Červené tváře ze sluníčka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
410
11.5.22 17:54

Červené tváře ze sluníčka

Ahoj. Prosim zde o nejakou radu. Můj syn, necele tří letý má po pobytu na Slunci cervene tvare a upocene vlasy. Prikryvku nosí. Prodyšný klobouk nebo jen kšilt a je to ve výsledku jedno.
Doma to po chvíli zmizí.

Venku mu v tech vedrech čas od času obličej otřu vodou, aby se schladil.
Je typ svetlejsi pleti, takze je to opravdu hodne videt. Jako, kdyz pustite dite behat maraton a vrati se uřícené. Ale jemu stačí si jen tak hrát a procházet se na zahradě. K tomu je s prvnim slunickem osypaný, ale né výrazně a ani ho to nesvědí. To měl i loni a má na to Xyzal od pediatra.

Docela me to znervoznuje, tak me zajima zdali to mate nektera s detmi stejne, zkusenosti, tipy… nebo se mam raději poradit s lekarem? Dekuji. On ma ted dovolenou, tak se poradim aspon tady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8682
11.5.22 19:03

S cim chceš radit? Prostě je mu teplo, tak je červenej.. :nevim: Dávej mu často napít, pobyt ve stínu, kšiltovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20443
11.5.22 19:15

Je mu teplo, celkem běžná věc :lol: použij opalovak, dej mu slamak. Bude hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2206
11.5.22 19:23

No a mažeš ho pořádně, když se ti ze slunka osypává? Jinak se nic moc dělat nedá, nosit klobouk, nepouštět o poledni ven a jinak ve stínu. Jsou holt i lidi kteří slunce nesnesou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
11.5.22 19:26

@Dandie22 Také to tak máme. Není se čeho bát. Hlavně dodržovat pitný režim :) a nosit pokrývku hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
11.5.22 19:26

@debra.morgan mažu ho padesátkou a prodyšný klobouk má taky, dnes běhal jen v triku a stejně vypadal hrozně. A aby se malé dítě takhle přehřívalo už teď mě docela děsí. :nevim:
Taky mi je vedro, ale teda nemám u toho tváře jak cirkusový klaun.

Je mi jasný, že je mu vedro. Jen mi to přišlo zvláštní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29377
11.5.22 19:44

@Dandie22 já to mám taky i jako dospělá, fakt od jara do podzimu trpím. Neustále je mi horko, stačí trochu sluníčka a hned jdu do ruda, dělá se mi fyzicky špatně. Musím u sebe pořád nosit láhev s vodou a kdybych neměla děti, tak snad přes den ani nevychazim z domu. Prostě to chce krém s vysokým faktorem, hodně pít, klobouk, nelezt na sluníčko, přes poledne zůstávat radši doma a chodit ven spíš dřív ráno nebo až později k večeru. Nebo jít někam do lesa, kde to tak nepeče nebo k vodě a pořád se cachtat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat