Prevence strii

8.6.21 17:46

Prevence strii

Ahoj, holky co pouzivate na prsa a bricho jako prevenci strii? Jsem na zacatku tehu, tak to chci podchytit, nez to prijde. Je jasny, ze genetika je mrcha, ale prosim dejte tipy, at to aspon zkusim.
Prosim NE bioil-je na me moc mastny a vadi mi, jak se strasne dlouho vsakuje a neda se oblect hned po sprse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1636
8.6.21 17:50

Já jsem si koupila v DM alverde olej na strie žádný nemám teď jsem 32tt a fakt ani jedna 🙂může to být ale i genetikou… Ale za mě je super hezky voní hned se vsakne nejsem mastná zkus ten.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
8.6.21 17:52

Ahojky, mazala jsem kokosovým olejem. U mě bohužel genetika, i kdybych se ponořila do sádla tak mám smůlu. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
8.6.21 17:53

Jsem v 39 tt a mažu se obyčejnou vazelinou, protože se mne nechtělo nic kupovat :D Ale já si teda myslím, že to bude spíš geneticky. Mám pár strií měla a babička z taťkovi strany nic, tak jsem zvědavá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
8.6.21 17:54

Tohle je genetikou. Mazu od začátku, mam krem elastiq, jsem 35tt a strii mam plné břicho. Mazu fakt poctivě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9890
8.6.21 17:57

Jestli máš k tomu genetické dispozice můžeš se koupat třeba ve svecene vodě a udělají se ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
8.6.21 18:02

Jak píšou holky, je to genetika a nepomůže ani svěcená voda. Nicméně mazání kůži vždycky prospěje a mě občas bříško svědí, jak roste a na to to pomáhá. Jsem 38tt a strie zatím nemám, snad to vydrží!
Mažu, co mám po ruce. Přímo na strie jsem si koupila olej Uriage, jinak hodně kokosový olej a občas prostě klasický krém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
8.6.21 18:11

Panenský olivový olej 2× denně - a to i celé šestinedělí. Doporučení mi dala kožní lékařka. Strii z těhotenství nemám jedinou, břicho hlaďoučký.
Ale z puberty na zadku, bocích, stehnech…to jich mám požehnaně :roll: Mamka má strií plný břicho, nemazala se. Takže jo, genetika určitě dělá svoje, ale péče taky 🙂
Za sebe tedy doporučuji ten oliváč. Je levnej a přírodní :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1280
8.6.21 18:20

Mazala jsem obě těhotenství Elasti-q a mám tři centimetrové pidi strie, které se mi udělaly po druhém porodu. V obou těhu jsem přibrala kolem 20kg. Na noc jsem mazala olejíčkem a na den krémem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
8.6.21 18:22

Jsem teď ve 31tt. Mažu olejem od Babylove z DM a tělovým máslem od Alverde, poctivě minimálně dvakrát denně a stejně se mi strie začínají dělat, za mě opravdu pokud se mají udělat, tak se udělají stejně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
8.6.21 18:28

@MiliX ja se mazu jak idiot a strii mam plne břicho, tak za sebe říkám genetika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
8.6.21 18:29

@Alushka.S to závidím. Mam taky elastiq a plne břicho strii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.6.21 18:37

To presne jsem nechtela cist :,( doufala jsem ze tu genetiku nejak obcuram

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
8.6.21 18:47

Mažu od začátku jen večer po sprše. Nejdřív Neutrogena bez parfemace (všechno mi smrdělo), pak Elastiq, z Rossmannu od Babydream, Bebelo, MedPharma. Vždy, co jsem kde zrovna sehnala. Všechno mléka, dobře se vstřebávají, jediný z Rossmannu dost hutný. TP za dva dny, nahoře 18 kg, vše v břiše a nemám jedinou strii - což neznamená, že mi nevyskáčou u porodu.

Ale jak píšou holky, přisuzuju to prostě genetice. Někdo maže jako divý a stejně jich má plno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6061
8.6.21 19:02

@mandle-v-cokolade zodpovědně ti můžu říct, že jsem mazala 3× denně vším, co dokážeš vymyslet, a stejně se udělaly :nevim:

Je to úplně jedno, krémy ti zajistí jen „komfort“ - že nebudeš mít pocit napětí, svědění apod. Na strije to nemá vliv ani v nejmenším. To už by asi měla větší smysl investice do nějakých perorálních dopňků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat