Kam jít na výlety atd.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deluxe27
Stálice 89 příspěvků 21.11.18 20:53
Kam jít? Výlety atd.

Zdravím maminy :mavam:
Zajímalo by mně, kam se dá v zimních měsících jít? Třeba i s miminem(11 měsíců t. č.) a nebo s hlídáním :think:
Vůbec nevím, jsem z Ostravy, což není malé město a já jaksi nemám absolutně nápady :nevim:
A to chci někam chodit každý víkend, jsem ale už opravdu zoufalá :(

Reakce:
luccifera
Ukecaná baba ;) 1338 příspěvků 21.11.18 21:01

Halda Ema?:D jinac jako byvaly roznovak doporucuju Roznov - lazne s detskym koutkem, park a skanzen, vyslap na Pustevny, v Roznove treba jen na Dily neho Hradisko

Deluxe27
Stálice 89 příspěvků 21.11.18 21:17

Na halde jsem uz byla a ne :lol:
Do Rožnova? Kouknu na to :dance:

Uživatel je onlinemrav
Generální žvanilka 21698 příspěvků 21.11.18 21:30

Ahoj. Zkus se podívat na Štramberk- trůba,Kopřivnici, Příbor - muzeum S. Freuda,Velehrad, archeoskanzen Modrá, Fulnek - J. Amos Komenský, Hostašovice - Palackého muzeum, pramen Zrzávky. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >