Plzeň s malými dětmi

135
29.12.18 21:09

Plzeň s malými dětmi

Holky, mám dvě děti - necelé 3roky a 5m miminko. Dorazili známí z USA a zítra tam chtějí na výlet. Poradíte mi, kam jít na jídlo, co vidět? Je to jednodenní výlet a fičíme zítra :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: diiiky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
222
29.12.18 21:23

Co třeba sem? https://www.restu.cz/cerna-ovce/ …zviřátka, dobrý jídlo, hezký prostředí, dá se tam jít kolem řeky…

Příspěvek upraven 29.12.18 v 21:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46408
29.12.18 21:23

@Zuxu no a co tam chtějí vidět oni, když chtějí konkrétně tam? Chcete vyžití i pro sebe nebo jenom pro děti?
Hezké bývají vánoční trhy na náměstí, ale to je teď už pasé.. leda procházka a zapadnout někam na oběd, ale třeba kolem náměstí mi to nepřijde s restauracemi s dětskými koutky nijak valné.
pokud byste chtěli krytou hernu, tak Tyjátr nebo u OC Olympia (to už je ale dál od centra) velká herna Lvíček.
Kolem náměstí se dá jít do muzea loutek, do pohádkového podzemí. Ale jestli to nadchne takhle malé děti :nevim:
No a klasika - zoo, dinopark :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
29.12.18 21:28

@Moise
Diky za tip. Máme auto, tak do herny dojedeme. A v centru nějaká příjemná a dobrá restaurace s jídlem? Vezmu mu autíčka, ať si prohraje.
Spis kam vzít ty dospěláky. Asi uděláme procházku po náměstí, ale co dál… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18795
29.12.18 21:35

Ještě Techmania a na oběd na Spilku, tam si můžete udělat prohlídku pivovaru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46408
29.12.18 21:41

@terien techmania by mohla určitě bavit, je tam koutek i pro takhle malé děti plus třeba kino v planetáriu je taky moc pěkné :palec:

@Zuxu konkrétní restauraci asi neporadím, kolem náměstí jich pár je, to zase ano, ale všechny obhlídlé nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19655
29.12.18 21:48

Techmanie je super, tam si každý najde něco zajímavého, je tam i část s hřištěm pro děti, 2 letého sem odtamtud nemohla dostat :) co se týče restaurace máme osvědčenou jednu u náměstí, jmenuje se U Žumbery, hrozně ochotná obsluha, ceny jsou celkem nízké na to že je to v centru a velikost porcí, a výborně vaří, hlavně českou kuchyni a je tam fajn posezení, v létě je to teda lepší protože se dá sedět i venku, ale i v zimě se tam občas zajdeme najíst když se nám zachce jist někde venku :) a potom třeba udělat okružní procházku po centru, můžete vyjít na plzeňskou věž (snad bude otevřená, nevím jestli se to neřídí počasím), kolem náměstí je celé historické centrum, pro děti je fajn třeba muzeum loutek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
29.12.18 21:56

za sebe…(jsem plzeňská) do herny bych fakt nešla a třeba zrovna ta restaurace Černá ovce je vychálená hlavně vlídným prostředím pro děti a vaří tam luxusně. Žumbera je spíš putyka (neříkám, že není hezká ale s dětmi bych tam nešla) Kdyby to byli milovníci zviřátek, začala bych v centru (klasika, Bartoloměj, pivovár, hned vedle je kočičí kavárna a pak kolem Štruncových sadů směr na Roudnou k Černý ovci… Někam k nákupákům bych to nehrnula, nezdá se mi to příliš nápadité, osobité. Ale každý má jiný vkus… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46408
29.12.18 22:01

@hanyketty snažila jsem se vypsat všechny možnosti, které tu jsou a zakladatelka si jistě vybere, co se jim bude hodit. Já ji nenabádám, aby šli bloumat po nákupácích 8o

@Zuxu pivovar? myslím, že tam dělají i prohlídky, degustace. Možná muzeum, ale nevím, co je tam teď za expozice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17136
29.12.18 22:26

@Zuxu já jsem úplně odjinud, ale když si vybereš, kam chcete jít, hlavně si zjisti, jestli je to vůbec v neděli mezi svátky otevřené, u nás je otevřený akorát aquapark a herničky, z restaurací skoro nic, v neděli je to vždy bídné a teď o Vánocích obzvláště

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
30.12.18 01:43

Holky, díky moc za tipy!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6811
30.12.18 08:15

@Zuxu Ještě jak je mrakodrap, tak je tam nahoře Cross Café, je tam pěkný výhled na město.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
2.1.19 20:23

Holky, díky za vaše tipy. Plzeň je moc hezká a určitě se tam vrátíme. Prošli jsme si centrum města, hezké vánoční trhy, cukrárna na náměstí, oběd na Špilce (mají i dětský koutek). Díky díky!
Hodně míst bylo zavřeno ptže byl konec roku, ale to nevadí. Pojedeme tam znova! Už se těším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama