Porod v červenci

2
8.6.21 20:19

Červenec

Dobrý večer, jsou tu nějaké budoucí červencové maminky? :-) rozhoduji se ohledně brněnských porodnic vs. Vyškov.

Lenka :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
708
8.6.21 20:28

Já jsem úplně konec června, takže dost pravděpodobně až červenec :)
A rozhodla jsem se pro Milosrdné bratry :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
8.6.21 20:35

Jsem druhá půlka června a taky jdu k Milosrdným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
8.6.21 20:45

@Suelinda @Nicole 1234
Já jsem kluky, dvojčata rodila ve Vyškově. Bydleli jsme v rousinove ale postavili jsme dům v Brně a já vůbec nevím kde toho sviste mám rodit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
669
8.6.21 20:46

Mrkni na fb skupinu recenze porodnic. Holky tam pisou dost podrobne i co se tyce jejich očekávani, jsou tam popsany i cisare, problemove porody apod. Vyhledas si tam snadno pomoci #.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
8.6.21 20:50
@Lenula28 píše:
@Suelinda @Nicole 1234
Já jsem kluky, dvojčata rodila ve Vyškově. Bydleli jsme v rousinove ale postavili jsme dům v Brně a já vůbec nevím kde toho sviste mám rodit :think:

Já jsem z druhé strany od Brna, takže pro nás je Vyškov zbytecne daleko. Nejblíž mám Bohunice, ale prostě trošku „továrna na děti“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
8.6.21 21:01

Já jsem si četla jak recenze na FB na Recenze porodnic, tak poslouchám recenze z okolí a na Milouše mám samé dobré recenze a spokojené kamarádky. Obilňák taky docela v pohodě, ale je to méně osobní, trochu jak na běžícím páse. A nejhůř z toho vychází Bohunice, tam bych fakt nešla.
Nad Vyškovem jsem přemýšlela, mám to i na dobrou stranu (bydlíme v Líšni), ale tam je to spíš pro lidi s vlastní dulou či PA, kteří chtějí spíše ty alternativnější a osobnější porody, já jsem spíš tak něco mezi. Ale nejsou tam moc zařízení na komplikace a medicínské postupy 🤷‍♀️
Pro mě to tedy byl Vyškov vs. Milosrdní a z recenzí atd. to vyhráli Milosrdní :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7516
9.6.21 03:11

Rodila jsem na Obilnaku (cca mesic zpet) a byla jsem moc spokojena. Jednalo se o CS a rodil me sam primar, ktery se o me pak i dal zajimal, jak se mi dari, coz mi prislo hezky, ze se stara a nenechava to na aktualni sluzbe doktoru. Chodila jsem teda k nemu temer cele tehotenstvi do rizikove poradny. Sestricky i PA se zajimaly, vsechny byly moc mile a ochotne. Nenearazila jsem na zadny problem. Pak jsem byla i na nadstandardu a bylo to super. Hlavne mi slo o poporodni peci o deti, ze Obilnak ma ty nejlepsi pristroje a peci pro predcasnatka a deti s problemy (doporuceni od dr z Bohunic na porod na Obilnaku), svazi je tam. Nechtela jsem rodit jinde, aby mi pripadne deti odvezli a ja za nima nemohla kdo vi jak dlouho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat