenství? Jít na dvě interrupce ve dvou měsících je dost riskantní, ani by ti to neměli povolit! Měla ses lépe chránit - nezdá se mi, že by nefungovala kombinace Pharmatexu a přerušování, pokud jste to neflákali! Kor, když ti budoucí otec už jaksi nevoní 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 16:02

Tíži mě to… Dlouho jsem viděla vidinu, že se otec malé změní trošku. A ono nic… Pak jsem našla tohoto partnera, ale fakt je, že časem jsem na otce malé myslela… Ke konci vztahu jsme totiž už nemělo sex, ani nic.. byly to hádky, žádný fyzický kontakt, max procházka o víkendu. Ale svým způsobem mě rád měl, jen by to asi většina žen nebrala…tento partner je z fajn rodiny, rozumíme si po inteligenčni stránce, po stránce názorů, pohledů na plno věcí… Nicméně mi prostě fakt po čase nevoní… Jeho pot mi teda nevoněl nikdy.. to ne.. u bývalého ano… Četla jsem o tom i dost a je fakt, že toto se nezmění…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 16:06

Ja nevěděla jak se lépe chránit upřímně. Měla jsem nuvaring, práškové antiko kdysi… Pak jsem to musela vysadit.. a zbyla forma pharmatex a přerušovaná.. nezklamalo to dlouho.. s doktorem jsem zkoušela vše možné. Mám endometriózu, cysty a nedávno objevené před rakovinové změny na děloze. Sám mi řekl že by druhé dítě bylo možná vhodné zařadit do životního plánu pro příští 2 roky. Ale prostě… Silim z této situace

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19024 příspěvků 10.05.19 16:16
@Anonymní píše:
Ja nevěděla jak se lépe chránit upřímně. Měla jsem nuvaring, práškové antiko kdysi… Pak jsem to musela vysadit.. a zbyla forma pharmatex a přerušovaná.. nezklamalo to dlouho.. s doktorem jsem zkoušela vše možné. Mám endometriózu, cysty a nedávno objevené před rakovinové změny na děloze. Sám mi řekl že by druhé dítě bylo možná vhodné zařadit do životního plánu pro příští 2 roky. Ale prostě… Silim z této situace

tak na endometriozu by ti těhotenství (a kojení/absence menstruace) mělo pomoct, spíš bych to brala jako zázrak, že jsi s ní otěhotněla ;)
S předrakovinovým stadiem neporadím, to musí vědět dr, jak moc je to vážné! Ale dvě interrupce krátce po sobě ti můžou poškodit sliznici na děloze, navíc se násilně roztahuje právě hrdlo děložní, které nemáš úplně ok :think: No, zvaž to :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 16:20

Já vím, vím, že z hlediska tohohle je rizikové. Dvě po sobě mi stejně nikdo neudělá… Jen nevím, co dělat… Jestli to bio otci říct, nebo raději rozchod a být s dítětem sama… Když vím, že to nějak nefunguje chemie..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 16:22

Ja nechápu, jak se to stalo. Pharmatex, přerušovaná. Přítel se dušuje, že o ničem neví, že by mu to ujelo. S bývalou byl 2 roky, dělali jen přerušovanou a nic. Tuto antikoncepci jsem měla 3 roky. Dítko s bývalým, to víme že je naše souhra, nepoužili jsme ji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 16:29

Za malou jsem moc šťastná. Nebylo to jednoduché s jejím tatínkem. I když věřím, že některé ženy by ho brali prostě takový, jaký je. Mě se prostě ale nelíbilo a nedělalo mě šťastnou to, jak dělil více času pro sebe, než pro rodinu celkově. O současném příteli můžu říct, že pro rodinu by dýchal. Mají to v rodině, celkově, moji malou miluje, jako svou… Stará se o ní, zajímá se o nás po všech stránkách. Nechápu, proč jsem ty fyzické problémy zprvu neviděla. Sex s ním byl na začátku naopak úplně úžasný, takový, jaký jsem s otcem malé nikdy nezažila.

Váš příspěvek
Reklama