Červenanie zo stresu

Anonymní
23.4.20 10:54

Červenanie zo stresu

Ahoj baby, chcela som sa opýtať, či niektorá z vás nemá podobný problém. Zakaždým, keď sa dostanem do stresovej situácie alebo jednoducho musím hovoriť na verejnosti, tak úplne sčervenajú v dekoltě a na krku, v najhorších prípadoch aj v tvári. Doháňa ma to k šialenstvu. Ide to vidieť aj napriek makeupu, takže som bezradná. Doktorka mi povedal, že s tým nejde nič robiť, že mám hold smolu. :( Viem, že s tým nič nezmôžem, ale napadlo ma sa opýtať, pretože možno pozná niekto nejaké fígľi ako to aspoň trochu zamaskovať. Ďakujem vám moc, dúfam, že ste zdravé!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24886
23.4.20 10:59
@Anonymní píše:
Ahoj baby, chcela som sa opýtať, či niektorá z vás nemá podobný problém. Zakaždým, keď sa dostanem do stresovej situácie alebo jednoducho musím hovoriť na verejnosti, tak úplne sčervenajú v dekoltě a na krku, v najhorších prípadoch aj v tvári. Doháňa ma to k šialenstvu. Ide to vidieť aj napriek makeupu, takže som bezradná. Doktorka mi povedal, že s tým nejde nič robiť, že mám hold smolu. :( Viem, že s tým nič nezmôžem, ale napadlo ma sa opýtať, pretože možno pozná niekto nejaké fígľi ako to aspoň trochu zamaskovať. Ďakujem vám moc, dúfam, že ste zdravé!

Ve 20 jsem rudla rozpaky dost. Ve skoro 42 už to bývá málokdy. Je dobré to buď přejít nebo si sama ze sebe dělat legraci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5089
23.4.20 11:40
@Anonymní píše:

Mám to taky jak se dostanu do nepříjemné situace červenám, je to velmi nepříjemné jak píšeš, ale zatím jsem na nic nepřišla :(, takže ti neporadím. Jen tě podpořím že v tom nejsi sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.4.20 12:22

Také tím trpím nebo spíš jsem trpěla. Ono to totiž hodně ustupuje s věkem. V 15 to byla katastrofa, v 25 lepší a teď skoro ve 40 si ani nepamatuju, kdy se mi to stalo naposled. Asi je to tím, jak člověk postupně nabírá zkušenosti, vícekrát hovoří před nějakým publikem, víckrát se ztrapní a zjistí, že se vlastně nic neděje atd…

• Nahlásit
  • Citovat
227
23.4.20 17:55

Mám to také i moje mamka. Co s tím, nevím :nevim:. Někdy je to opravdu nepříjemné. Kor když je člověk ve stresu dost často.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama