Haus des meeres Vídeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 19:19
Haus des meeres Vídeň

Ahoj, ráda bych se zeptala, zda jste někdo nebyl v mořském akváriu ve Vídni? Stojí za to tam kvůli tomu jet?

Reakce:
Palomita
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 30.11.18 19:32
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych se zeptala, zda jste někdo nebyl v mořském akváriu ve Vídni? Stojí za to tam kvůli tomu jet?

My tam byli asi před 10 lety ještě bez dětí a líbilo se nám tam.

Uživatel je onlinedivine woman
Echt Kelišová 9679 příspěvků 30.11.18 21:25

Jenom kvůli tomu bych tam asi nejela, ale líbilo se mi tam moc. Asi 11 pater akvárií s různými živočichy včetně žraloků a mořských želv. :palec: Je tam i kavárnička s výbornou kávou a vyhlídkové patro, z kterého máš Vídeň jako na dlani.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 21:49

Jeli bychom s CK - podívat se na adventní Vídeň a podívat se na to akvárium.....­.nicméně - jen doprava pro 4 osoby by stála cca 1800.....+ vstup do akvária…to jsem čítala cca 1300 na rodinu.....

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 21:50

lze si vzít jídlo s sebou a někde se tam najíst? A nevíte - focení je možné?Nebo za poplatek?

Echt Kelišová 9679 příspěvků 30.11.18 22:03

Jídlo i pití můžeš mít svoje, můžeš se najíst v kavárně. A fotit se tam smí. Vstupné si nepamatuji, ale dá se najít na netu, určitě mají rodinné vstupné.

zzpet
Kecalka 341 příspěvků 01.12.18 01:53

My tam byli teď v létě a pro děti to byl ohromný zážitek. Akvárií je tam dost + tropický pavilon, kde procházíš po mostkách a okolo hlavy ti lítají různí exotičtí ptáci a skáčou kolem tebe opičky, pak se prochází nad krokodýlem… V některých akváriích jsou takové ty „kosmonautické přilby“ - výdutě, kam můžeš strčit hlavu (nebo děti prolézt) a ryby plují okolo tebe. Nejzajímavější je asi spodek, kde se jde atlantickým tunelem, okolo tebe voda, žraloci… No u nás to mělo velký úspěch. A spojili jsme to tedy i s procházkou po vídeňských památkách, vyšlo to časově tak, že dopoledne jsme prošli akvárium a odpoledne Vídeň. Focení je možné bez poplatku. Jídlo jsme si tedy s sebou nebrali, že se tam někde najíme a skončili jsme v nedaleké pizzerii, protože děti se nadchly pro pizzu, klasika :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.18 08:29

Když já jsem německý moc neumím a představa, že mám ještě navíc objednávat jídlo..... No a taky samozřejmě finance… Asi je to tam drahé ne..... Budu ráda, když se tam neztratime :(. Jedeme sice s ck, ale budeme mít individuální program… Ck jede na prohlídku a adventní Vídeň. My chceme hlavně to akvárium… A tak dá se tam strávit hodně času? Mají tam šatny, aby člověk nemusel tahat ty zimní bundy v ruce?

Palomita
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 01.12.18 08:44

Našla jsem album z naší návštěvy https://triptip.rajce.idnes.cz/…_des_Meeres/
Nám se tam nejvíc líbily akvária se žralokem a s karetou a pak ty opičky, zbytek už si moc nevybavuju :-) po návštěvě Haus des Meeres jsme se šli projít po vánočních trzích, takže vyloženě kvůli akváriu jsme tam nejeli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.18 10:02

A nevíte… Ty šatny… Jsou tam? Plánujeme tam strávit více času a tahat se celou dobu s bundami.. Máme malé děti a vše to nosit v ruce…

Svistice
Neúnavná pisatelka 17640 příspěvků 17 inzerátů 02.12.18 08:58

Diky za typ. Chtela jsem s detmi v lete do Vidne, ale na pamatky to s nima jeste moc neni a zatim jsem mela v merku jen zoo a Prater.

Uživatel je onlinebludice
Povídálka 44 příspěvků 5 inzerátů 03.12.18 11:30

Pred ctyrmi lety tam šatna byla.

Echt Kelišová 9679 příspěvků 04.12.18 21:23

Německy umět nemusíš, stačí si ukázat. Mají tam velkou ceduli s nabídkou jídla a pití.

Echt Kelišová 9679 příspěvků 04.12.18 21:24

@Svistice Zkus ještě Technisches Museum, je super.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17640 příspěvků 17 inzerátů 05.12.18 11:15
@divine woman píše:
@Svistice Zkus ještě Technisches Museum, je super.

Díky!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >