České hory na túry

972
18.1.19 19:15

ceske hory na tury

Jake jou podle vas nejlepsi hory u nas na tury?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

90
18.1.19 19:18

Jelikož jsem ostravačka, tak určitě Beskydy, české hory jinak téměř neznám, mám prolezlé hlavně Tatry :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9059
18.1.19 20:04
@creaminess píše:
Jelikož jsem ostravačka, tak určitě Beskydy, české hory jinak téměř neznám, mám prolezlé hlavně Tatry :-)

Tak proti Tatrám v ČR hory nejsou žádné, ale pár pěkných kopečků jo. Mně se třeba moc líbilo v Rychlebských horách, protože jsme za celou túru potkali 4 lidi. V Jeseníkách je zajímavé spojit túry s návštěvou elektrárny Dlouhé Stráně. Na Šumavě jsou hezké slatě a jezera, ale podobně jako do Krkonoš už tam jezdíme spíš mimo hlavní sezónu (fajn je i nejjižněji v Novohradských horách). Orlické hory jsou zase zajímavé zachovalým opevněním z druhé světové. Lužické hory byly ještě před pár lety taky takové zapomenuté, ale už to moc neplatí. Akorát Krušné hory moc neznám, tam se chystáme příští rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3256
18.1.19 20:38

Na Sumave je pekna hrebenovka Nove Udoli- Tristolicnik-Trojmezi- Plesne jezero a zpet do Nove Pece, to je nase oblibena trasa, i kdyz driv to bylo lepsi, je hodne lidi
Pak se mi libilo v Beskydech, Orlickych horach a super je prechod Jeseniku .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41267
18.1.19 21:21

Za mě jasně Beskydy- Smrk, Lysá hora, Travný,Radhošť,Pustevny, Kohůtka, Portáš, Velká Čantoryje,Girová,Kozubová, trojmezí Česko - Slovensko - Polsko, Bílý Kříž.
V Jesenících určitě Petrovy kameny,Ovčárna, Švýcárna,Praděd, Karlova Studánka, Vodopády Bílé Opavy. A mohl bych pokračovat… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15395
18.1.19 21:34

@B4RC3LON4 Byla jsem v Jizerkách, na Šumavě, v Krkonoších - všude bylo krásně, mám ráda hory. Také jsem byla na Slovensku v Tatrách ať už Malých, tak i Vysokých, Malá Fatra, Slovenský ráj. I na Vysočině jsou krásná místa, ale to už nejsou vyloženě hory.

Takže pokud jsi nebyla v žádných, naplánovala bych si postupně cesty všude :lol: . Přemýšlím, ale asi bych začala Šumavou. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15395
18.1.19 21:36

Teď jak to čtu, tak jsem byla i v Beskydech a Jeseníkách. Lysá hora je super, Praděd i okolí Karlovy Studánky taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
18.1.19 21:37

zatim nemam jeste skym jet takze zjistuji zatim jen infromace:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41267
18.1.19 21:41
@B4RC3LON4 píše:
zatim nemam jeste skym jet takze zjistuji zatim jen infromace:D

Se mnou. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KájaHvězdička
18.1.19 22:10

Jeseníky, je tu prostě nádherně. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
4220
18.1.19 23:54

Alpy :D Není nad to, když se pri túře kochate vrcholky hor. Mimo téma, omlouvám se, ale nedá mi to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
20.1.19 08:10

Já nedám dopustit na Krkonoše a Jizerky. A chodím klidně sama. Ale já ty hory znám, takže mi to nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
25.1.19 19:20

zna tu nekdo nejakou dobrou chut kde muze byt clovek sam na pokoji?a za slusnou cenu?aby tam bylo misto pristi tyden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24461
30.1.19 16:49

Za mě nejvíc Jizerky, bydlím na okraji Jizerek, ale jinak miluju Jeseníky, Zlaté hory, Beskydy a Lužický hory taky celkem jdou.Jo, a super jsou Krkonoše, hlavně teda tůry na Sněžku, to je moje nej :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama