Haus des meeres Vídeň

Anonymní
30.11.18 19:19

Haus des meeres Vídeň

Ahoj, ráda bych se zeptala, zda jste někdo nebyl v mořském akváriu ve Vídni? Stojí za to tam kvůli tomu jet?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2555
30.11.18 19:32
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych se zeptala, zda jste někdo nebyl v mořském akváriu ve Vídni? Stojí za to tam kvůli tomu jet?

My tam byli asi před 10 lety ještě bez dětí a líbilo se nám tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14159
30.11.18 21:25

Jenom kvůli tomu bych tam asi nejela, ale líbilo se mi tam moc. Asi 11 pater akvárií s různými živočichy včetně žraloků a mořských želv. :palec: Je tam i kavárnička s výbornou kávou a vyhlídkové patro, z kterého máš Vídeň jako na dlani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.11.18 21:49

Jeli bychom s CK - podívat se na adventní Vídeň a podívat se na to akvárium......nicméně - jen doprava pro 4 osoby by stála cca 1800.....+ vstup do akvária…to jsem čítala cca 1300 na rodinu.....

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.11.18 21:50

lze si vzít jídlo s sebou a někde se tam najíst? A nevíte - focení je možné?Nebo za poplatek?

• Nahlásit
  • Citovat
14159
30.11.18 22:03

Jídlo i pití můžeš mít svoje, můžeš se najíst v kavárně. A fotit se tam smí. Vstupné si nepamatuji, ale dá se najít na netu, určitě mají rodinné vstupné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
1.12.18 01:53

My tam byli teď v létě a pro děti to byl ohromný zážitek. Akvárií je tam dost + tropický pavilon, kde procházíš po mostkách a okolo hlavy ti lítají různí exotičtí ptáci a skáčou kolem tebe opičky, pak se prochází nad krokodýlem… V některých akváriích jsou takové ty „kosmonautické přilby“ - výdutě, kam můžeš strčit hlavu (nebo děti prolézt) a ryby plují okolo tebe. Nejzajímavější je asi spodek, kde se jde atlantickým tunelem, okolo tebe voda, žraloci… No u nás to mělo velký úspěch. A spojili jsme to tedy i s procházkou po vídeňských památkách, vyšlo to časově tak, že dopoledne jsme prošli akvárium a odpoledne Vídeň. Focení je možné bez poplatku. Jídlo jsme si tedy s sebou nebrali, že se tam někde najíme a skončili jsme v nedaleké pizzerii, protože děti se nadchly pro pizzu, klasika :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.18 08:29

Když já jsem německý moc neumím a představa, že mám ještě navíc objednávat jídlo..... No a taky samozřejmě finance… Asi je to tam drahé ne..... Budu ráda, když se tam neztratime :(. Jedeme sice s ck, ale budeme mít individuální program… Ck jede na prohlídku a adventní Vídeň. My chceme hlavně to akvárium… A tak dá se tam strávit hodně času? Mají tam šatny, aby člověk nemusel tahat ty zimní bundy v ruce?

• Nahlásit
  • Citovat
2555
1.12.18 08:44

Našla jsem album z naší návštěvy https://triptip.rajce.idnes.cz/…_des_Meeres/
Nám se tam nejvíc líbily akvária se žralokem a s karetou a pak ty opičky, zbytek už si moc nevybavuju :-) po návštěvě Haus des Meeres jsme se šli projít po vánočních trzích, takže vyloženě kvůli akváriu jsme tam nejeli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.18 10:02

A nevíte… Ty šatny… Jsou tam? Plánujeme tam strávit více času a tahat se celou dobu s bundami.. Máme malé děti a vše to nosit v ruce…

• Nahlásit
  • Citovat
19453
2.12.18 08:58

Diky za typ. Chtela jsem s detmi v lete do Vidne, ale na pamatky to s nima jeste moc neni a zatim jsem mela v merku jen zoo a Prater.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
3.12.18 11:30

Pred ctyrmi lety tam šatna byla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14159
4.12.18 21:23

Německy umět nemusíš, stačí si ukázat. Mají tam velkou ceduli s nabídkou jídla a pití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14159
4.12.18 21:24

@Svistice Zkus ještě Technisches Museum, je super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19453
5.12.18 11:15
@divine woman píše:
@Svistice Zkus ještě Technisches Museum, je super.

Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama