Cesta do hotelu

Anonymni
24.5.09 18:49

Cesta do hotelu

Ahoj,
v lete se chystame s detma do Recka a mam takovy dotaz. Jak to delate kdyz priletite letadlem a pak jedete do hotelu? Tim myslim s autosedacky. Mame rocni holcinu a petiletyho kluka. Brat sebou autosedacky je dost narocny, alespon mi prijde. U nas vim ze si muzu objednat taxi s detskou sedackou ale co na letisti v Recku :D. Prosim muze te mi poradit, inspirovat jak to resite. Hotel je cca 30km od letiste to mi prijde celkem streka na to ze doma bez sedacky nezajedu ani do garaze. Dekuju Katka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

980
24.5.09 20:18

autosedačka

Když jsme jeli z letiště do hotelu, tak jsem měla půlročního v šátku a druhého synka jsme měli mezi náma na sedačce. Ale v Řecku je na silnicích frmol,tak se tam stejně rychle nejezdí - nehledě na to,že jestli jedete přes cestovku, tak se zeptej přímo jich jak to mají zajištěné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1186
25.5.09 09:08

Byli jsme předloni u moře poprvé, když měl malý těsně před 2. narozeninama. Vzhledem k tomu, že ještě spadal do kategorie infant, tak neměl nárok ani v letadle, ani v autobuse na svojí sedačku (bus byl narvaný do posledního místa), takže jsme ho tak jako tak museli mít na klíně. Jeli jsme asi 2 hodiny. Loni už nárok na sedadlo měl, ale přiznám se, že mě řešit autosedačku na transfer mě ani nějak nenapadlo, i když u nás samozřejmě jezdí pořád v ní. Až když jsme si tam pak pronajímali auto, tak jsme si k němu objednali i pronájem sedačky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama