Čím umýt tužidlo z vlasů?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11400
20.6.22 00:14

Čím umýt tužidlo z vlasů?

Dobrý večer,

Mám dotaz ohledně péče o vlasy. Jsem hrozný analfabet, takže když si je dítě natužilo půl litrem tužidla, mohli jsme se zbláznit - ani umytí běžným šamponem nepomohlo a dítě nešlo učesat.

Prosím, poradíte nějaký šampon nebo babský tip, jak dobře dostat tužidlo z vlasů? Nejsem si jistá, jestli se nám to stalo naposled…

Předem díky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
21480
20.6.22 00:25

Přidej do šamponu trochu jedlé sody, pořádně napěń šampon a nech ho chvíli na těch vlasech působit a pak to pořádně vydrbej a případně opakuj.

Chceš normální šampon se sulfáty, ne bio dětské jemné šamponky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1582
20.6.22 00:27

Já tužidlo ze svatby (taky padlo neskutečné množství) prostě vyčesala a normálně umyla :) co by na tom nemělo jít z těch vlasů smýt?
To si na hlavu napatlalo dítě super tužidlo? :D
Umyla bych to případně víckrát po sobě a nebezpečné nástroje dala raději mimo dosah :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11400
20.6.22 07:08

@Ou Díky, to případně zkusím. Dcera má rovné vlasy a chtěla je mít vlnité, já jí dala před natáčkami přiměřené množství tužidla, ale ona se pak rozhodla, že to chce mít pevnější :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16472
20.6.22 07:27

@Slečna Ferka kromě šamponu, klasického, žádné eko bio věci bez účinku, je potřeba použít i kondicionér. To pomůže při rozčesávání. Ní a klidně umýt víc než dvakrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat