Cestování s dítkem

1011
25.7.13 10:02

cestování s dítkem

Ahojte,
v záři se chystám s dcerou (4 roky) k moři. Jelikož je to pro dceru prvně, tak ji bádám co vše zařídit, vzít apod.

• Letíme do Tuniska-je vhodné nějaké očkování?
  • Jak zvládnouut cestu letadlem-přístávání a vzlítání? Nějaké bonbony, kinedriil?
  • Co vše s sebou do lékárničky? Zatím mám-nurofen, hylak, náplsti, obvaz, teploměr, robitusin…

Děkuji za všechny tipy a rady… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
25.7.13 10:09

Ockovani bych nedavala.
na vzlety pristani neco, co zamestna celisti, treba zvykaci bonbony.
do lekarnicky jeste neco na spaleniny, nejake antihistaminika (alergicka reakce, stipnuti atd), na prujem super zabira smecta, nejakou malou desinfekci na odreniny atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
25.7.13 10:10

Jo, jeste jsou fajn do zalohy ocni kapky - slunce, vitr a pisek nekdy udelaji neplechu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1011
25.7.13 10:13

Zapomněla jsem ještě detol.

@Ali-Ali - smecta nám nezabírá-mááme hylak. fenistil vezmu :palec: Proč očkování ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
25.7.13 10:15

@BoDaViDoVe
tak ockovani me napada jedine hepatitida A.
tu ja prckovi jednou dam urcite. ale jestli to ma pro vas smysl prave ted, to nevim. zkus se poradit s vasi doktorkou nebo v ockovacim centru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17163
25.7.13 10:16

Léky před každou dovolenou do „dálky“ zkonzultuju s dětskou dr., nám tak napsala pro jistotu i léky na oči a uši kvůli zánětům, v Tunisu na průjmy zabírají taky silnější léky než taková klasika. Dr. případně doporučí co ještě přibalit sebou :-)
Př. v řecku chytil syn zánět zvukovodu a na to běžné kapky nezabraly, léčili jsme to pak měsíc (dostala se mu voda až za střední ucho), do turecka nám napsala spešl kapky na recept + léky na průjmy taky na recept a naštěstí jsme je nepotřebovali :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1011
25.7.13 10:21

@Ali-Ali
k Dr. zajdu-netrvám na očkování, pokud není důležitý…ani mě to nenapadlo…jen mi to bylo navrženo, ta jsem znepojila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
25.7.13 10:24

@BoDaViDoVe
jo, ja to chapu. vsak zkus s doktrokou probrat tu zloutenku A - to je „nemoc spinavych rukou“ a ja ji naockovanou mam, prcka casem taky ockovat budu, ale zatim je maly a nema jeste vsechna povinna, takze jsem to neresila a nevim, od kdy je to vhodne atd.
kazdopadne na ockovani by byl nejvyssi cas, at to ma nejaky cas pred dovolenou, kvuli pripadne reakci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama