Čekanka, stále sama

Anonymní
16.7.20 01:57

Cekanka, stale sama

Ahoj, uz se fakt musim nekde vykecat nez kamaradkam.. je mi 37 let, jsem bezdetna ani jsem nikdy po diteti netouzila, vyrostla jsem v deckem domove a to nebyla tenkrat zadna prochazka ruzovym sadem. Diky pomoci jsem se celkem vypracovala, mam maly provoz v cukrarine, ale nemuzu najit lasku… vzdycky jsem narazila na totalni voly. Bud skryti alkaci, tajni zenaci, chlapa co mi zapiral ze dela v bordelu a nakazil mne kapavkou. Nekdy kolem 30 jsem nasla super chlapa, bydleli jsme spolu, vse klapalo, nez dostal flek na pul roku v turecku, mela jsem za nim na pulku prijet ale to stacil zbouchnout nejakou mistni. Zkousela jsem seznamky ale to je bud samy uchyl a nebo mladi kluci. Prijde mi ze tady ma 90% uzivatelek dokonaleho muze, pritele.. kde se daji sehnat? Protoze nevim, mam dost kamaradek, znamych a snad jedna ma stabilne funkcni vztah, a ostatni to drzi kvuli detem nebo proto ze nemaji kam jit. Chodim do divadla, do restauraci, do kina, ale vzdy tam je chlap v paru a nebo hleda jen sex. Ted jsem prisla ze schuzky naslepo a zase horor. Copak chci moc? Chvili jsem se schazela s o 20cet starsim muzem, coz mi nevadilo, ale on se schazel s dalsimi… uz mne samota ubiji, mam hroznou flustraci, ze usinam sama, nemam komu varit, s kym se pomilovat, aby za mesic neodesel…asi nemam konkretni otazku ale spis jen se vypsat, jestli tu je nektera v podobnem veku na kterou slusny chlap uz nezbyl

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20
16.7.20 04:04

Ahoj

„Prijde mi ze tady ma 90% uzivatelek dokonaleho muze, pritele“

Toto není realita, internet snese opravdu hodně, tomu věř

„Protoze nevim, mam dost kamaradek, znamych a snad jedna ma stabilne funkcni vztah, a ostatni to drzi kvuli detem nebo proto ze nemaji kam jit“

Ano, toto je realita

Důkaz?
Myslíš, že by někdo spokojený ve vztahu drbal o milencích a milenkách na foru??

Snad ti to když už nic alespoň pomůže ucelit obrázek dnešní situace, jak vždycky říkám není všechno zlato, co se třpytí

Možná jsi jen moc náročná i když, to, cos vyjmenovala a na cos narazila jsou většinou zrovna samé extrémy, což moc nechápu, kde na to chodíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
817
16.7.20 04:58

Zkusila bych nejaky sport nebo treba zacit navstevovat jazykovou skolu a takto se seznamit. Obecne to ale tak v praxi funguje, ze lidi si hledaji urcity typ protejsku. Treba ja mam vzdycky hodne chlapy, jedna moje kamaradka ma vzdycky despoty, kteri ji utlacuji, muj chlap ma rad dominantnejsi typy, takze nikdy nemel utaplou pritelkyni atd…takto muzu jmenovat donekonecna. Priste te pritahuje urcity typ muzu a podvedome si takove vybiras. Jasne ze nevis dopredu, ze je to devkar, ale tento typ chlapu v sobe cosi ma, co te pritahuje, jestli mi rozumis. Sla bych to zkusit rozebrat s psychologem, precejen i to, ze jsi prosla detskym domovem, je obrovska zatez a urcite trauma, jsi dobra, ze jsi se dokazala takto osamostatnit. Podle me by to mohlo i souviset.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4478
16.7.20 05:46

Tak ono v tomto veku uz je rybnicek dost vychytanej a zustavaji v nem jen vadne kusy. Jsou urcite vyjimky, ale na ty ma policeno prilis mnoho rybaru. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4247
16.7.20 06:24

Seznámení s člověkem, který ti sedne, je z větší části o náhodě. Drtivá většina lidí si opravdu nevybere toho správného partnera pro sebe na první dobrou. Neříkám, že nikdo takový neexistuje, ale jsou to fakt velké výjimky, co navíc uměly chytnout příležitost za pačesy.

Je taky dost lidí, co někoho fajn potkali, ale v nesprávnou dobu, přehlíželi ho, nebo si dotyčného kdysi tolik nevážili, a tak jim příležitost protekla mezi prsty.

Opravdu velká část z lidí se ve vztahu, větším nebo menším způsobem spálí klidně několikrát, než jim dojde, co opravdu (ne)chtějí, nebo kde dělají chyby. Pokud vůbec.

Jeden se poučí a časem udělá krok vpřed, druhý se neustále točí v kruhu.
Navíc pro každého je ten „dokonalý“ někdo jiný.

Nemají ti muži, které ti prošli životem něco společného? Třeba nějaký rys?
Není třeba možné, že to, že je něco špatně cítíš už od začátku, jenom to ignoruješ?

Mám třeba kamarádku, která to má podobně, pořád nemůže na nikoho normálního narazit. Ale vždycky když jsem ji dohodila někoho trochu solidního, tak ji přišel buď nudnej, nebo jí vadily blbosti typu, že nejezdi tolik k moři, ale na túry (a ona není kamzík přece :mrgreen:). Nebo že chlap netouží po baráku, že mu stačí byt atd.

Má ráda typy, co vedou sladké řeči, mají velkolepé plány a pak skutek utek. Chce žít červenou knihovnu. Vždycky narazí na mistra velkých plánů a gest, pobaví se… a pak ji odkopne. Následně třeba zjistí, že byl zadaný, ženatý, nebo se chtěl jenom pobavit a ona byla ta, co to brala prý moc vážně.

Příspěvek upraven 16.07.20 v 06:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.20 06:24

Potkala jsem muže v internetové diskuzi. Nebyla nijak tématické, ale pokud půjdeš někde, kde se už sdružují lidé s určitým koníčkem, tím lépe. Člověka poznáš i podle toho, jak se vyjadřuje, jaké zveřejňuje názory apod. Myslím, že máš šanci, když nechceš děti, je spoustu mužů, co jsou rozvedení, potomky mají a další nechtějí. Pokud ti teda nevadí muž se závazkem.

• Nahlásit
  • Citovat
8595
16.7.20 07:15

Víš, řekla bych, že problém je v tvé osamělosti. Tak strašně moc ten vztah chceš, že vezmeš zavděk prvním, který projeví zájem a líbí se ti. A bohužel, ti, co mají největší chyby, umí být taky nejvíc sladcí-vlastní zkušenost. Možná z tebe i ti muži cítí, že jsi osamělá a využívají toho, že si s tebou můžou orat, jak chtějí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
590
16.7.20 07:39

Poradím ti, nekoukat tolik na vzhled, ale na povahu, jde hodně i o to jak se o tebe snaží, tak poznáš jestli má fakt zájem, také zjisti majetkové poměry, co dělá za praci, aby ses měla s ním dobře do budoucna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.20 07:48

Ve 22 jsem se seznámila s ex manželem, blbá, slepá a zamilovaná. Máme spolu dvě děti a manželství byl jeden velký stres. Ze začátku pohoda, ale pak přišlo psychické týrání a občas i nějaká ta facka. Odešla jsem, rozvedla se ale stále se taháme po soudech.
Dalších sedm let jsem žila s partnerem, který byl sice fajn, ale strašně žárlil a když se napil děsně řval a vyhazoval nás z domu. Opět jsem odešla.
A ve 38, jsem na seznamce potkala nynějšího manžela a konečně si vztah užívám. Držím palce, ať najdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
11092
16.7.20 08:00

Taky jsem tech „nevhodnych“ mela ve svem zivote dost :oops: A taky jsem. nechapala, proc tomu tak je. A dodnes (i kdyz s manzelem letos mame 15 vyroci svatby) nevim, proc jsem mela takovou smulu :nevim: Asi ten „vhodny“ mi byl predurcen az po tricitce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7541
16.7.20 09:33

Můžu se plést, ale nepřitahují tě podvědomě špatné typy mužů? Já neznám nikoho, kdo by měl tak strašnou smůlu na takovou plejádu lhářů a neverniku :oops: nezkusila ses třeba seznámit přes kamarádku? Plno lidí v tvém věku hledá své štěstí, ač třeba po rozvodu, takže ignoruj ty úžasné hlášky, že rybník je vybraný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6716
16.7.20 10:13
@Anonymní píše:
Ahoj, uz se fakt musim nekde vykecat nez kamaradkam.. je mi 37 let, jsem bezdetna ani jsem nikdy po diteti netouzila, vyrostla jsem v deckem domove a to nebyla tenkrat zadna prochazka ruzovym sadem. Diky pomoci jsem se celkem vypracovala, mam maly provoz v cukrarine, ale nemuzu najit lasku… vzdycky jsem narazila na totalni voly. Bud skryti alkaci, tajni zenaci, chlapa co mi zapiral ze dela v bordelu a nakazil mne kapavkou. Nekdy kolem 30 jsem nasla super chlapa, bydleli jsme spolu, vse klapalo, nez dostal flek na pul roku v turecku, mela jsem za nim na pulku prijet ale to stacil zbouchnout nejakou mistni. Zkousela jsem seznamky ale to je bud samy uchyl a nebo mladi kluci. Prijde mi ze tady ma 90% uzivatelek dokonaleho muze, pritele.. kde se daji sehnat? Protoze nevim, mam dost kamaradek, znamych a snad jedna ma stabilne funkcni vztah, a ostatni to drzi kvuli detem nebo proto ze nemaji kam jit. Chodim do divadla, do restauraci, do kina, ale vzdy tam je chlap v paru a nebo hleda jen sex. Ted jsem prisla ze schuzky naslepo a zase horor. Copak chci moc? Chvili jsem se schazela s o 20cet starsim muzem, coz mi nevadilo, ale on se schazel s dalsimi… uz mne samota ubiji, mam hroznou flustraci, ze usinam sama, nemam komu varit, s kym se pomilovat, aby za mesic neodesel…asi nemam konkretni otazku ale spis jen se vypsat, jestli tu je nektera v podobnem veku na kterou slusny chlap uz nezbyl

Never všemu co tady ženský píšou :nevim: jo vim, tady píše každá ze má super chlapa který má peněz jako slupek dětem se věnuje a blabla…a realita je úplně někde jinde.Plno chlapů je blbcu taky jsem měla dlouho spatne zkušenosti, jeden drzgresle a žárlivec druhý dě..ař a alkoholik a další žil zase jen vzhledem a módou :roll: Někdo najde někoho normálního dříve někdo pozdeji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13057
16.7.20 10:35

No v tvém věku už není moc na výběr. Hlavně pokud hledáš bezdětného.
Zkusila bych hledat dle společného zájmu.

A co se týče ideálních vztahů. Tak všechny co znám a funguje jim to se znají z doby před 20 nebo lehce po. Ty ostatní nic moc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
610
16.7.20 11:10

Ja nasla prvniho manzela v praci, jenze mlada a blba jsem hned otehotnela a vzapeti si ho i vzala…vztah vydrzel 10 let. Druheho manzela mam ze seznamky. Uprimne, je to hledani v kupce sena. Ja pak nakonec hledala po cele CR, dala jsem hodne na intuici. Ano, chodilo mi furu uchylaku, nabidky na placeny sex apod, ale budouci manzel byl tam! :-) jo, a to mi bylo 36 :-), tak to nevzdavej, a ver intuici :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
774
16.7.20 11:20

Moje kamarádka říká, že chlapi po 30 už jsou řádně probraní, to stejné ženy. Najít normálního, bezdětného, fajn chlapa ve tvém věku bude docela složité :think: Možná třeba někoho rozvedeného s dětmi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama