Vidí pouze gestační váček - máte s tím zkušenosti?

Anonymní
8.6.21 16:57

Pouze gestační váček

Dobrý den,
Vím, že tu bylo hodněkrát, ale mně to nedá.
Dne 15.4.2021 jsem měla poslední menstruaci, plodné dny nevím vůbec kdy mám, jelikož poslední čtyři měsíce jsem menstruaci měla pokaždé jinak a kolikrát byl cyklus 37 až 40 dní. Minulý týden 4.6.2021 jsem byla poprvé u gynekologa, nevzali mi krev, jediné co mi řekla, že vidí pouze gestační váček a podle menstruace by mělo být vidět víc, takže se mám spíše smířit s tím, že to nebude v pořádku. Také mi řekla, že začnu v týdnu krvácet a při větších bolestech mám jet do nemocnice. Máte s tím zkušenosti?
Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17098
8.6.21 18:00
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Dne 15.4.2021 jsem měla poslední menstruaci, plodné dny nevím vůbec kdy mám, jelikož poslední čtyři měsíce jsem menstruaci měla pokaždé jinak a kolikrát byl cyklus 37 až 40 dní. Minulý týden 4.6.2021 jsem byla poprvé u gynekologa, nevzali mi krev, jediné co mi řekla, že vidí pouze gestační váček a podle menstruace by mělo být vidět víc, takže se mám spíše smířit s tím, že to nebude v pořádku. Také mi řekla, že začnu v týdnu krvácet a při větších bolestech mám jet do nemocnice. Máte s tím zkušenosti?
Dekuji

Nezbývá než čekat, je to buď a nebo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
8.6.21 18:05

Vzhledem k tomu, že máš MS nepravidelnou, tak se to podle toho moc určovat nedá. Navíc ovulaci nemusíš mít v půlce cyklu a většina žen ani nemá. Mě se například termín liší podle MS a podle utz o celý týden. Takže opravdu nezbývá, než čekat.
V tom začátku se to ale vyvíjí mega rychle, takže už na příští kontrole by mělo být jisté, zda tam progres je nebo ne.
Pro představu u mě 5+3 mě děsili, že nic nevidí. 6+3 žloutkový váček a na další kontrole už bylo ❤️ A ukázalo se, že těhu je o týden mladší.
Tak se nenervuj a uvidíš příště, stejně to neovlivníš a nervy Ti spíše uškodí. Hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4583
8.6.21 18:05
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Dekuji

Pokud nevis, kdy byla ovulace, tak je jedinou moznosti to sledovat pres kontroly, zda vse roste jak ma.
Jeste si muzes zajit na krev jako samoplatce, zda spravne roste HCG.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
8.6.21 20:38

Mě se liší MS a stáří plodu o tyden. Termín porodu o 8dni. Taky jsem sla přesvědčena s tím, že na už něco bude a prd. 14 dni jsem si musel počkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat