Černé tečky ve vodě

P.
2247
16.7.19 06:39

Černé tečky ve vodě

Ahoj, po 14 dnech jsme se včera vratili domu a z kohoutku v kuchyni tekla voda s droboučkými cernymi teckami, jako trochu logru. Bohuzel jsme se uz všichni stihli napit, nez jsem to nahodou zjistila. Nechali jsme to pak odtect, asi po 5 minutách to ve vodě jiz nebylo. Mame vlastni kotel. Netusim, co to muze byt, driv jsem si tohi nikdy nevšimla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8
16.7.19 07:15

Je to rez z nádoby na vodu v kotli. Máme bojler na teplou vodu a když déle nepoužíváme, taky se usadí. Je to běžné, stačí nechat odtéct vodu. 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
P.
2247
16.7.19 07:21

Aha..a je to nějak skodlive? Dcery se obe napily, mely 1 sklenicku kazda :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
16.7.19 07:27

Nic vám nebude, příště nechte odtéct vodu, a je to. Jen bych zkontrolovala sítka u vodovodních baterií a na vstupu do myčky a pračky. Tyto kousky rády snižují průchodnost. My jednou za čas necháme bojler celý vytéct a tak se propláchne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
16.7.19 07:30

Máme nyní nový bojler s nerezovou nádobou a taky to dělá. Někdo mi říkal, že to jsou i minerální látky, usazené z vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
P.
2247
16.7.19 07:56

Pry mame plast, říká manzel…dekuju moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.12.19 06:09

Černé tečky ve vodě

Ahoj muzu se zeptat jak jste problem s necim ve vode vyresili?? Mam asi ten samy problem ale uz pekne dlouho :cry: :cry: 😡

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1358
29.12.19 12:10

Železo přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k funkci imunitního systému, ke snížení únavy a vyčerpání.
Někdo to kupuje v tabletách, jinému to teče rovnou z vodovodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama