Permanentní makeup obočí korekce 2022

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.6.22 21:16

Permanentní makeup obočí korekce 2022

Zdravím, holky chci se zeptat zda máte zkušenosti…Jdu v pondělí na korekci oboci pudrove, v utery odlétám na Krétu. Kosmeticka o tom ví a neříkala nic ale…nemůžu se spálit nebo si to pokazit to oboci?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13318
22.6.22 21:33
@Anonymní píše:
Zdravím, holky chci se zeptat zda máte zkušenosti…Jdu v pondělí na korekci oboci pudrove, v utery odlétám na Krétu. Kosmeticka o tom ví a neříkala nic ale…nemůžu se spálit nebo si to pokazit to oboci?

Nemělo by se to intenzivně mačet, třeba sauna ani solárko se nedoporučují. Já bych to odložila, sluníčko taky nic moc. Zítra jdu ke kosmeticce, tak se můžu zeptat. Já si to všechno odbyla přes zimu a jaro

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2375
22.6.22 21:42

Asi zalezi i na tom, jestli ti ho bude potreba jeste nejak poopravit, dobarvit, nekdy to neni potreba pry. Ja jsem byla pred mesicem a na korekci zacagkem srpna, tak jsem taky zvedava..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2372
22.6.22 21:55

Já byla na korekci v úterý a 7. odlétám.
Týden nemáčet. Na slunci mazat padesátkou krémem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.22 22:10

@Kockazvysocan kdyz se zeptate budete hodna zajima me názory i druhých třeba vic zkušených ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.22 22:12

@Markéta188 50tkou to vím…ale zajímalo mě zda třeba si to nemůžu nějak zničit nebo tak, namacet nebudu snad jen kdyz si člověk umyje vlasy ve sprse 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
13318
22.6.22 22:17
@Anonymní píše:
@Markéta188 50tkou to vím…ale zajímalo mě zda třeba si to nemůžu nějak zničit nebo tak, namacet nebudu snad jen kdyz si člověk umyje vlasy ve sprse 🙂

Ty se nebudeš koupat v moři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3381
23.6.22 07:03

Kazda dobra taterka by te mela proskolit. Nesmi se to namacet dokud se to nevyloupe. A na slunce by se nemelo 2-3 týdny po, pripadne chranit cepici. Pigment je jeste nestalej a muze menit barvu. Poté by se melo mazat 50 kremem, aby pigment vydrzel co nejdele. Ale to samozrejme nikdo moc nedela. Ja to mazu vzdycky jen na dovoleny, kde je slunce silny. :)

Jo, pro priste je nejlepsi jit v zime. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6897
23.6.22 07:50
@Anonymní píše:
Zdravím, holky chci se zeptat zda máte zkušenosti…Jdu v pondělí na korekci oboci pudrove, v utery odlétám na Krétu. Kosmeticka o tom ví a neříkala nic ale…nemůžu se spálit nebo si to pokazit to oboci?

Ptám se jen pro info, nerejpu, to pudro..to jsou takové ty tlustě namalované hokejky? Já myslela že už se to nenosí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.22 09:37

@Kockazvysocan budu ale nebudu se potápět 🤣 🤣

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.22 09:38

Byla jsem dneska u ni a korekce není vhodná takze děvčata dik za všechny rady oboci mam zahojene tak nemusím nic řešit 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
13318
23.6.22 09:45
@Anonymní píše:
Byla jsem dneska u ni a korekce není vhodná takze děvčata dik za všechny rady oboci mam zahojene tak nemusím nic řešit 🙂

super, byla by to škoda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat