Červený flek na noze

Anonymní
8.8.13 09:35

Červený flek na noze

Prosím o radu. Vím, že musím jít k lékaři, ale moje kožařka má do konce příštího týdne dovolenou a pak jedeme na dovolenou my. Potřebuji uklidnit. Skoro před půl rokem se mi udělal na noze flek. Ano, měla jsem jít už tehdy k dr., ale pořád jsem to odkládala, s kojencem a batoletem je to celkem potíž, čekala jsem, až starší půjde od září do školky. Flek nic nedělal. Teď se mi ale zdá, ze jakoby trochu vystupuje a trochu začíná svědit. Inteligentně jsem si do vyhledávače zadala „melanom foto“ a jeden obrázek vypadal dost podobně. Potřebuji uklidnit. Měla to některá z vás a bylo to něco banálního? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2892
8.8.13 09:41

Ahoj, já bych měla spíš podezření, že je to borelióza (to není banální) a šla bych normálně k praktikovi. Melanom takhle nevypadá, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8504
8.8.13 09:43

Těžko říct takhle laicky. Ale spíše bych to viděla na reakci po bodnutí hmyzem (pozor na klíště?) než hned kožní melanom. Moje dítě má od narození zhruba takto velký mnohem tmavší flíček a nazývá se to hemangiom - zmonžené cévy. Zašla bych na kožní, ale asi takovou diagnozu, co jsi našla ty, bych v tom nehledala. Pokud máš strach, zajdi na kožní do nemocnice a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.13 09:45

@Pipi 00 Taky mě to napadlo, ale nic mě neštíplo a asi by to nezůstávalo tak dlouho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.8.13 09:46

@Tapeta Hemangiom mají obě moje děti, to mě nenapadlo, že by se to mohlo udělat takto v dospělosti.

• Nahlásit
  • Citovat
8504
8.8.13 09:46

Tím si nemůžeš být jistá, že tě nic neštíplo. A opravdu to spíš vypadá na následek štípnutí. Taky bych se té boreliozy obávala a mazala k doktorovi, jak říká @Pipi 00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.13 09:52

@Tapeta Půjdu k praktické. Už jsem jednou boreliozu měla, podchytilo se to hned v začátku a to jsem to na sobě pociťovala, teď nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
6809
8.8.13 10:01

Hodne spatne foto, ale co tak tinea corporis, tedy plisen?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.13 10:05

@BellinkaX Podle fotek, co jsem našla, bych spíš řekla, že ne.

• Nahlásit
  • Citovat
6809
8.8.13 10:16

Numularni ekzem, psoriasa, seb. Dermatitis atd atd moznosti je hodne… to chce kozare a videt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18000
8.8.13 10:41

Moje mamka teď měla podobný a je to borelióza… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6473
8.8.13 10:51

Bež k doktorovi! mamka měla podobné a je to borelióza. Tak ať nic nepodceníš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
913
8.8.13 10:56

Normálně bych řekla, borelioza ale u té ten flek zmizí a objeví se a zase zmizí…takže bych to viděla klidně na psoriazu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.13 11:05

K dr. určitě půjdu. Moc děkuji. Já jsem si hlavně oddechla, že to snad není ten melanom.

• Nahlásit
  • Citovat
2382
15.9.14 20:17

Ahoj holky, vytvořily se mi na noze před nějakou dobou tyto fleky. Teď se mi udělal další menší na holení. Nebolí, nesvědí, je hladký jako kůže. Nevíte, co by to mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama