Cesta autem do Itálie - Caorle

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
269
24.2.08 14:11

Cesta autem do Itálie - Caorle

Prosím maminky a rodinky, které cestují autem do Itálie - právě vybíráme letní dovolenou, chtěli bychom jet autem s prckem, tak začínáme počítat finance. Na kolik vyjde cca cesta do Itálie? Jaké jsou tam poplatky na dálnicích a cena benzínu? Zatím máme vybráno Caorle -Severní Jadran. Bude to naše první cesta k moři autem, tak pátráme. Poradíte? Ještě, u nás řídí jen manžel - dá se někde po cestě přespat? + Ev. tipy na ubytování v Caorle. Já vím, moc otázek, ale třeba se někdo mezi vámi najde. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
212
24.2.08 15:21

Ahoj Moonii,
taky jedeme letos na dovolenou do Caorle autem a na netu jsem si našla popis cesty na stránkách této cestovky http://www.caorletour.cz/…akazniky.php + mají tam i připsáno kolik tam stojí tunely a dálnice v Itálii (hned vedle km). Nabízí tam i hodně krásných apartmánů. Já si ještě vybírám apartmány na stránkách Caorle http://www.caorle.it/…rtamenti.asp , ale bacha málokdy se domluvíš s Italem jinak než italsky.
Trudi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16743
24.2.08 16:27

Ahoj Trudi, my jsme byly loni ale jeli jsme do Bibione-to je asi 30km od Caorle. Cesta na moc nevyjde, tunely dají max 50euro tam i zpátky.
Ale hodně draho nás vyšlo ubytování, protože jsme si mysleli že seženeme hotel docela levně-jeli jsme v září ale byly to docela pálky. Takže příště by jsme si sehnali ubytování přes cestovku a nebo tam jsou agentury a nejlevněji vyjde bungalov :wink: ale to zase nic pro mě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25077
24.2.08 16:51

Cesta Znojmo - Caorle na jeden tah 6hod. /manžel to jezdí poslední dobou často, pracovně jen ještě kousek dál/
Dá se to prý zvládnout i bez přestávky.

Nafta nejlevnější momentálně v rakousku. Chce si to pohlídat před odjezdem, v Itálii je nafta o něco dražší než u nás.

Na dálnici v rakousku musí být známka, 270kč na 10 dní.
V Itálii se platí poplatky přímo na dálnici.

Manžel mi tu počítá kolik cesta vyjde i s poplatkama tam i zpět. Měli by jste se vejít do 4 tis.

Mažel jezdí Znojmo, Vídeň, Graz, Klakenfurt, Vilach, Udine…

Město Caorle má tři sjezdy, je to prý hodně dobře značené. Od dálnice asi 10 km.

mava

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25077
24.2.08 22:00

Jo ještě prý záleží kudy jedete z ČR.

Nejlepší je jet Znojmo nebo Mikulov.

Pokud jedete přes Linz a Salzburg platí se tunely.

Ale tou cestou jak jsem psala v prním kom. se neplatí žádné tunely. Je to vyzkoušené.

Jo a manžel radí, nejezdit v srpnu. Italové mají prvních 14 dní hlavní dovolenou. Je všude plno.

mava

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
17.3.08 16:03

http://www.cicala.cz/…iday-64.html

My jedem sem..také hledám na diskuzím všechno možné a dneska jsem to objednala..tak uvidíme..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.13 13:04

Prosím holky, chceme autem do Caorle, docela na poslední chvíli, dva dospělí a prcek 18měsíců. Poradíte nějaké ubytko?? 22-29.6 :)

Na kolik vás zhruba vyšla cesta peněz??

• Citovat
  • Nahlásit
5648
4.6.13 13:20
@Anonymní píše:
Prosím holky, chceme autem do Caorle, docela na poslední chvíli, dva dospělí a prcek 18měsíců. Poradíte nějaké ubytko?? 22-29.6 :)Na kolik vás zhruba vyšla cesta peněz??

my byli vloni narychlo s cestovni kancelari Janeta (vlastním autem) a byli jsme max. spokojeni. Zkus kouknout na www.janeta.cz . Nejdriv jsme chteli jet na blint a tam neco najit, a pak jsme byli radi, ze jsme meli koupene ubytovani dopredu. K tomu nam dali hromadu slevenek, tak se to nakonec vyplatilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1492
4.6.13 13:21

Byli jsme loni a spokojenost. Myslim ze pro rodinu s detmi Caorle idealni.More pozvolne, vsude spousta prulezek, vyziti. Cesta nas vysla z Brna kolem 5tis sr vsemi poplatky. Ubytovani jsme Byli v Colombo rezidenci a spokojenost se vsim…Znami jezdi do Altanea-jakoby vesnicka vybudovana bokem a jsou taky nadseni.My mame radi rusno, tak jsme volili bliz centru a letos jedeme znovu. Opravdu doporcuuju, pro milovniky Chorvatska treba taky kalne more, ale my mame radi pisek.Dole v Italli nebo treba v Egypte je jeste krasneji, ale kdyz se clovek. prizpusobuje detem, Myslim ze Caorle super volba. Krasnou do :lol: voleno
Pisu z mobilu, omluvte chyby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.13 13:22
@Ivula888 píše:
Byli jsme loni a spokojenost. Myslim ze pro rodinu s detmi Caorle idealni.More pozvolne, vsude spousta prulezek, vyziti. Cesta nas vysla z Brna kolem 5tis sr vsemi poplatky. Ubytovani jsme Byli v Colombo rezidenci a spokojenost se vsim…Znami jezdi do Altanea-jakoby vesnicka vybudovana bokem a jsou taky nadseni.My mame radi rusno, tak jsme volili bliz centru a letos jedeme znovu. Opravdu doporcuuju, pro milovniky Chorvatska treba taky kalne more, ale my mame radi pisek.Dole v Italli nebo treba v Egypte je jeste krasneji, ale kdyz se clovek. prizpusobuje detem, Myslim ze Caorle super volba. Krasnou do :lol: voleno
Pisu z mobilu, omluvte chyby

Moc díky :) Jsem nadšená ještě víc. Na hotely mrknu.

• Citovat
  • Nahlásit
1492
4.6.13 13:26

Myslim ze v cervnu tam bude jeste chladno…Jinak doporucuju na Ubytovani hledat, hledat a cist recenze…jeste Grand Mado, Vespucci, Roberta…ale to ņemam vyzkousene…jen od pohledu vypadaly hezky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Evaa1974
5.6.13 08:25

My byli několikrát v Robertě a naprostá spokojenost. Caorle je moje srdećní zaležitost. Letos bohužel nejedeme, s půlročním mimi to nedáme :,( Ale příští rok se opět chystáme :palec: :mrgreen: Také jsme několikrát byli v lido di jesolo, ale caorle vyhrává na plné čáře a residence Roberta je naprosto super :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.15 15:14

Ahoooj, chystáme se s kamarádkou a dětmi do Itálie, nejspíš teda Caorle, příp. Lido di Jesolo. Pojedeme Fabii 1.2 obsah - průměrně spotřeba 6l.
Nemáte někdo spočítáno cenově cesta? :)

• Citovat
  • Nahlásit
25077
12.5.15 15:55

Nepišeš odkud jedete. my jezdíme ze Znojma
700km cca 45l benzínu
známka rakousko 10eur
dálnice Itálie 13eur
cena benzinu i Itálii 1,60eur a v Rakousku na dálniční 1,40eur
v neděli jsme dojeli z Caorle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
12.5.15 17:15

Mavo, vetřu se do tématu, jedeme do Caorle za pár týdnů, jedeme přes Znojmo a nejsme zvyklí cestovat autem do zahraničí, je to naše první dovolená autem. Jsou po cestě nějaké zádrhely, o kterých by bylo fajn vědět? Díky. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat