Červená pleť, která pálí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
656
29.6.22 11:58

Červená pleť, která pálí

Ahoj holky,
Potřebuju poradit. Nikdy jsem neměla problém s pletí, mohla jsem si na ní patlat cokoliv a nikdy žádný problém. Ovšem asi poslední 3 týdny - jakmile si vyčistím pleť micelární vodou a poté pleťovou vodou, tak během minuty mi pleť šíleně zčervená, mám úplné fleky a strašně to pálí a úplně cítím jak mi pleť hoří. Ale neděje se to pokaždé :nevim:
Tak cca 3× do týdne. Micelárku i pleťovku různě střídám, nikdy jsem s tím neměla problém, tak kupuju co je zrovna v akci a tak :D akné nemám.
Mám si tedy dojít na kožní? Nebo kupovat jenom přípravky pro citlivou pleť, hypoalergenní přípravky? :think:
Měl jste někdo podobný problém?
Díky moc!! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
653
29.6.22 12:08

Já to teď mám kvůli tomu, jak v pondělí pražilo a já blbka nenavýšila aplikaci aplikaci opalovacího krému, takže po čištění to rudne. :,( Dávám gel z aloe, jako při spálenině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
29.6.22 12:10

@Tomie
Gel z aloe mi pomáhá taky, taky mě napadlo jestli to není z těch veder :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16468
29.6.22 13:03

No hlavně micelární voda se musí před aplikací dalších přípravků opláchnout. A je jedno, co píšou výrobci na obalu. Určitě bych na tvém místě nasadila kosmetiku pro citlivou pleť

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1040
29.6.22 13:17

Já byla v sobotu chvíli na sluníčku a flekatá jsem dodnes. Takže by to mohlo být. Aloe vera je taky super, používám ho vždy, když se červenám :lol:
Jinak na čištění pleti je super intimní gel, zkus to :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
29.6.22 13:24

@nozu
Aha :oops: v životě jsem micelárku neoplachovala :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
29.6.22 13:25

@adamcoka
Tak to slyším poprvé :oops: :mrgreen:
Ale dík za tip, proč ne vlastně :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16468
29.6.22 14:23
@Cucajz píše:
@nozu
Aha :oops: v životě jsem micelárku neoplachovala :oops:

Ono se o tom hodně málo mluví, naopak výrobci všude propagují, jak se oplachovat nemusí. Ale ve své podstatě micelární voda obsahuje mikročástice mýdla, které rozpouští ty nečistoty na pleti. No a když to neopláchneš, tak tam vesele působí dál a výsledkem je přesušení a podráždění pleti. Zkus si najít články psané vizážisty nebo dermatology, pokud tě to víc zajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat