Bělící krem na telo

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.6.22 14:46

Bělící krem na telo

Ahoj~
Zajímalo by mě, máte někdo zkušenosti s bělícím krémem na pokožku? Nemyslím na pigmentové skvrny, a nebo krémy na obličej, ale na celé tělo? Co opravdu vyběli a není to jen krátkodobě?
A nezlobte se, ale nejsem zvědavá na komenty typu „proč si chceš jako bělit kůži“ a podobně. Mám k tomu svůj důvod, tak prosím se tohoto zdržte :) díky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
21610
21.6.22 14:55

Nic takového neexistuje. To co se prodává je v lepším případě nefunkční, v horším případě ti to tu kůži zničí. Navíc teda v rámci českého trhu pokud se něco prodává, tak to nefunkční.

https://www.theguardian.com/…e-be-stopped

Dobře vybraným makeupem vykouzlíš o něco světlejší tón a když si vybereš dobře, tak to bude vypadat i přirozeně.

Jinak ale je potřeba se naučit žít s tím, co genetická loterie nadělila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29699
21.6.22 14:59

Hele to asi není, možná někde v Asii, kde je ta porcelánová pleť trendy, ale většinou jsou to sragory, co ti tu pleť úplně zničí. Nic zdravého :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4088
21.6.22 15:01

@Kriss Tina no ono i v ty Asii se uzkostlive mazou opalovacimi kremy a oblikaji se od hlavy az po paty i v tech nejvetsich horcich, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29699
21.6.22 15:12

@bobulka88 no to asi taky, ale nějaké bělící krémy mají taky, ale bude to něco na principu nějakého chemického koktejlu, co tu pleť úplně vyzere :D přecejenom ty asiatky jsou ochotné si kvůli vzhledu úplně zničit i zdraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
21.6.22 15:21

Tak mrkni na recenze na webech s asijskou (hlavně korejskou) kosmetikou. Většina těch věcí dělá rozjasnění a vyživení pleti, což je fajn, zmizí takový ten šedý podtón. Takhle třeba funguje centella, mugwort atd. (sorry, nevím, jak je to česky, něco jako pupečník asijský atd.) a hodně mi to pomohlo s pletí, prostě je rozzářenější. :)

Vybělení ale nečekej - třeba Korejci jsou často světlí - ale - část to má vrozené a část to má namakeupované, takže bys je po umytí nepoznala (plus další věc - fotofiltry :P). Asi jsou i nějaké profi procedury, ale to už bude invazivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8375
21.6.22 15:33
@Anonymní píše:
Ahoj~
Zajímalo by mě, máte někdo zkušenosti s bělícím krémem na pokožku? Nemyslím na pigmentové skvrny, a nebo krémy na obličej, ale na celé tělo? Co opravdu vyběli a není to jen krátkodobě?
A nezlobte se, ale nejsem zvědavá na komenty typu „proč si chceš jako bělit kůži“ a podobně. Mám k tomu svůj důvod, tak prosím se tohoto zdržte :) díky :)

A ten důvod bude hodně nízké IQ, to tu každý pochopí, takže není potřeba to skrývat… anonyme :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.22 15:44

@Zumpa nízké IQ máte spíše Vy :) a zřejmě nudný život, že se hned navážíte ^^ hleďte si svého ^^~

• Citovat
  • Nahlásit
616
21.6.22 16:00

Mám silnou anemii, s tím spjatou barvu kůže. Jsem bílá jako stěna a opaluju se totálně na 💩 💩 💩 😀 a pěkně mě to s..e 🙈 😅 vyměním posmrtně bílou za zdravě vypadající kůži. Ozvi se 🙈 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.22 16:08

@Ronyx já mám právě také anemii a skoro průhlednou kůži, ale na pár místech mám tmavé skvrny, zřejmě z blbého opalování a není to hezké :) proto hledám, co by mi pomohlo :)

• Citovat
  • Nahlásit
616
21.6.22 16:39
@Anonymní píše:
@Ronyx já mám právě také anemii a skoro průhlednou kůži, ale na pár místech mám tmavé skvrny, zřejmě z blbého opalování a není to hezké :) proto hledám, co by mi pomohlo :)

Tak to plně chápu. Já naštěstí takový problém nemám. Tak snad někdo poradí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29699
21.6.22 17:21
@Anonymní píše:
@Ronyx já mám právě také anemii a skoro průhlednou kůži, ale na pár místech mám tmavé skvrny, zřejmě z blbého opalování a není to hezké :) proto hledám, co by mi pomohlo :)

A co naopak? Celá se opálit? :D nechat se nastříkat, nebo aspoň samoopalovak. Já sem taky anemik, bílá jak stěna a spíš se snažím nějak ztmavit, aby se mě pořád někdo neptal, jestli mi není blbě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
21.6.22 17:31

Já se přidám s dotazem, jsem úolně bílá a jak vylezu na slunce, udělají se mi pigmentové skvrny na rukách, letos mi pře zimu nevybledly a množí se mi asi dělením nebo nevím. Sun block pomůže jen částečně, nevíte o něčem účinném, co by ty skvrny vybělilo? Myslím něco, s čím máte dobrou zkušenost, ono je toho spousta, tak bych chtěla něco, co se u někoho osvědčilo. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3721
21.6.22 19:25

Na pigmentové skvrny se ale něco dělalo, vím, že na to byla i reklama v televizi. Zeptejte se normálně v lékárně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
22.6.22 20:27
@Taktinevím píše:
Na pigmentové skvrny se ale něco dělalo, vím, že na to byla i reklama v televizi. Zeptejte se normálně v lékárně

Já vím, je toho, co se dá v lékárně koupit, spousta, chtěla jsem jenom něco, co někdo používal a co mu pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat